Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Jobb kijelzővel, erősebb procival és aksival is kiadhatták volna :o de még akkor sem látom értelmét ennek a monstrumnak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

TFT panel, aha... Itt lenne értelme a QHD-nak, de neeem...
Hardver mondjuk úgy elmegy, de az egész nem ér 166 ezer magyar forintot.

(#3) rdt89


rdt89
addikt

:C Mekkora humorérzék a Samsungtól 166 ezerért :C

Köszönöm a tesztet, ettől függetlenül jó volt olvasni, hogy a végére maradt a csattanója a viccnek. :D

(#4) Wesder


Wesder
félisten

Hordozható monitor.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) MattM


MattM
tag

Tudnék vele mit kezdeni, de ahogy már előttem leírták tele van hátránnyal a készülék. És az az ár...

(#6) razorka777


razorka777
veterán

166 ezer és nincs benne legalább 4 giga memória?
Egy csöppet túlárazott.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Drága, értelmetlen méret otthonra. Irodában vagy cégeknél, bankokban még lehet hasznos.

(#8) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Mondjuk tervezéskor minél nagyobb a kijelző, annál jobb, erre gondolom senki sem gondolt.

Maga a termék viszont a nagy kijelzőn kívül nem egy nagy szám, így meg még nagyon drága is, de munkára teljesen alkalmas lehet.

[ Szerkesztve ]

(#9) Izzé


Izzé
őstag

Vicc minden téren. Ami a legmókásabb az az akksi. Akkorát kapott mint a keskenyebb 7-8" tabok szoktak. :)

(#10) Dominó85 válasza mg1992mg (#2) üzenetére


Dominó85
veterán

Ezt a készüléket nem is értem minek adták ki? Azért, hogy legyen ekkora is? TN panel, qrva kicsi aksi, android, visszafogott/elavult hardver, undorítóan magas ár és bizony a megjelenése sem valami acélos. KINEK szánták ezt? :F :F :F

* Péter - 06302461862 *

(#11) Crob


Crob
tag

jolvan, ilyet is gyàrtottunk, le lehet huzni a listàrol, tovàbb, tovàbb :U

(#12) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Lenne miről beszélni, ha nem csak a képernyő méretnél és az árnál szálltak volna el...

(#13) zezoka


zezoka
őstag

Nekem pl a hamarosan csereérett (illetve inkább helyhiány miatt) asztali gépemet kiválthatná, amit jóformán netezésre, filmnézésre (most már azt is ChromeCast2-n keresztül tv-n) használok csak. Felbontással sem lenne bajom, a 24"-os monitoromon is csak 1920x1200, és bőven elég (de nekem pl az 50"-os tvn is elég). De akkor már a többi szempontból tényleg lehetne naprakészebb. Na akkor már megérne esetleg ennyit.

Amúgy én tableten (szintén csere érett Asus TF101) szoktam tvzni is (teraszra kiülve meccs, infra szaunában, fürdőkádban, nyaraláson, stb), úgyhogy arra (is) ideális lenne.

(#14) f(x)=exp(x) válasza zezoka (#13) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ennyi pénzért tudsz venni egy tabletet, meg fel tudod újítani a géped. Ez max. 100ezerért lenne elgondolkodtató, se ez a +60 nagyon sok.

(#15) #06658560


#06658560
törölt tag

A hardver leszólásánál nem ártana figyelembe venni, hogy ez is majdnem egy éves modell, nem kéne a tesztnek azt a hatást keltenie, hogy friss termék.

(#16) .Szaki. válasza zezoka (#13) üzenetére


.Szaki.
addikt

Azért szerintem egy komplett számítógépet egy tablet nem tud még 100%-ban helyettesíteni. Alapvetően úgy tűnik, aztán amikor ténylegesen nem lesz, akkor fog feltűnni, hogy kell azért a PC. Vagy legalább egy laptop.

[ Szerkesztve ]

(#17) janeszgol válasza #06658560 (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Érdekes. Az áruekreső szerint már alig van és azok is többe kerülnek 160 ezernél.

Attilasd: ha mindenképpen 160 ezret kellene elköltenem, vennék egy frankó notit. 8 giga ram, FHD kijelző, Core i5. Vagy kisebbet (4 giga, HD, Core i3) meg pót/külső akkumulátort és még talán egy 20 ezres tablet is beleférne, amit a kádba viszek. (Bár én sosem viszek kütyüt a fürdőbe, csak zezoka példáját vettem alapul.)

(#18) Dealer95 válasza #06658560 (#15) üzenetére


Dealer95
őstag

A 2GB RAM ennyi pénzért már tavaly is édes kevés volt.
Samsung Note 2-ben volt ennyi 2012-ben.
3-4GB volt ebben az árkategóriában a minimum 2014-2015-ben.

Nekem is tavalyi készülékem van, abba mégis belefért 4GB RAM 55.000 Ft-ért meg egy 2K kijelző és még unibody fém házikója is van stb.

[ Szerkesztve ]

(#19) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

tudom tudom antutu huszárság, de durva az ipad pro teljesítménye ehhez képest...

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#20) jUUh


jUUh
addikt

Ebbe mi kerül ennyibe? :F 2GB RAM ez valami vicc?

Samsung Galaxy S23+

(#21) Segal


Segal
veterán

Majd ha telefonálni is lehet vele akkor elgondolkodok a megvásárlásán ;]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#22) #06658560 válasza Dealer95 (#18) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mostanában gondolkodom tablet vásárlásán, s ahogy néztem nekem szimpatikus Asusokat, azok sem mentek a 2 GiB fölé. Nagyobb felbontás esetén sem. Egyiknek létezik 4GiB-es verziója, de abból is van 2-es. Huaweiek esetén is hasonlót látok, ma is domináns a két GiB.

(#23) #81187072


#81187072
törölt tag

Háá... Végre egy jó e-Pénisz-növelő. Nekem kell.
Nem kétlem, hogy "Már Attila is megmondta, hogy sekély ez a kéj", de akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#24) tecsu válasza janeszgol (#7) üzenetére


tecsu
addikt

"Irodában vagy cégeknél, bankokban még lehet hasznos."
Dehogy is.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#25) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Becsületes darab.
Köszi a tesztet.

(#26) sgery


sgery
őstag

Összefoglalva:
Nagy, középkategóriás belső, mérethez képest messze átlagon aluli akku, csak fullhd de föléárazva.
Úgy tudom elképzelni, hogy bement a tervező a raktárba, látta hogy megmaradt több 10e régi nagy tft kijelző és közepes lapkészlet, akkor öntsük keretbe mindezt és nem kell selejtezni.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#27) Jeanne d'Arc

Nem tudom hova tenni ezt a gepezetet.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#28) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nagyon vicc a hardver
Miért nem csinálták csúcsmodellre?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#29) Csapoati válasza ghiottone (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szinte szóról szóra ugyanezt akartam írni. :)
Értelmetlen cucc ebben a formában.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) #06658560 válasza enginev3.0 (#28) üzenetére


#06658560
törölt tag

Így sem olcsó móka, ha még csúcs hardvert is tettek volna bele, végképp nem fizetné meg senki. Hiába jó az MS Surface is, ha drága a népnek.

(#31) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Ide elférne a QHD, de samuék szerint annak csak 5 colon van értelme.

A térerő veled van!

(#32) enginev3.0 válasza #06658560 (#30) üzenetére


enginev3.0
félisten

Úgy gondoltam hogy ennyiért lenne csúcs
+-50k

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#33) mekker válasza mg1992mg (#2) üzenetére


mekker
őstag

Mindegyik lcd panel TFT.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#34) KisDre


KisDre
senior tag

Ez rajztáblának lenne nagyon jó de átfutva látom toll az ami kimaradt :(((

KisDre.artstation.com

(#35) DooMbo


DooMbo
tag

Itt talán nagyobb szükség lett volna a 2K kijelzőre meg a Snapdragon 820 ra mint az 5.5"-es Galaxy S7 ben...

(#36) shiftac


shiftac
aktív tag

Az a 120 ppi nagyon kevés. Legutóbb ilyen alacsony pixelsűrűséget hordozható eszköznél a Concorde Tab One tabletemnél láttam és azért nem kis különbség van a Samsung tabletje és az olcsó kínai között.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#37) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jól megpiszkálnám zsíros kézzel, lehetőleg miután letapogattam egy szép nagy darab csirkecombot!

(#38) persil


persil
nagyúr

Hat ez egy kalap szar, de legalabb rohadt draga. Nem vagyok egy anti samsungos(meg semelyik marka ellen sem szoktam kampanyolni) de most tenyleg tulzasba vittek a meth kristaly fogyasztast. Komolyan nem lehet venni, viccnek meg gyenge.

Crob "jolvan, ilyet is gyàrtottunk, le lehet huzni a listàrol, tovàbb, tovàbb"
Ezzel tudok nagyjabol egyet erteni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#39) [CsuCsu] válasza tecsu (#24) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ez tipikusan olyan cucc, amin az ugyfelnek tudod mutogatni a wasistdast. Nem tervezni vagy tenyleges munkat vegezni. A sok papirkoteg helyett amit nehol az arcom ele tolnak boven jo lenne.

(#40) Obyboy


Obyboy
addikt

"bent felejtettünk egy játékot a memóriában, ami két nap alatt majd két egész órát pörgette a processzort" majdnem megkérdeztem, hogy a Doze mód miért nem lőtte le hamarabb de most látom, hogy 5.1 van a fedélzeten...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#41) doooo


doooo
veterán

Jelentéktelen apróság, de a Note Pro 12.2-ben 3GB RAM van, és nem 2GB.

(#42) Csapoati válasza alkatraz3000 (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát még az ára milyen durva... ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#43) mzso


mzso
veterán

3840*2560-as felbontással (250ppi) pont jó lenne. Így nem valami érdekes. 10 colos tableteknek is van nagyobb felbontása...

(#44) helixP


helixP
nagyúr

Azt mondom, amit a székely bácsi az állatkertben, amikor először látta meg a zsiráfot. 'Szép-szép, de otthonra nem kéne! '

(#45) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

166-ért már lehet kapni normális ultrabookot,amiben ennél azért bőven jobb kijelző van,hardverről meg már ne is beszéljünk,2 GB Ram 2016-ban a tácsvíznek,na meg 5.1 androd.... :W

(#46) Obyboy válasza mzso (#43) üzenetére


Obyboy
addikt

Bírná is a Mali-T720 MP2???

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#47) drfedayn


drfedayn
tag

Win10el 2 rendes USB portal QHDban vallalhato belsovel még erdekelne is :C ha..ha..ha.. ;]

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#48) DS39


DS39
nagyúr

A Samsung beletesz 5 colba QHD-t, de 18 colba csak Full HD. Ki érti ezt?

Ja és csak lollipop és 160k. Vicces.

[ Szerkesztve ]

(#49) Fejvadi válasza DS39 (#48) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Valakinek jó lesz így is.

(#50) kovacs65


kovacs65
senior tag

Szeretnék egy nagyon jó droid tabot.
..., de egyszerűen nincs a csúcskategóriában semmi.

Tab s2??? 3:2 kijelzővel?? Röhej!!

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.