Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

A Samsugn Galaxy Tab bemutató a legújabb Android tablet tesztsorozat újabb része. Ez az írás is nevezésre került a Logout díj 2010-re, a legjobb sorozat kategóriába. Ha tetszik az írás, kérlek szavazz rá! Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) maláj


maláj
őstag

végre kikerült a nagyközönség számára is :C
neki is kezdünk akkor olvasni :K

(#3) z0d1AK válasza maláj (#2) üzenetére


z0d1AK
veterán

Már hétfőn is kint lehetett volna, de a Smartbook Surfer miatt csak ma került publikálásra. Így is két írásom van egyszerre a főoldalon.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#4) maláj


maláj
őstag

kis elírás

"Balázs (nDevil) barátom készített róla videó bemutatót, így ezzel zárnám Samsung Galaxy Tab (P9000) tesztjét:"

esetleg előfordulhat, hogy 1GB rammal ellátott verzió is készül vagy az már csak a nagy testvér (10'') privilégiuma lészen :F

(#5) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Amikor tolt meg hasonlok miert nemetul irkalja a dolgokat...?

szerk:most nezem minden nemet..... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) rankesz


rankesz
veterán

Elore is elnezest kerek, de ezeket a Gal Balazs rivjukat szornyu rossz a magyarnak hallgatni. Tisztelem azert hogy ilyen lelkes, de... Amugy ez a hsz a kisteson irodott. Ja, kijelzo hax mar van hogy full screenen menjenek a progik

(#7) z0d1AK válasza rankesz (#6) üzenetére


z0d1AK
veterán

Balázs gyerekkora óta Németországban él, és az is az anyanyelve. A magyart beszéli, de akcentusa van. Ha az angolt jobban szereted, akkor megnézheted úgy is. Örülj, hogy magyar nyelven is van ilyen.

(#5) Hedgehanter: a videó azért német, mert Németországban készült.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8) dfdfdf válasza rankesz (#6) üzenetére


dfdfdf
őstag

Ha már ennyire "szornyu" akkor legalább írj helyesen. Ö megtett mindent de te lusta voltál kikeresgélni a ékezetes betűket....
Te magyar vagy de állítom hogy aki a videóban beszél helyesebben ír!

Köszönöm a tesztet érdekel és jó és sajnos drága gépet ismerhettem meg :R

(#9) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Található még egy 5.1 gomb is, aminek hasznát akkor vehetjük, amikor valóban 6 csatornás hangsávval rendelkező filmet nézünk. Nem, nem fog dübögni a mélyláda benne, mert nincs is...

Elvetemült ötlet, de nem lehet, hogy mondjuk dokkolón/valamin keresztül ki lehet kötni HDTV-re? Akkor mindjárt értelmet nyerne a 6ch, mert onnan tovább lehetne vinni erőlködő felé. Máskülönben nem látom, hogy nagyzoláson kívül mi értelme volna.. :U

Esetleg még 5.1-es füles..

Everybody lies.

(#10) z0d1AK válasza dfdfdf (#8) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem minden eszközön van ékezetes karakter. :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#11) z0d1AK válasza Barthezz2 (#9) üzenetére


z0d1AK
veterán

A dokkoló rendelkezik ugyan HDMI-vel, de nem tudom, hogy mennyire kezelné.
Az 5.1-es headset kiesett, mivel az több jack csatlakozóval rendelkezik, míg míg a Tabba 1-et tudsz dugni. :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#12) dfdfdf válasza z0d1AK (#10) üzenetére


dfdfdf
őstag

És még ö szolja le , Ő kritizál amikor 6szor elolvastam a HSZét és nem tudom mit akart leírni, hagyom inkább és őstag.....

(#13) Zirowe válasza z0d1AK (#11) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Elvileg sgs-hez létezik usb-hdmi átalakító, az véletlenül nem kompatibilis ezzel az eszközzel is?

Tehát az adatkábel egyik vége a telóba, másik vége hdmi-vel tv-be..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14) z0d1AK válasza Zirowe (#13) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez egy jó kérdés.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#15) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Német országban született és tud magyarul ? le a kalappal :R viszont ez a német ahcentus érezhető a hangján, picit fura volt. :DDD, de egész jó teszt lett. :))

PS4

(#16) z0d1AK válasza mrhitoshi (#15) üzenetére


z0d1AK
veterán

Itt született Debrecenben, majd gyerekkorában kiköltöztek Németországban, és eléggé elhagyta az anyanyelvi magyar tudása, inkább a németet keni.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17) Solten


Solten
addikt

Ma jatszogattam vele a musselburgh-i "teszkóban", nagyon komoly, klassz kis kutyu... :) Baratnom mar bele is szerelmesedett.

Saor Alba

(#18) xedos


xedos
addikt

Én tudom rosszul vagy így van?
Az androidos skype szerintem nem tud videózni...

(#19) agent_k


agent_k
őstag

nagyon szép, és nagyon ügyes is a szerkentyű de azért azt néztétek, hogy 200k huf?? Brutális drága.

(#20) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ettől a kiköltöztek Németországban szövegtől lecsikartam a falat...

Más:
- lehet, hogy neked nem sikerült kiakasztani a filmlejátszót, nekem elsőre igen. mpeg2-es filmeknél vége van
- a fülhallgatójáról annyit, hogy aki szerint az jó, annak fül-orr-gégész szakorvosra van szüksége.
- a rajta levő thinkfree office egy ipari hulladék, hetek alatt bírta aktiválni magát és utána is elég gagyiul működik. nekem az eredeti acrobat reader jobban bejön.
- ezzel a gesture vezérléssel igazi zsírmágnessé tették a kijelzőt... irgalmatlanul koszolódik.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#21) Avicularia


Avicularia
veterán

ja kicsit szerintem is megszaladt a cerka az árazásnál
szvsz a samsungnak nincsenek olyan fanatikusai mint az almának,akik képesek mindent megvenni ami alma,bármennyi is az ára

(#22) Solten válasza agent_k (#19) üzenetére


Solten
addikt

Azt hiszem lesz belole "csak wi-fi-s" verzio, nyilvan kedvezobb arral. Persze nem Magyarorszag, a PC World-ben £489 a kicsike...

Saor Alba

(#23) kutkut


kutkut
addikt

Nem rossz teszt, de ezek mellett nem tudtam elmenni: az amoled többet fogyaszt mint a TFT???, nem Cortex A9, hanem csak 8, a 9-és már 2 magos.

Meizu MX3 32GB

(#24) rankesz válasza dfdfdf (#12) üzenetére


rankesz
veterán

Akkor másodszorra, a kedvedért 105 gombos magyar billentyűzetről, az előző verzió Samsung Galaxy S angol nyelvű rom böngészője alól íródott (utazás közben!)

Tudod mit, lesz..om, aki nem kötekedni akart és kicsit képben van, az megértette mit akartam írni. Az elején is írtam hogy no offense, csak fura hallgatni a tesztet, ennek ellenére én is megmutattam múltkor havernak.

(#25) bambano válasza Avicularia (#21) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

a tab ára tmobil szerint 290k. ez rotfl. (listaár)
a tab ára a mobilxnél, aki a cikket szponzorálta, eredetileg 220k volt, ma néztem, leengedték 199k-ra.

ez itt a "nem az igényeknek megfelelő "árazás rész volt.

a tab ára tmobilnál, hűséggel: 40k beugró, plusz nekem a szolgáltatások kavarásával havi 8k-val nőtt a számlám. Ez nekem már nem eszeveszett pénz. Más kérdés, hogy nekem munkaeszköz kategória, nem fanság.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26) Avicularia válasza bambano (#25) üzenetére


Avicularia
veterán

Ha tudod munkára használni és a fenti kondícióval megkaptad akkor az jó.
Errefelé így néz ki az ára ,7000 sek alatt nem nagyon van (210K)[link]

Érdekes,hogy a szolgáltatóm odaad minden értékes telefont 0 befizetővel,ha elég nagy díjcsomagot választasz mellé,de a galaxy tabot nem adják oda így feltöltökártyás konstrukcióban és előfizetéssel is (ez 99 korona havonta,de hűség nélkül,és csak 1 giga net van benne,nem éri meg) 6995 sek az ára.

(#28) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo kis kutyu, de nekem meg tul draga :)

"There is nothing permanent except change"

(#29) MrTwister


MrTwister
őstag

Ezekkekl az alaplapokal[link] tuti kell, hogy töltsön a szg. USB-jéről is nem? Ezt írja :"3-szoros tápteljesítményű USB csatolók a jobb kompatibilitásért, a nagyteljesítményű USB eszközökhöz" és "Unique On/Off Charge delivers the best recharging capability to iPad, iPhone and iPod Touch" ezért gondolom, hogy tudja tölteni akkor ezt is! :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#30) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Az a rész csak nekem tűnt fel , amiben azt állítja az író , hogy a TFT panel kevesebb áramot eszik , mint a SAMOLED ??? Mert ezt így ebben a formában még nem láttam leírva , max. az ellentétjét egy párszor.....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#31) Seirus


Seirus
tag

Most nagyon haragszom a Samsungra!

Kijött az iPad. Megnéztem. Megnyugodtam.
Ez is csak egy újabb túlárazott apple kacat amit az alma logó fog eladatni.
A pulzusom még csak meg sem rezdült mikor végigolvastam a híreket/teszteket róla. :))

Erre itt van EZ A, EZA...s vége a nyugalomban átaludt éjszakáknak :O:DDD (igen így együtt)

(egyszerűbb lelkűeknek: igen tetszik | almafanoknak: elnézéseteket kérem :R , természetesen lehet szeretni az almát csak sztem nem ebbe az országba való)

[ Szerkesztve ]

Telefonszám adatlapomon.

(#32) KAMELOT


KAMELOT
titán

Szevasztok!

mennyi az üzemideje amit egy feltöltésre kibír?
és hova tegyem mert a zsebembe nem fér el?!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#33) Herbieh


Herbieh
csendes tag

Minden tiszteletem az iroe, de egy felreertest szeretnek tisztazni:
Nem azert kerult bele LCD mert kevesebbet fogyaszt (sot a hattervilagitas miatt kb 2x annyi a fogyasztasa), hanem mert 7" meretben AMOLED kijelzot csak horribilis aron lehet kapni - ertsd ugy, hogy egy 14" AMOLED monitor pl. kb. 5000$.

Let it be.

(#34) ArchElf


ArchElf
addikt

Bírom ezt a cuccot. Részletbe meg is venném :)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#35) z0d1AK válasza ArchElf (#34) üzenetére


z0d1AK
veterán

Akkor tedd. Szinte mindenhol van áruhitel már. Nálam eddig No. 1.
Csak az ára... Archos 70-el szemezgetek, most, hogy megírtam róla a tesztet, bár a 3G az hiányozna.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#36) bambano válasza KAMELOT (#32) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

erről írogattam a blogomban.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#37) maláj válasza z0d1AK (#35) üzenetére


maláj
őstag

én úgy vagyok a dologgal, hogy nem igen adnék ki annyi pénzt bármiért ami nem éri + a személyes elgondolásom alapján :)

bátorkodom újra feltenni a kérdést :B : várható 1 GB rammal ez a szépség :F
esetleg fekete hátlappal :U (ez már a tökéletesség határát súrolná nálam ;])

(#38) ArchElf válasza z0d1AK (#35) üzenetére


ArchElf
addikt

Mondjuk nem vagyok otthon ebben a tabletes témában, de ez nagyon megfogott. Ami kellene az az ehhez hasonló méretű tab wifivel és 3g-vel. Nem tudom amúgy, mi van még a piacon, ami az igényeim kielégítené.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#39) z0d1AK válasza maláj (#37) üzenetére


z0d1AK
veterán

1GB ram ebbe nagyjából felesleges, mivel éppen elég az 512MB-ot is megpakolni. Nincs olyan alkalmazás, ami igényelne annyi memóriát a futtatáshoz. Fekete hátlap majd várható, de hogy mikor, jó kérdés.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#40) z0d1AK válasza ArchElf (#38) üzenetére


z0d1AK
veterán

Jelenleg még szegényes a piac. Nem is tudok így másik tabletről, ami elérhető 3G-vel máris. Ilyen lesz november végén, december elején (ha megérkezik) a Viewsonic Viewpad 7, majd a Huawei S7 (ott opcionális lesz a 3G). De minőségben egyik sem éri be a Galaxy Tabot. :N

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#41) maláj válasza z0d1AK (#39) üzenetére


maláj
őstag

a fekete hátlap az :R
a ramot azért kérdeztem mert a böngésző eszik ~ 150 MB-ot + mellé a háttérben ha fut pár progi akkor máris ottvagyunk a határnál :)

(#42) z0d1AK válasza maláj (#41) üzenetére


z0d1AK
veterán

Főoldalra kiteszed az alkalmazáskezelő widget-et, és böngészés előtt kilősz mindent ami nem kell. Úgysem használsz egyszerre játékot és böngészőt. ennyi.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#43) maláj válasza z0d1AK (#42) üzenetére


maláj
őstag

jó, persze nem használok egyszerre sok mindent vagy kilövöm ami nem kell de én mindig előre gondolkodom ezért lenne jó dupla annyi ram a motyóba ;]

olyan ez mint a netbook - azokat is 1 GB rammal kezdték osztogatni és utána rögtön mentek a megbontási kérelmek az Albacompnak :DDD

(#44) z0d1AK válasza maláj (#43) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ezt nem nagyon fogod bontogatni több ramért, az is biztos.:D
Ha 1GB RAM lenne benne, akkor még többen sírnának az ára miatt.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#45) maláj válasza z0d1AK (#44) üzenetére


maláj
őstag

hát jh ;]
az ára miatt már most is sokan sírnak (pl. én is ;])
de akkor is veszek ha addig élek is :DDD
csak megvárom fekete hátlappal és 100k alatt lehetőleg (tudom - sokáig fogok várni)

(#46) z0d1AK válasza maláj (#45) üzenetére


z0d1AK
veterán

Legalább 5 év múlva lesz egy ilyened. :DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#47) maláj válasza z0d1AK (#46) üzenetére


maláj
őstag

na ne b*ssz már ki velem ;]
a múltkor még 2 évben egyeztünk ki ha jól emléxem :DDD
jövőre havonta jön ki vagy 5 tábla és lenyomja gyorsan az árát a Samunak - trászt mí :))

(#48) z0d1AK válasza maláj (#47) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha két év múlva veszed, és több mint három évig használod, akkor megállja a helyét a kijelentésem. :DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#49) maláj válasza z0d1AK (#48) üzenetére


maláj
őstag

én végfelhasználó vagyok - nálam már tovább nem vándorolnak a cuccok :)
úgyhogy a Tab is velem marad évtizedekig ;]
azt lehet -e tudni, hogy az akksi ha elromlik gar. időn kívűl akkor mi pénzért cserélik ki benne 1 zsír újra :F

(#50) z0d1AK válasza maláj (#49) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nah, ez egy jó kérdés, erre a Samsung szerviz tud választ adni, bár szerintem még ők sem egyelőre.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.