Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

akkor végülis hasznos, na megyek olvasni

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#2) g0n21


g0n21
senior tag

Minden tiszteletem a cikk írójáé, hogy erről ilyen sokat tud írni... :R
Ami a legjobban tetszett, az a frissített színű hangszórórács. Ott abbahagytam az olvasást, és elkönyveltem, hogy a Samsung nem változott, és sorra hányja a semmitmondó sz.rokat ki magából...

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#3) kcsa


kcsa
veterán

"...pont annyira volt okos, mint egy ötödik S" Pasztmek :DDD

(#4) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

azért az kicsit szánalmas , hogy a tavalyi csúcsmodell elmrad valamiben (szoftver) a kiherélt társától. árban meg ha már idevesszük a szürkeimportot, majdnem lehet venni S6-ot is. A note3 neo esetén sem értettem a létjogosultságát, most sem.Hol van ennek a piaca???

btw: elölről emlékeztet a Galaxy Ace-re.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#5) Wesder válasza g0n21 (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Mint tudjuk a mennyisèg a minősèg rovására megy. Felesleges hetente telefont kiadni szerintem, de ők tudják...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) balintka


balintka
addikt

Nekem ma érkezik a sima S5, 115 ezerért gyári garival, pont az utolsó szállítmányból, amit a cég kapott. A Neo-t el akartam kerülni a gyengébb hardver miatt. Elnézve a teszteredményeket, nem sokkal jobb az S4-nél.

(#7) Wesder


Wesder
félisten

Hát Neo most tènyleg rossz pirulát választott :DD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Shyciii


Shyciii
veterán

"A készenléti fogyasztása is nagyon kedvező, egy internet nélküli, de mobilhálózaton aktív éjszaka alatt csupán 3-4%-kal csökkent a töltöttség úgy, hogy a telefon ébresztett reggel."

Ez biztos, hogy nagyon kedvező érték? Oneplus 2 szintén gyári rommal (OxygenOS 2.1.2), gyári kernellel 1%. Ha csak 5 órának "veszem" az éjszakát, akkor 0%.

(#9) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Az se normális aki árulja meg az se aki megveszi... Rokabor sok. 0

(#10) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Gyors az összegzéshez lapoztam, hogy megnézzem az árat.
130 ezer. Aha, K. GGWP Samsung. :C

(#11) TCSZ


TCSZ
senior tag

Ennek mi köze az Ip67-es szabványhoz? Az usb-nél meg a jacknél beázik és szerintem mindenhol máshol is. Vagy ez most csak a kijelzőre szolt? :)) :DD
Inkább adták volna ki a Galaxy Xcover 3-t egyy 4-5000-es akksival. :K :K

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#12) strogov


strogov
senior tag

Egyrészt kellenek ezek a tesztek, mert 1-2 év múlva amikor szolgáltatótól telefont akar venni az ember akkor legalább meg tudja nézni mi van benne. Úgyhogy örülök.
Másrészt viszont tényleg nincs értelme ennyi gépet kidobni. A csúcs gépeikre is csak ókor jönnek frissítések, ezekre a sidekick cuccokra meg akkor se. Ha nincs ordas hiba a firmware-ben, akkor borítékolható, hogy egy darab frissítést nem kap :(
Az IP67-et milyen módon teljesíti? Mert a képeken látható formában szerintem maximum a kibontásig.

(#13) blagolf


blagolf
senior tag

Nevetséges a Samsung! Ez a telefon max 80e ft-ot ér. Remélem egy darabot sem adnak el, és be kell zúzniuk az összeset. Ezt mondjuk kétlem. Ha ötödször is eljátszák ezt a viccet akkor biztos vannak is olyan buta emberek akik megveszik. :C

Üdv, Zoli

(#14) kengyel


kengyel
nagyúr

Azért a sima változat jobb még mindig, ennek az ára meg magas .

kengyel

(#15) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Aki csak egy cseppnyi egyediségre vágyik, az nem ezt veszi ennyiért...

Minden szavam magánvélemény!

(#16) Simi87


Simi87
senior tag

Tetszett? komolyan? :C :C :C

(#17) Wesder válasza tothmaxy182 (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Aki egyedisègre vágyik nem Samsungot vesz ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) Hina


Hina
aktív tag

kicsit olyan, mintha a tavalyi csúcsmodell megmaradt alkatrészeit is süssük már el...

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅S̲̅a̲̅m̲̅s̲̅u̲̅n̲̅g̲̅] [̲̅̅G̲̅a̲̅l̲̅a̲̅x̲̅y̲̅] [̲̅̅S̲̅8̲̅+̲̅]

(#19) VD válasza TCSZ (#11) üzenetére


VD
őstag

Belül van szigetelve mind a jack, mind az usb csatlakozó.
Előbbit már évek óta így használják a gyártok (pl. a sony is), utóbbi most kezd elterjedni.

(#20) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Én megvárom a Galaxy S5 Neo Advance Grand7 Duos Xcovert.Hamarosan a boltokban!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#21) Csapoati válasza alkatraz3000 (#4) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Note 3 Neonak szerintem volt értelme, ennek most ilyen áron nem annyira van. Majd ha olcsóbb lesz, mint az S5.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Az Idol 3 5,5 több mint 30 rugóval olcsóbb, és nem is rosszabb. Nem cserélném le erre

Huawei Mate 9

(#23) TCSZ válasza VD (#19) üzenetére


TCSZ
senior tag

Köszönöm az infot! Akkorm ár értem. Azt tudtam, hogy a Sony megoldotta a jacknél de az usb új dolog nekem.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#24) janeszgol válasza *Mukeey* (#20) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor holnap már veheted is meg. ;]

A cikkhez: nem rossz telefon, de drága. Azért innen is látszik, hogy az S5 kamerája mennyire frankó. Brutálisan jó képeket lehet vele lőni.
Vissza a telefonhoz, drága. Ja ezt már mondtam. Akkor cask annyit, hogy drága. Ja, hopsz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Cserélhető akksiért jár a pluszpont.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#26) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszönöm a tesztet.

(#27) eclipse006 válasza *Mukeey* (#20) üzenetére


eclipse006
őstag

Én is szeretnék egy hasonlót, de mondjuk annyival kiegészítve, hogy mini. :DDD

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#28) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ennek se sok értelme volt - ennyi pénzért biztos nem vennék ilyet. :U

Még jó, hogy Samuék egyszerűsítik a termékpalettát.... :D

B.Cs.

(#29) batai15


batai15
félisten

A galaxy flagshipeket, az a sorozatot meg ertem. De mi a brantnak egy butitott s5?

(#30) isti215


isti215
tag

Nem egy nagy eresztés.Nem sok értelmét látom ennek a modellnek.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#31) zsoltti


zsoltti
senior tag

Én még mindig az S4lte+-t használom!
Még mindig nem csináltak hasonlót, se méretbe, se tudásba. S6 jó lenne, de se nagy aksi se micro sd kártya támogatás, de az már jobb mint a s5(képernyő/keret arányban)

(#32) embe


embe
nagyúr

Vajon emiatt s szar miatt nincs normális support az S5-nek. Hogy piaca legyen?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#33) hito válasza Sebestyen01 (#9) üzenetére


hito
nagyúr

De az nyilvan normalis, aki ilyet ir! Tudsz mutatni nekem ertelmes alternativat, ami szinten vizallo, van benne FM radio (felveteli opcioval!!!), S6 szintu kijelzoje van (mert ennek az van, vedd kezbe es meglatod), es ket ev gyartoi gari van ra ilyen szervizhatterrel, F1.9-es kameraval es meg sorolhatnam (pulzusmero, stb.).

Ja, mindezt 73eFt-ert, ugyanis annyiert vettem ujonnan, 2ev garival.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#34) Simi87 válasza hito (#33) üzenetére


Simi87
senior tag

A Telemax szerinted jó szervizháttér? Mesélj még.

(#35) hito válasza Simi87 (#34) üzenetére


hito
nagyúr

A legjobb ahol valaha is voltam. Kb. 6-7dolgot vittem be 3ev alatt. Ebbol 1, azaz EGY darab eszkozt (Note Edge) kellett otthagynom 1 napra. A tobbi mind megvolt 1ora leforgasa alatt.

Kerdezz meg, meselek!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#36) gyeniko válasza balintka (#6) üzenetére


gyeniko
őstag

Hol vetted? Gyári garis S5-öt keresek én is, lehetőleg kék színben.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#37) helltp válasza hito (#35) üzenetére


helltp
aktív tag

Verheted a seggedet a földhöz örömödben hogy ekkora szerencséd van mert rajtad kívül mindenki más csak szív velük. Nálam toronymagasan vezeti a legszarabb szervizek listáját...

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#38) Simi87 válasza hito (#35) üzenetére


Simi87
senior tag

Nekem volt olyan telefon, ami 4szer ment be. Negyedik alkalommal úgy kaptam vissza a sw hibás telefont, hogy félig kiáállt a kijelző. Itt be is fejeztem velük.

helltp: szerintem az egész EU-ban.

[ Szerkesztve ]

(#39) GeryFlash válasza helltp (#37) üzenetére


GeryFlash
veterán

Conrad? :DDD

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#40) hito válasza helltp (#37) üzenetére


hito
nagyúr

Nem verem sehova a seggem. Leírni csak a saját tapasztalataimat tudom. Az alapján fogom megítélni, nem más tapasztaltai, vagy rémhírek alapján. Amíg ezt kapom, addig csak ezt tudom mondani, illetve együttérzésemről tudlak támogatni. Kétségbe nem vonom, amit írsz, de ez veled történt, nem velem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#41) balintka válasza gyeniko (#36) üzenetére


balintka
addikt

Firstphone. Kéket az iponnál kapsz gyári garival 138 ezerért.

(#42) S e t h válasza helltp (#37) üzenetére


S e t h
nagyúr

"mert rajtad kívül mindenki más csak szív velük"
Akkor nekem hogy javították azonnal, amikor kiszálltak?
Vagy én nem tartozok bele a mindenkibe?
Jézusom, lehet, hogy hiton és rajtam kívül is van még akinek megcsinálták és nem volt panasza?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#43) hito válasza hito (#40) üzenetére


hito
nagyúr

"illetve együttérzésemről tudlak támogatni. biztosítani" :B

S e t h: Han Solo is a telemaxba jár? :DDD Neki már biztos Note 734 Edge Plus-a van ;]

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#44) gyeniko válasza balintka (#41) üzenetére


gyeniko
őstag

Nagyon köszönöm, már indulok is a weboldalukra! :K

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#45) balintka válasza gyeniko (#44) üzenetére


balintka
addikt

Siess, mert mától már a fehér se kapható náluk, egyedül a kék van.

[ Szerkesztve ]

(#46) gyeniko válasza balintka (#45) üzenetére


gyeniko
őstag

Megvettem a kéket + 1 S5 minit, ami fehér. Ebből 2 db-ot vettem volna Karácsonyra, de már csak 1 db volt... Még egyszer nagyon köszönöm! :R
Tudja esetleg valaki, hogy hol kapok gyári garis S5 minit fehéret, vagy kéket?

[ Szerkesztve ]

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#47) balintka válasza gyeniko (#46) üzenetére


balintka
addikt

A kék S5 az Iponról való? Jól tetted h megvetted.
A Minik FP-osak?

(#48) H.Istvan25 válasza helltp (#37) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Nekem se volt bajom még a Telemaxxal. Igaz egyszer volt csak a telóm náluk, de korrektül megjavították

Huawei Mate 9

(#49) Jeanne d'Arc

Na végre nem fog leszakadni az USB takaró

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#50) gyeniko válasza balintka (#47) üzenetére


gyeniko
őstag

Igen, a kék S5 és a fehér S5 Mini is Iponos, de kellene +1 fehér, vagy kék S5 Mini. Mit jelent, hogy "A Minik FP-osak?"?

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.