Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gepardlacee


gepardlacee
tag

Na meglátjuk, mikor jönnek az első kínai klónok, egyébként szerintem hatásos készülék

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#2) Maxentius


Maxentius
addikt

Érdekes koncepció, néhol hasznos ötletekkel (vonalzó, kameragombok). De napi szinten nem használnám. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3) AS


AS
félisten

Nagyon szép, menyire feltudja dobni a dizájnt! Ez a jövő az már biztos.
S6 Edröl már pletykálnak aminek mind 2 oldala ilyen lehet (nagyon jól nézne ki )

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) malomkaorm


malomkaorm
tag

Hát, valahogy nem értem, hogy ez most miért olyan nagy dolog. Semmi hasznát nem látom.

Üdv.: Dani

(#5) vicze


vicze
félisten

Kicsit szélsőségesnek érzem ezt az alcímet. :P

Hát majd meglátjuk mennyire lesz ebből több termék, vagy ez is tapogatózás, mint a Round vagy a Flex.

[ Szerkesztve ]

(#6) papi77


papi77
addikt

Szép,de értelmét nem igazán látom.

Az első: NOKIA 1611

(#7) nikilauda válasza vicze (#5) üzenetére


nikilauda
senior tag

Szerintem ez "csak" egy techdemo.(bocs, nem válasz akart lenni)

[ Szerkesztve ]

(#8) jacis


jacis
nagyúr

Állati jól néz ki ezen a képen, de az a hátlap egy hányás sztem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) Csapoati válasza gepardlacee (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem ehhez nincs meg a technologiai hatteruk.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Tetszik!

(#11) babkukta válasza Csapoati (#9) üzenetére


babkukta
senior tag

várjál még.... :D Majd ízekre vágják a telefont, aztán lesz nekik is.

Egyébként jó készülék, de vmiért nekem ez nem jön be. A G Flex jobban tetszik. Ez az oldalsó ív nekem nagyon sérülékenynek tűnik. Oké h vannak hasznos funkciói, de szvsz nem kellene ekkora ívet húzni oldalra

Üdvözlettel, Tibi

(#12) #16820480 válasza vicze (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Múltkor láttam kitéve egy boltban, meg is fogdostam, de igazából nem annyira meggyőző, illetve azért nekem midnig valahogy sikerült beleakadni az oldalsó részbe. Szerintem nem egy olyan nagy funkció, ahhoz képest, hogy évek ót pletykálták, meg lehetett rá várni jó sokat.

(#13) Locutus


Locutus
veterán

Kíváncsi lennék, hogy egy gyári QI töltős hátlap hogy néz ki rajta... félő, hogy hazavágja az egész összképet, mert jobb oldalt az él alatt még ki is dudorodna...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#14) no more


no more
addikt

Zseniális ez a készülék, nekem nagyon bejön! Ez már innováció! :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#15) Márko88


Márko88
aktív tag

Èrdekes dolog, kipróbálnám. Kìvàncsi vagyok, az S6 is erre épül majd.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#16) Venyera7 válasza Márko88 (#15) üzenetére


Venyera7
senior tag

Tetszik, de nem praktikus.Ezen az oldalon fogom a telot mindig!

(#17) Yayoh válasza Márko88 (#15) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Jól nézz ki , de nem látom sok értelmét.Erre milyen tok lenne jó? Meg ha leejti az ember elég valószínű hogy annyi a kijelzőnek..

(#18) joey04


joey04
titán

Több azonban a Note Edge egy funkciótlanul görbülő, puszta erődemonstrációnak szánt készüléknél
hát pedig szerintem nem több. :(
sokkal inkább kéne a sima note 4.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) Freiherr


Freiherr
őstag

Nem nagyon látom a létjogosultságát ennek a lefityenő kijelzőnek,nem győzött meg,hogy ez lenne a jövő útja.

XXX

(#20) bobace


bobace
őstag

Nagyon tetszik. Abszolút van létjogosultsága, végre valami érdemi újítás a sebesség növeléseken túl. A Note2-est is nagyon szeretem, ha olcsósodni fog idővel, akkor ő lesz az utód, ennyit már csak elvből sem adnék telefonért.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21) Tálydi


Tálydi
senior tag

Troll on: Figyelemreméltó fícsör a beépített e-penis mérő, a dolog pikantériája pedig, hogy éppen a "pénisz hosszabbító" része tartalmazza a terméknek ezt a fajta mérőt. :C

Eeeeh, what’s up, doc?

(#22) Zolik


Zolik
senior tag

ha a teló hátulján egy harapott alma lenne, szerintem kb már 3 hete ülnének a boltok előtt hogy megvehessék... így hogy a samu adta ki:
- unalmas
- nincs létjogosultsága
- hogy néz ki
- szar
- meg különben is fos a hátlap
- drága
- megcsakazértisénjobbantudommiajó

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#23) Peterson_ válasza joey04 (#18) üzenetére


Peterson_
addikt

Én azt nem értem, hogy akkor már miért nem csináltak szimmetrikusra.
Amúgy tényleg tetszetős, de magamnak nem tudnám elképzelni.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#24) rosszfiu18 válasza no more (#14) üzenetére


rosszfiu18
tag

Én inkább ezt nevezném innovációnak...
http://pcforum.hu/hirek/15886/Aprilisban+fog+erkezni+a+Google+Lego+modjara+osszerakhato+mobiltelefonja.html

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#25) mike710 válasza Zolik (#22) üzenetére


mike710
aktív tag

+1

(#26) Sebhelyes válasza Tálydi (#21) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Nem túl sok az a 10 centis skála erre a célra? :D

(#27) moleculez


moleculez
veterán

Nem vagyok Samsung fanboy, de be kell látni, ezt összerakták rendesen. Jó lesz ez, a következő generációban jobban kiforrja magát meg is veszem. SPen-nel is ment a fejcsóválás, hogy ez minek, meg a méret miatt. Jó lesz ez egy két év múlva.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#28) Tálydi válasza Sebhelyes (#26) üzenetére


Tálydi
senior tag

Erre vannak a beosztások a cm-ek között. Leszámítva dolgot, tetszik ám a telefon.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#29) maximilian4 válasza Zolik (#22) üzenetére


maximilian4
addikt

+1

Maxi

(#30) Janika-1982


Janika-1982
tag

Érdekes készülék! :))

(#31) Csapoati válasza babkukta (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En meg a G Flexet es a Galaxy Roundot nem ertem. Hajlitott a kijelzo, oke. Mire jo? Ennek legalabb valami haszna azert van.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) AS


AS
félisten

Jön a arany változat

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#33) cintula187


cintula187
addikt

Szerintem mocsok mód kívánatos. Szépen összerakott cucc.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#34) hito


hito
nagyúr

Minden elismerésem a Samsungnak. Szerintem ritka szép, ötletes és funkcionálisan is magasan az átlag fölé emelkedő készüléket sikerült alkotniuk.

Nekem nagyon tetszik.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#35) jacis válasza AS (#32) üzenetére


jacis
nagyúr

De jól néz ki :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#36) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Must have :C
Note 4 után szívesen kipróbálnám :K

[ Szerkesztve ]

(#37) S e t h


S e t h
nagyúr

Istenem micsoda innováció, még ilyet, sokat!

Ez inkább előrelépés.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#38) rootkiller


rootkiller
őstag

Remélem az emberek szép lassan rájönnek hogy a Samsung a gagyis a mobilpiacon hasztalan hülyeségekkel és eljutnak oda hogy vesznek inkább LG-t, Motorolát, Sonyt, és egyéb normális telefont ami nem a hasztalan csicsával hanem inkább a funkciójának minél jobb ellátásával akar kiemelkedni a tömegből.

Artengo TR 990 Pro

(#39) malomkaorm válasza S e t h (#37) üzenetére


malomkaorm
tag

Igen, ez innováció! A dupla kijelzőnek még értelme is van. De ennek.....

Üdv.: Dani

(#40) AS válasza rootkiller (#38) üzenetére


AS
félisten

Ennyire azért nem kell Trolkodni. :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#41) D1Rect válasza rootkiller (#38) üzenetére


D1Rect
félisten

lol :))

(#42) RaveForce válasza AS (#40) üzenetére


RaveForce
veterán

Hagyd ra...Megkeseredett egy elete lehet ha ebben leli boldogsagat..bar lehet nem egy szakmai forumon kene osztania a hulyesegeket...

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#43) hokins


hokins
addikt

Így képen nézve soha a b.életben nem kéne. De azért ha lesz lehetőségem akkor megnézem élőben. De egyenlőre a köszönöm de nemkérem kategória.

(#44) DeathAdder válasza AS (#40) üzenetére


DeathAdder
veterán

Manapság nagyobb divat samsungot fikázni mint ájfont venni, vagy audit vezetni :)

(#45) hito válasza rootkiller (#38) üzenetére


hito
nagyúr

Az év hsz-e nálam így 2014 végére :W Note 4, mint bóvli. Vagy S5, K Zoom mint bóvli. Tudod egyáltalán, hogy mit beszélsz, vagy csak random vered a gombokat a billentyűn? :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#46) AS válasza DeathAdder (#44) üzenetére


AS
félisten

KB igen, minden ami első helyen van ezt fikázák legjobban ez már bevált dolog. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#47) silmatauki válasza Zolik (#22) üzenetére


silmatauki
őstag

+1

(#48) gianni85


gianni85
veterán

drága lesz egy kijelzőcsere :)

(#49) kolosanyi válasza Tálydi (#21) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hát ez jó. :DDD

----------------------------------

Há' nemtom. Nekem valahogy nem annyira jön be. Oké, high-tech meg minden, de nem látom a hasznosságát. A sima Note 4 nekem is jobban tetszik akkor már.

(#50) Blyan válasza Zolik (#22) üzenetére


Blyan
félisten

Ha meg LG logó lenne rajta, le se szarnád, hogy ezt mondják az emberek. Szóval kb pont ugyanaz a helyzet. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.