Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Eleinte azt mondtam , hogy hulyeseg s semmi ertelme... De most hogy jabban belegondolok nemis olyan rossz... Azert kar hogy csak par Samu modellel mukodik...

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Jópofa kis kütyü... és igen jók a fotók is - (okos)órához képest :D

Zolka

(#3) Blyan


Blyan
félisten

Én nem láttam még olyan tesztet, ahol ne húzták volna le... Erre itt ez menő. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#4) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na vegre egy jol atgondolt okosora! Ha lecsokken a felere az ar, el is gondolkodom rajta, bar a hagyomanyos femszijas oramat is megtartanam melle. A form amugy csillagos 5-os nalam.

#3: Mik miatt huztak le? A teszt meg nyilvan valamennyire szubjektiv.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) sz3lim


sz3lim
tag

Még ha nem is lenne rossz megoldás, de nem ilyen áron.

(#6) Blyan válasza Csapoati (#4) üzenetére


Blyan
félisten

Engadget:

Pro
Smooth and responsive
Comfortable

CONS
New ecosystem and limited compatibility
No touchless controls
S Voice is hit and miss
Notifications are a mess

TheVerge:

GOOD STUFF
Phone calls on your wrist
Surprisingly good camera
Built to last

BAD STUFF
Uninformative notifications
Apps are either buggy or substandard
Insipid, cumbersome design
Has the battery life of a phone, not a watch
Extravagantly overpriced

Sorolhatnám még.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7) Sombrerokid


Sombrerokid
tag

Tanulóknak kiváló puskázási lehetőség. ;]
Persze,ha meg van rá a zseton...

"Aki megoldást akar,az módszert keres,aki nem,az kifogást..."

(#8) sz3lim válasza Sombrerokid (#7) üzenetére


sz3lim
tag

Szerintem azért annál körülményesebb a dolog, mint amilyennek mutatja magát.

(#9) imi314 válasza Sombrerokid (#7) üzenetére


imi314
senior tag

Nekem is egyből ez jutott eszembe :D

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#10) Csapoati válasza Blyan (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az appok csak fejlodnek majd, a design meg izles kerdese. A tobbi helytallo, en sem (meg a teszt sem) neveznem ajanlottnak, de lehet ez meg jo is megfelelo arral es jobb appokkal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Ez a cucc annyira "samsungos"...

Egyrészt vannak benne kifejezetten innovatív dolgok, mint a kijelzőbekapcsolás, illetve tudják, mi a fontos (üzemidő, jó kijelző).

Másrészt ott a parasztvakítás, mint a max jamesbondosat játszásra jó kamera vagy az olyan nem működő "hasznosságok", mint a lépésszámláló.

Harmadrészt meg a műanyag szíj és az a semmilyen dizájn, kb. egy noname kínai kvarcóra a '90-es évekből, amin látszik, hogy az órát belülről kifele haladva tervezték meg és a külső hátul volt a fontossági rangsorban, ami egy óránál szvsz durva hiba.

Inkább ültek volna még a gyárban és csiszolgatták volna még fél-egy évig, akkor valóban jó is lehetett volna.

Nem a lényeg a fontos.

(#12) flesli


flesli
tag

Nekem tetszik, csak egy kicsit sok érte ez a pénz, de egy két év és ha tényleg sikeresek lesznek ezek a termékek akkor szerintem egy jó fajtát is 50 körül be lehet szerezni. Mondjuk mikor először láttam akkor nem voltam elragadtatva, viszont amikor láttam a teszten működés közbe, meg, hogy hogyan néz ki kézen akkor megtetszett. Szerintem nem is kellene bele ennyi funkció, elég, hogy lehet vele kezelni pl a média lejátszót emiatt nem kell elővenned a telefonod, látod az eseményeket stb. Fényképező ha nem lett volna benne akkor sincs semmi probléma.
Nekem inkább azzal van / lesz bajom, hogy az órát az emberek általában jó pár évre vesznek, ezekkel meg elérünk oda, hogy ezt is cserélgetni kell majd két évente :D

(#13) Sombrerokid válasza sz3lim (#8) üzenetére


Sombrerokid
tag

Miért? Jegyzeteket,sms-et(pl.:piszkozatban) el lehet rajta olvasni.

imi314:plussz még a lesifotók ;)

"Aki megoldást akar,az módszert keres,aki nem,az kifogást..."

(#14) flesli válasza dreamdancer (#11) üzenetére


flesli
tag

Nekem pl a design tetszik, a szij meg a fényképező miatt kapott gondolom műanyagot, ami persze nem feltétlen lett volna probléma ha kimarad.
De szerintem ez a termék Ázsiába lesz a legsikeresebbek ott meg zabálják az ilyet.

(#15) #13110016


#13110016
törölt tag

Samsung Galaxy Gear - van értelme - hát pedig nincs. SZVSZ

Ennyi pénzért veszek egy másik Citizen-t, és vhogy kinézek.
SZVSZ gyerekes vacak.

[ Szerkesztve ]

(#17) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Számomra felesleges és ronda is ez a készülék. Ráadásul az anyagi vonzatát se mondanám előnynek.

(#18) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát szerintem meg nincs értelme, főleg nem így, hogy korlátozott a használhatósága.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#19) sz3lim válasza imi314 (#9) üzenetére


sz3lim
tag

Magyarországon nem sokan fognak ilyenből puskázni. :DD

(#20) Lionking01


Lionking01
tag

Két bajom van vele. Egyrészt sokkal többet el lehetne belőle adni, ha nem csak saját márkával lenne kompatibilis.
Másrészt pedig egy baromság volt, szerintem, a kamerát, és mike-ot a szíjba építeni. Én még olyan, nem teljesen fém, óraszíjat nem láttam, amely nem tört volna el/meg egy idő után. Főleg így, hogy még elektronika is van benne, és szalagkábelek. Hát, nem tudom. Nem kívánom majd senkinek, hogy szíjat kelljen cseréltetni rajta. Szerintem az a jó koncepció, ha minden (kamera, mike) az óratestbe van építve, nem pedig így. Nyilván van ennek is értelme, de főleg az, hogy csakis Samsung által forgalmazott szíjat lehessen rá venni, méreg drágán, ha tönkremegy.

(Olyan kapszulás kávéfőző érzés ez, amivel a sok ember teljesen megh*lyítették. Egyszer vesz egy kapszulás cuccot, és utána már a zsebében is van a gyártónak, mert csak olyan kapszulát vehet, amely a készülékébe jó.)

[ Szerkesztve ]

(#21) flesli válasza Lionking01 (#20) üzenetére


flesli
tag

Azért ez az első próbálkozás, ha lesz rá igény akkor szerintem sokkal kifinomultabb lesz.
És nyilván akkor fog jönni a cserélhető szijas megoldás stb.

(#22) imi314 válasza sz3lim (#19) üzenetére


imi314
senior tag

Egypár kis tininek apuci úgyis megveszi , :DD

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ s23 ULTRA

(#23) Steve1207


Steve1207
veterán

Nem vagyok oda az ilyesmikért, de végre adtak a kinézetre, teljesen vállalható kütyü.

.

(#24) Robertoq válasza Cyberpunk (#18) üzenetére


Robertoq
őstag

Az első iPhone meg nem volt okostelefon vagyis korlátozott volt és mégsem várt vele az Apple :) Ha várnak a konkurencia elhúz.

[ Szerkesztve ]

(#25) Lionking01 válasza flesli (#21) üzenetére


Lionking01
tag

Meglátjuk. Biztosan nem akad el itt a fejlesztés, csak leírtam, ami nekem nem tetszik benne. Persze nyilván, aki majd újan megveszi, annak addig, ameddig meg van, nem lesz vele gondja, de használtan... Amikorra már olyan árban lesz,hogy meg lehetne venni, nem biztos,hogy megvenném, a korábban írtak miatt.

(#26) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Még két generáció és kiforrja ez magát, főleg ha addigra elterjednek a hajlékony kijelzők :) Kamerát nem tudom minek raktak bele, haszna nincs, nélküle alacsonyabb lenne az ára, és azt az időt amit a kamerára fordítottak tolhatták volna még a fejlesztésbe.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#27) sz3lim válasza imi314 (#22) üzenetére


sz3lim
tag

Mondjuk ez tény. :D

(#28) flesli válasza Lionking01 (#25) üzenetére


flesli
tag

Persze értem én, szerintem ha folytatódik a sorozat akkor könnyen lehet, hogy a kamera berekül a házba a szíj meg csak szíj lesz. Majd meglátjuk szerintem elsőre elég jót sikerült letenni az asztalra, nekem a forma is tetszik. Ennyit nyilván nem adnék érte, de ha elfogadhat árba kerül akkor meggondolandó.

(#29) Bocha válasza Blyan (#6) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A "bugos appokat" meg a rendszer kiforratlanságát kiemelnie egy kéthetes terméknél, egy új platformnál nem a legokosabb dolog szerintem, ez nagyon rövid időn belül meg fog változni. Nekem a notifikációkkal nem volt bajom, az SMS-ek látszódnak, emailt meg úgyis a telefonon néztem és arra jó volt, hogy ha az órán megnyitottam, ugye a készülék is ott nyílt meg. Az üzemidőben pedig tévednek, pontosabban nyilván nem egy óra üzemidejével rendelkezik (kvarc=évek), de ez talán nem is elvárható. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#30) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem a kamerafunkció az egyik legjobb feature benne. Ha mást nem is, de azt a 15seces korlátot kitolhatnák kicsit. Gondolom memóriába dolgozik és aztán mentheti a jóval lassabb flashbe. Persze az is lehet hogy ez valami törvényi korlát, hogy ne legyen alkalmas kémkedésre, rejtett felvételek készítésére.

Amúgy ahogy látom a gyenge pontja a hasznos alkalmazások hiánya... Ahhoz képest, hogy alig jó valamire, túl drága, ráadásul csak néhány drága készülékkel kompatibilis.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#31) Sn00k


Sn00k
veterán

Csinos kis kütyü és tényleg jól átgondolt okos óra, bár a samu általában jó cuccokat tesz le az asztalra ,főleg a felső kategóriába. Jövőre, már jön a 13 mp-és kamerával a frissített kiadás...:)

3njoy the Lif3

(#32) gyurka75


gyurka75
csendes tag

hmm...tetszetős kis kütyü! ...csak hát az ára! mert azért annyit nem ér, amennyibe kerül!

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk! :)

(#33) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem hordok órát, már itt elvérzik nálam a dolog. Ha hordanék sem érdekelne jelenleg, max. pár év múlva, amikor jobban kiforrja magát ez az egész.

(#34) Cyberpunk válasza Robertoq (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ennek akkor lenne értelme, ha telefonnak is lehetne használni, telefon nélkül, de ez így csak egy mondjuk úgy kliens, ami még drága is. Jó pofa, hogy el lehet vele érni bizonyos funkciókat, de tényleg szükség van rá?

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) buvartacsko válasza Blyan (#3) üzenetére


buvartacsko
addikt

+1

(#36) Csapoati válasza Cyberpunk (#34) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szukseg nincs, ahogy erintos okostelefonok nelkul is megvolt a vilag evekig. Viszont egyeseknek van hasznossaga ennek a cuccnak, csak megint elojott a szokasos "nekem felesleges, tehat masnak is" velemeny. Ez igy a topik felenek szol - higgyetek el, valakinek ez jo cucc lehet, foleg ha kiforr es olcsobb lesz (meg tobb telefonnal lesz hasznalhato).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Kezdetnek nem rossz, de az üzemidőn van mit javítani. Az viszont nem semmi, hogy AF is került a kamerába. :C

<< Heimdal >>

(#38) Tigerclaw válasza #13110016 (#15) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Mármint a Citizen óra néz ki jól, vagy ha felveszed az órát hirtelen te is jól nézel ki? Egy olyan óra nekem is kellene. ;]

Szerintem azt el kell fogadni, hogy ez nem a hagyományos órák piacát akarja meghódítani, pláne nem a prémiumszegmenst, szóval ha valakinek az óra csak divatkiegészítő, vagy státusz-szimbólum, akkor ez nem neki való. Amúgy a saját szegmensében szerintem egész letisztult a dizájnja.

Szóval attól hogy drága és meg tudja mutatni az időt, nem az Omegák és Citizenek piacát akarja bevenni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#39) Cyberpunk válasza Csapoati (#36) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mondjuk lassan elérjük a tábla méretet, szóval nem kell mindig a "mobilt" elővenni a "lassan csak táskából". :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40) jerry311


jerry311
nagyúr

A töltőcsatlakozó mennyi idő alatt rohad szét az izzadságtól? :P

(#41) franc0


franc0
őstag

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
Korunk mellékterméke azon emberek tömege akik büszkék arra, hogy nem hordanak órát.
És itt akarják ezt újra divatba hozni...

Persze ha jobban belegondolok, igazi órát (svájci automata/kézi) csak igazi férfiak hordanak manapság, abból meg kevés van. Végülis a potenciális piac nagy.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#42) Hadrian


Hadrian
tag

Azt is érdemes kiemelni, hogy a szíj gyakorlatilag egybe van építve az órával a kamera miatt, és ha valami történik vele az egészet lehet kukázni.

(#43) Tsebacsi válasza franc0 (#41) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ebbe a svájci órát csak férfi hord dologba kár belemenni, nem ide való, és rendkívül szubjektív dolog. Van aki egyszerűen nem szereti a fémet, mások a bőrszíjtól irtóznak, és azt mondani valakire, hogy nem férfi, mert nem azzal jelzi a státuszát, hogy 2 milliós órája van, hááát, szerintem kicsit beszűkült dolog. Ettől függetlenül nekem is van vagy 3 karórám, és néha gondolkozom, hogy be kellene szerezni még, de ez csak múló hóbort, és embere válogatja.

Ez a cucc nem rossz, bár magamnak nem tudom elképzelni, és a samsung telefon sem az én világom, de a piaca megvan (lesz) és nem is hülyeség. Csak idő kell neki, mint anno az autónak, tv-nek, mobilnak, stb.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#44) #13110016 válasza Tigerclaw (#38) üzenetére


#13110016
törölt tag

:D
Erre nem tudok mit reagálni. Világosan leírtam.

(#45) CharlieDrop válasza franc0 (#41) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nők is hordanak órát, de többnyire csak kiegészítőként

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#46) milanmylo


milanmylo
aktív tag

Nekem különösen tetszik. Némi kiforratlanság van benne, de abszolút van jövője. Élsportoló révén elég jó funkcionalitása lehet. Ha pl. össze fogom tudni kötni a pulzusmérő övemmel és netán a gyártó készít hozzá egy fitness app-et végre mindent elérhetek, láthatok és gyorsan át is tölthetem a telefonra/gépre. Ha pl a telefon a zsebemben van síelés közben, elég csak az órával felvenni, esetleg lehet gyors videókat lőni edzés közben. Szóval sport tekintetében abszolút létjogosult. Ha netán az xda-sok kiírtják a 15mp limitet, akkor meg best buy. Főleg h a jelenlegi pulzusmérőm is 100k-s darab... Remélem lesz még valami akció a Note 3-mal és tuti veszek egyet :)

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#47) Probber


Probber
őstag

Egy teljesen felesleges parasztvakításnak tartom ezt az "órát".
Az meg, hogy egy "óra" nem vízálló, számomra kész röhej.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#48) Cyberpunk válasza Probber (#47) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen ez gáz. Elkap egy vihar, vagy valami azt szevasz van neki, de már kézmosáshoz is le kell venni.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#49) RaveForce válasza Cyberpunk (#48) üzenetére


RaveForce
veterán

külön írják is, h az eső nem árt neki, tehát semmi baja nem elsz egy viharban sem. :U
kézmosáskor nekem még életemben nem lett vizes az órám, bár nemtudom h te hogy szoktad :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#50) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Több értelme van, mint egy 3G nélküli tabletnek szvsz. :K
Dizájn nekem tetszik, férfias (és ezzel a csajokat ki is lőtték a pixisből, színektől függetlenül), használható... szóval kellene, de nem ezen az áron, pláne úgy, hogy még kell hozzá venni egy min. 130 ezres kagylót.
A Samsungot szeretik másolni, szóval a kínaiak szerintem 2014-ben elárasztják a piacot mindennel kompatibilis MTK megoldásokkal, amiknek 80%-a ipari hulladék lesz, de biztos vagyok benne, hogy lesz használható is. No meg a többi nagy gyártó is elkezdi onatni magából, aztán hamarosan tömegtermék lesz. :DDD

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.