Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Már vártam :) Toábra is 4.7 720 combo ilyen CPU GPU val telitalálat nem véletlen irta a tesztelő sem:

nem nagyon találni ma az Alphánál gördülékenyebb telefont, bármelyik platformot is nézzük.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) robiii


robiii
tag

Én is vártam a Samsung alfa hímjét. Lehet, hogy nem vitás a tökéletes szó? Na lássuk.

iPhone 14 Pro Max, iOS 16.4.1

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azt a kamerát én nem látom olyan jónak. Igaz, képernyőnyi méretben jók, a színek is stimmelnek, de belenagyítva durva olajfestmény-hatás látszik. De hát kinek mennyire fontosak a teljes méretben is jól kinéző fényképek...
Az árat én biztos kicsit az S5 alá lőttem volna be, mert így egymástól fognak elvenni vásárlókat szerintem. Formára nekem nagyon tetszik, ha műanyag a hátlap, ha nem (engem baromira nem érdekel az anyaga).
A jól működő ujjlenyomat-olvasóért viszont jár a piros pont, végre valaki más is használhatóra csinálta meg az Apple után.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) gyerecske


gyerecske
senior tag

Nem rossz, de nekem a z3 compact sokkal szimpatikusabb.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#5) csaabz


csaabz
őstag

Mikor anno felröppentek a hírek és megjelentek az első képek erről a telefonról, az első kérdésem az volt: Ez a mobil tényleg ugyanúgy néz ki, mint a Galaxy SII?? Higyjétek el, nem trollkodok, nekem is Samsung van, de láthatóan kifogytak az ötletből, ami a külsőt illeti...
:(

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#6) Márko88


Márko88
aktív tag

HTC One M8 még mindig. :) DE a legszebb Samsung.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#7) helixP


helixP
nagyúr

Na, most mi jön, ha a műanyagszappantartót már nem használhatják egyesek...? :)

(#8) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

"Prestigio Grace - Motorola Moto G - Huawei Ascend G630 - G L90"

Nagyon tetszik, hogy ezek a készülékek vannak összehasonlítva a kijelző tesztben, de jó lett volna bedobni az Alfát is, ha már arról szól a cikk :DDD

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#9) Legendd válasza gyerecske (#4) üzenetére


Legendd
senior tag

Ma jön elvileg, kíváncsi leszek én is.

Alea iacta est!

(#10) Saccco


Saccco
nagyúr

Megint a MicroSD...

Ez bánt a G2-ben is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#11) David75


David75
őstag

Samsung-hoz mérten ez egy kifejezetten jó telefon lett. Úgy gondolom egy fémkerettel még mindig nem az a telefon amit egy m8 vagy egy iphone mellé oda lehetne állítani. Tudom a kezelőfelület cserélhető de azért akkor is mikor néztem a képernyő képeket elborzadtam teljesen. A 720p elég lenne, bár én úgy gondolkozom, hogy rakjunk mindegyikbe full hd-t, de akkor se nagyobbat se kisebbet, és akkor egy idő után tényleg szabvány szerűen mindenben az lenne. Ennél a felbontásnál se most se később nem kell nagyobb felbontás egy 4-6" közötti telefonba.

Felejtsük el, hogy ez valami iphone6 ellenfél lenne, mert ez nyilván a sejthető eladásbeli különbség, a fémház és a két különböző oprendszer miatt nem nagyon értelmezhető. Viszont egy nagyon jó Samsung telefon, aminek nagyon sokat eshet az ára és később akár kifejezetten ár/érték bajnok lehet, főleg, hogy nincs sok ellenfél ekkora méretben.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#12) Duree


Duree
veterán

Ez úgy jó ahogy van.

duree54

(#13) bélus91


bélus91
tag

Mennyire mérvadók ezek az árak? :F elég húzós lesz akkor itthon :S [link]

[ Szerkesztve ]

(#14) Viktor0610 válasza csaabz (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a legszebb Galaxy az SII volt, szóval szerintem nem véletlen, hogy ehhez nyúltak vissza.

Egyébként tényleg nem értem a gyártókat, miért nem képesek ehhez hasonló készülékeket kiadni. (Csúcskategóriás belső ÉS 720p felbontású kijelző. Mint a mellékelt ábra is mutatja, ez a párosítás igen csak pozitívan hat a rendszer sebességére. :) )

Samsung Galaxy A54

(#15) Chrys_


Chrys_
addikt

Az a rózsadombi pozíciós kép nagyon kellett :)

(#16) Simi87


Simi87
senior tag

Nem nagyon adok a Benchmark-ra, de durva hogy hozza a G3 szintjét. :Y

(#17) AS válasza bélus91 (#13) üzenetére


AS
félisten

Ebay nem mérvadó ott lehet bármennyi .
Ha minden igaz jövőhét végén megtudjuk menyi lesz nálunk....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#18) ztoldy


ztoldy
senior tag

Azért az elég szomorú, hogy beletehettek volna nagyobb akkumulátort, de inkább legyen kisebb, hogy 1,5-2 napnál nehogy többet bírjon a telefon, vicc.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#19) aizen92 válasza bélus91 (#13) üzenetére


aizen92
addikt

Ez egy jó készülék lehetne. Belsőre kicsit Nexus4-re hajaz, ami nem gond, mert totál fölösleges QHD kijelző meg 5,5". Csak ha tényleg ilyen lesz az ára :Y Az kicsit meredek.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#20) kengyel


kengyel
nagyúr

Már vártam a tesztet róla, és nekem nagyon tetszik. Szerintem kelendő lesz ez is.
Azért az S5 nem cserélem le rá :)

kengyel

(#21) bagkri01 válasza Csapoati (#3) üzenetére


bagkri01
őstag

Óriásplakátot nem ezekből kell csináltatni, de bőven a nagyon jó kategóriában vannak a képek.
Amúgy nagyon jó a teló, bár arra számítottam, hogy a hátlap is salu lesz, de így szép lett.

ui.:az az antutu eredmény :Y

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#22) Polllen


Polllen
nagyúr

Nem nagyon akartam samsung telefont mostanában a kezembe fogni, de ezt szívesen kipróbálnám.

Amikor megjelentek az első fullhd telefonok, ment az oltás, hogy minek ekkora méretben. Most már csak azért is kell? :)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23) satz18


satz18
őstag

Sztem ha mindenképp HD kijelzőt akartak, akkor mehettek volna kissé lejjebb mondjuk 4.3 colig, sztem a 4.7-re kellett volna egy FHD, mint ahogy az iPhone6-ra is. Mindenesetre az új SOC teljesítménye figyelemre méltó.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#24) Sn00k


Sn00k
veterán

Elég jól sikerült a samunak ez az új termék vonala, de én ezt a kamerát, annyira nem nevezném jónak, szvsz eléggé mossa a kép széleit. Pl: azon a képen, ahol a bal sarokban egy honda civic látható, ott pl belenagyítva még a rendszámot sem lehet elolvasni :/ Szerintem az S5-nek jobb a kamerája vagy tévedek ? Egyébként nagyon impozáns a külső, szép telefon!

(#6) Márko88: Te fizetett HTC marketinges vagy ? Minden hol , csak ezt látni tőled, nagyon funny vagy ;]

(#10) Saccco: Szerintem ez már elég lejárt lemez szvsz a felhők korában, meg ne , hogy már valakinek ne legyen elég 32, vagy 64 G egy telefonhoz... de lehet én vagyok maradi :U

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#25) Viktor0610 válasza ztoldy (#18) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most nézem csak milyen kis kapacitású akku van benne... :O

(Nemhiába. Nincs tökéletes telefon, nem lehet ilyet készíteni. :W )

Samsung Galaxy A54

(#26) Simi87 válasza kengyel (#20) üzenetére


Simi87
senior tag

Az S5 itthon nem kelendő, de az S4 még mindig nagyon megy.

[ Szerkesztve ]

(#27) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Ez az első Samsung telefon aminek kifejezetten kellemes az alakja. Nálam egyedül a kamera dealbreaker. Nem is értem ezt a visszafogott dícséretet.

(#28) aizen92 válasza satz18 (#23) üzenetére


aizen92
addikt

Az megvan hogy a sima i6 4,7" nem fullHD? csak a plus ami 5,5"? Szóval nem is lőttek annyira mellé.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#29) FragMaster


FragMaster
addikt

Nocsak az FM rádió feltámad hamvaiból?
Szimpatikus, csak drága lesz.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#30) David75 válasza aizen92 (#28) üzenetére


David75
őstag

Az iphone 6-nak is fullHD-nak kéne lenni, hogy ne legyen 46 féle kijelzőfelbontás. Persze valamit félreraktak jövőre is újdonságnak...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#31) #13110016


#13110016
törölt tag

Mi ez a HW b+?? Te jó ég... :Y
Mellesleg gyönyörű! :R

(#32) Chrys_ válasza FragMaster (#29) üzenetére


Chrys_
addikt

Mikor kezdik a DAB-t integrálni a telefonokba?

(#33) kengyel válasza Simi87 (#26) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is S4-ről váltottam ,csak megsúgom . És semmi megbánás nincs a dologban.

kengyel

(#34) AS


AS
félisten

Amugy a Qualcom snapikal jobb ha összeszedi magát mert már MTK uj 8 magos is veri meg a Huwey vagy mi Silicon is elverte. Nem beszélve erről a 5430 rol és még ott van a be nem jelentett 5437
Ja és persze tegra K1
Igaz S805 meg még csak Note 4 ben van bejelentve...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35) Simi87 válasza kengyel (#33) üzenetére


Simi87
senior tag

csak megsúgom, hogy tudom. de még nem dübörög itthon az S5 szekere, majd valószínűleg karácsony előtt indul be. Azt gondoltam, hogy nem bántad meg, kollégám is átnyergelt egy G3-ra, S4-ről. ég, és föld.

(#36) eventus


eventus
veterán

Real Racing 3 elfut 2*1.5 S4 procin is.. Multitask? Hmm.. :B Ujjlenyomat olvasó helyett más "hasznosabb" kellett volna..

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#37) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A benchmarkon nincs mit csodálkozni, a jó SoC mellé HD felbontás társul (csak a pentile rondít bele). Ez lenne szerintem a jó irányvonal, nem a pazarló QHD és akkor lehetne röccenésmentes működés és jobb üzemidő.

<< Heimdal >>

(#38) BDave


BDave
őstag

A Samsung még mindig ugyan azokat a színeket használja az első Touchwiz óta? :) Amúgy korrekt telefonnak tűnik, kiadhatnák Google Play Edition-ben is.

(#39) Sn00k válasza David75 (#30) üzenetére


Sn00k
veterán

de gonosz ;]

(#33) kengyel Neked mi a meglátásod a képeket látva ? Jobb képeket lő , ettől az S5-öd ?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#40) fene_vad


fene_vad
senior tag

sajnos mintha lenne egy gránitba vésett üzemidő, amitől eltérni nem lehet.... Ha már voltak olyan bátrak és bele merték tenni a 720-as kijelzőt, egy mondjuk 3000 mAh-ás akksi máris akkora előnyt adott volna, amit semelyik közvetlen versenytárs nem tud...

(#41) davidsone


davidsone
addikt

végre nem 1 kopogós fröccsöntött samu :K

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#42) section9


section9
őstag

"...a flat ikonstílus és az egyszerű felhasználói felület tendenciái mögött az Apple fedezhető fel..."

Ezen a ponton felzokogtam és abbahagytam a cikk olvasását. :(((

(#43) papi77


papi77
addikt

A z3 compact üzemidejét nézd meg a gsm arenan. ;)

Az első: NOKIA 1611

(#44) wortz


wortz
tag

MA! STÁBNAK ÜZENNÉM!!!

Tudom srácok, hogy szerdán nem lesz MA! TV, de nagyon örülnék neki, ha a Z3C-ről lenne egy MA! TV adás.
A lehetőséghez képest köszönöm! :R

(#45) Sn00k válasza section9 (#42) üzenetére


Sn00k
veterán

Ezen ne lepődj meg és ne is fordulj magadba! Évek óta ez megy a telefon biznicben! Másolják egymást, oda-vissza a gyártók...

3njoy the Lif3

(#46) babosmiki


babosmiki
addikt

Nagyon szép és nagyon jó mobil lett ez! :C :Y

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#47) section9 válasza Sn00k (#45) üzenetére


section9
őstag

A lopás nem zavar. De az, hogy egy szakmai cikkben azt mondjuk, hogy az Apple hozta be a flatet meg az egyszerű UI-t, mikor WP-n már elég régóta ezt tapicskoljuk az elég kemény.

(#48) Zolik válasza Simi87 (#35) üzenetére


Zolik
senior tag

Én nem hiszek a szóbeszédnek. Beszéljenek a valós eladási adatok. Messziről jött ember azt mond amit akar...

Nagyon tetszik a telefon, igazi iphone ellenfél, mind hardverben, gyorsaságban és tudásban is!
Nincs SD kártya? Iponeba van?
Nincs óriási akksi? Iponeba van?
Nincs full hd kijelző (312ppi, 720x1280)? Iphoneba van (326ppi, 750x1334)? (minimális eltérés)

Ha jövőre megcsinálják az Alpha 2-t (S6?) 5"-os kiadásba, IP védelemmel, SD kártya hellyel és 3GB rammal már rendelem is elő!

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#49) Sn00k válasza section9 (#47) üzenetére


Sn00k
veterán

őőőő, ezt nem tudom sem megerősíteni , sem cáfolni! WP fronton nincs tapasztalatom, meg azt hittem egyébként is másra gondolsz.. :DDD

(#48) Zolik Na igen az IP védelemnek én is örültem volna, bár gondolom az S5 , miatt nem akarták belerakni, akkor már tényleg nem is nagyon érné meg S5 venni.

(#51) ujjobbagya: Már korábban írta valaki, hogy az rr3 hajlamos röccenésekre , ez nem feltétlenül a telefon hibája, lehet csak szimplán sz@rul van optimalizálva a game.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#50) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Tök jó lett, de a z3c valószínűleg meggyalázza üzemidőben. Elmegy egy napig értem én, de max 5 ora kijelzőidő nekem kicsit kevés ennyiért. Kellene a full hd is bele, ha már pentile a kijelző. Remélem sikeres lesz, mert csak akkor kapjuk meg az utódot, ahol kijavítják a bosszantó dolgokat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.