Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

És körülbelül 200ezerért. Mert fém ;] :D

All→M8

(#2) Maxentius válasza callmeakos (#1) üzenetére


Maxentius
addikt

Inkább 240, 200 körül kezdett az alap S5... ;]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#3) CoDWaW07 válasza callmeakos (#1) üzenetére


CoDWaW07
őstag

:DDD :DDD :C

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#4) Jaffa75


Jaffa75
őstag

állítom samuéknál külön csapat van, hogy a heti 3-4 modellre kitaláljanak fantázianeveket.. :DDD értem én hogy le kell fedni a piacot, de... :DD

(#5) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Úristen, most komolyan erre megy a farokverés nyálcsorgatás már 2 hónapja?
Ezt a telefont mind specifikációban, mint gyorsaságban kb akármelyik gyártó csúcsmodellje elveri... (nem vagyok jós, csak az eddig kiszivárgott specek, illetve a tácsvíz ismeretében gondolom.) Itt meg születik róla napi egy hír, csak azért mert... ööö, igazából nem tudom miért! :((

(#1) noxwill: De ha legalább az lenne!!! Ez csak egy lakkozott fémkeretes tucatsamsung lesz... Még a hátlapja sem fém...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#6) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Nem lesz ez rossz (szvsz pont ideális méret), de tényleg biztos túl lesz árazva. :( Mindez azért, méret lesz egy gagyi lakkozott fém kerete. :P :(

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#7) FuRiONight


FuRiONight
őstag

A cikk olvasása közben szinte "hallottam" ahogy egyesek álla koppan a hir hallatán :DD

(#8) FragMaster


FragMaster
addikt

Nekem nagyon tetszik, hogy hasonlít az S2-höz. Kicsit Galaxy R-es a húzás amúgy.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#9) antim


antim
tag

Valaki még tudja követni a Samu portfólióját?

(#10) CoDWaW07 válasza antim (#9) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Szerintem már ők maguk sem tudják :D ;]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#11) Dr.Anonymus válasza antim (#9) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

a kérdés az, hogy akarja-e egyáltalán valaki követni..:D

(#12) babkukta


babkukta
senior tag

2 hetet eltöltenék ott Koreában a Samsungnál. Kíváncsi vagyok, milyen felfogás megy ott. Vajon a főnök hetente 1x lenéz a munkásokhoz, hogy "Na fiúk, készen van már erre a hétre a 2 telefon?"?
Nem értem ezt az üzletpolitikát. Igazából bevált, mert megvan az eredménye, csak... nekem olyan gusztustalan. Teljesen tucattermék lett szvsz a Samsung, és ez számomra nem jó.
Pihentetni kellene picit a mobilok f.sását, és tessék ráállni arra, h legalább normálisan nézzenek ki a telefonok, tabletek. Sok éve a Galaxy tab S8.4 az egyetlen Samsung tablet, ami tetszik

Üdvözlettel, Tibi

(#13) halkow


halkow
őstag

csak tudnám mi a francnak kell követni az almát folyton microsim->nanosim-> mi jön még?
Lightning usb?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#14) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Gondolom azért azzal mindenki tisztában van hogy a sok millió féle fajta samsung telefon az egyik legnagyobb okozója a piaci árversenynek.
Ezt hívják tömeg termelésnek.
És azért gyárt a Htc fém telefonokat mert még akarja magát különböztetni a samsung "gagyi" műanygjától.
Csak hogy helyére tegyünk végre egy két dolgot.

Give them nothing but take from them everything

(#15) sys25


sys25
aktív tag

Van egy olyan érzésem hogy ebbe a K zoom hardvere kerül bele.Ott az optika és a fotós képességek miatt kérnek el 150k-t,itt majd a fémkeret "eleganciája" miatt fognak.Szerintem nem lesz 200k,én 150körüli nyitó árra saccolok.De majd kiderül,a Samsungtól úgyis kitelik bármi. :)

(#16) Luck Dragon

A nagy Alpha végén már nem is lesz olyan nagy? :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) #79335424 válasza babkukta (#12) üzenetére


#79335424
törölt tag

Spórold meg a repjegyet! Tölts el két hetet valamelyik hazai Samsungnál! Biztos vagyok benne, hogy utána nem fogsz vágyni a koreai tanulmányútra.

(#18) dsr


dsr
senior tag

Nem lesz valami nagy durranás szerintem , főleg ha az árat jól feltolják a csillagos égig szokás szerint.

(#19) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Tizen :Y

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#20) myckie2 válasza Krissz1983 (#14) üzenetére


myckie2
őstag

Ezt elég rosszul tudod. A HTC azért gyárt fém telefonokat, mert anélkül egyáltalán semmi esélye sem lenne a Samsung ellen. Így sincs, de azért próbálkozik.

(#21) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nem hiszem, hogy olyan csúnya lesz az a HD kijelző. A legtöbben úgyis csak képzelik, hogy látják a különbséget HD meg Full HD (főleg QHD) között.

(#22) domos


domos
senior tag

Tök jó hogy ez az Alpha eledetileg úgy indult hogy 5,2", QHD, Snapi 805 meg full fém... :W Így marad a Note 4.

[ Szerkesztve ]

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#23) FragMaster válasza domos (#22) üzenetére


FragMaster
addikt

Volt erről hivatalos bejelentés?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#24) Maxentius válasza FragMaster (#23) üzenetére


Maxentius
addikt

Hétfőn lesz.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#25) FragMaster válasza Maxentius (#24) üzenetére


FragMaster
addikt

Pontosan ez az, enélkül kár azon kiakadni mi lehetett volna és mi nem ;)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.