Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#973) Tobias-


Tobias-
csendes tag

Sziasztok,

Vegul en is emellett a telo mellett dontottem, kb 1 hete sikerult megszerezni 54k-ert egy Electro World-ben, es nagyon elegedett vagyok a vetellel. Ilyen aron kozel sincs szerintem hasonlo tudasu gep sem.

1. - Mennyire vagy elegedett?
Ahogy a bevezetobol is kiderult, elegedett vagyok vele teljes mertekig. :)
10/10

2. Kezeles?
Hat, ez az elso erintokepernyos telefon, amit hasznalok, de semmi gondom nem volt vele. Jelenleg nem tudom elkepzelni, hogy az iphone miben tudna jobb lenni ennel, mert tokeletesen megfelel arra, amire nekem szuksegem van. Csinalja azt, amit akarok, es akkor, amikor akarom.
10/10

3. Aksi?
Hat, eleg sokat tolton van, napkozben is gepkozelben vagyok, szoval az usbrol szinte folyamatosan toltodik. Ugy saccolom azert, hogy ha kell, akar 3 napot is kibirna, ha kicsit visszaveszek a nyomkodasbol, es ejjelre kikapcsolom. Persze ebbol sosem eleg, de abbol, amiket mas okostelokrol olvastam, szerintem ez - ha kicsit is, de - kimagaslo.
8/10

4. Szoftverek? 5. Felbontas?
Eleg sokat toltogettem, es nem volt vele sok gondom. Meg a 3d-s alkalmazasokat is siman vitte. SNES emulator, SCUMMVM-es kalandjatekok, tobbe kevesbe mind mukodtek. Elvezetes volt ujra latni a Day of the Tentacle-t. :) Az Angry Birds viszont sajnos kilep a kezdokepernyo utan (bar ez elvileg meg beta). Navigaciot is raktam ra, azzal sincs gond, a GPS-t leszamitva. :D Felbontas miatt meg nem volt semmi gond semmivel. Gondolom az Angry Birdsnek sem ez volt a baja, mert a nyitokepernyo pont megfelelo meretu. A 3 desktopot kicsit keveslem, de erre mar talaltam megoldast, lasd a hozzaszolasom veget ;) Rootolasnak meg nem ereztem szukseget.
9/10

6. Hibak?
Hat, egyszer ketszer nekem is elojott, hogy elfelejtette a simkartyat, es ujra be kellett irni a pint. Ez akkor bosszanto, amikor nem veszem eszre, es amig be nem irom, elerhetetlen vagyok masok szamara. Ha jol emlekszem, az elmult 1 het alatt kb 3-4szer volt szukseg erre. Ezenkivul alapbol a GPS egyaltalan nem mukodik. A marketrol leszedheto GPSopt segit, azzal meg lakasban is megtalalta a jelet, es a poziciomat 1 percen belul.

7. Volt-e mar hasonlo telod?
Nem, ez az elso okostelom.

Egyeb:
Sokan irtatok, hogy rogton frissitettetek firmware-t. Megkerdeztem a Samsungot, hogy milyen relacioban van az otthoni fw frissites a garival, es azt a valaszt kaptam, idezem: "Mindenkepp azt javasolnam onnek, hogy a szoftver frissítest szervízben
tegyek." - Ez olyan nesze semmi fogd meg jol, mindent leirt, csak azt nem, amit kerdeztem. Ti hogy gondoljatok? Gariztatas elott esetleg visszarakjatok az eredeti fw-t, vagy hogy?

Ma reggel sikerult elobanyasznom belole tobb, mint 3 desktopot. Ilyennel talalkoztatok mar? A legjobboldali desktop kozepere leraktam egy ikont, aztan pedig egy samsung widgetet, az idojarasos orat (persze valszeg annyi eleg, hogy ne ferjen ki arra a desktopra, amire akarod rakni). Ezutan mivel ott nem fert el, atcsuszott jobbra, es letrejott egy uj desktop. :) Megismeteltem, es jelenleg 5 desktopom van. Meg nem neztem meg mennyi a maximum. :D Van a desktopok szamanak novelesere valami hivatalos mod is, amit eddig elfelejtettem, vagy valami bugot sikerult kihasznalni? :) Ha igen, remelem nem valtozik meg ez frissebb fw-el, mert a 3 desktopot kicsit kevesnek tartom.

Ennyi, ha valami meg eszembejut, majd irom meg. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.