Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxentius


Maxentius
addikt

US-only, mégis ajánlott... :U Na jó, tényleg kellemes az összhatás, csak épp nem lehet kapni.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Elmennek a fenébe, szerintem pedig lenne rá igény. :(((

<< Heimdal >>

(#3) Aucor


Aucor
senior tag

USA-ból nem fogok szerezni, ha lehetne itthon kapni, akkor váltanék rá, mert ez így tökéletes összhatás... Lenne... Ha lehetne kapni... :W

(#4) Psytech válasza Maxentius (#1) üzenetére


Psytech
senior tag

Pont ugyanezen gondolkodtam én is, hogy talán az első telefon/eszköz ami itthon nem kapható és mégis ajánlott plecsnit kapott....

Egyébként ebben a részben:

"Az AT&T nemrég bejelentette, hogy lesz frissítés a masinára, mondjuk erre alapvetően megvonhatjuk a vállunkat, hiszen az a pár darab telefon, ami hazánkba eljut, úgyis igényeseknél köt ki, ők pedig nagy eséllyel megoldják a ROM-konyhában is a dolgot."

az igényesek szót szerintem valami mással kéne helyettesíteni... Olvasva igen degradálónak hangzik a telefonjukat nem haxolgatókra nézve..

(#5) Angel1981


Angel1981
veterán

"Sima" érintőképernyős okosmobilokból Dunát lehetne rekeszteni, QWERTY billentyűs hibridekből van 1-2 darab a piacon, azt erre ezt nem forgalmazzák itthon, gratulálok! :W

[ Szerkesztve ]

(#6) Xaels


Xaels
félisten

Ez is olyan masina amire fájna az ember foga, de megint csak a tengerentúlon kapható. Így voltam a T-Mobil MyTouch 4G Slide-al is. Az is tökéletes összhatásban volt, fizikai gombok az előlapon is, megfelelő kamera és méret, de a HTC nem adott ki belőle EU verziót.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) Aucor válasza Angel1981 (#5) üzenetére


Aucor
senior tag

Nem forgalmazzák, mert olyan a fogyasztói társadalom, hogy képes kompromisszumokra, sajnos.

(#8) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Na szép, N97 óta álmom egy ilyen telefon értelmes méretben, sebességgel, erre itt nem kapni. :S:S:S:S :W

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#9) Maxentius válasza Xaels (#6) üzenetére


Maxentius
addikt

Igaz, OFF, de gyorsan hozzátenném, hogy én az idei EVO 4G LTE-vel voltam így, ha nálunk kapható lett volna akár LTE nélkül is - mint ahogy a Sony az Xperia ion-nal teszi - akkor most olyanom lehetne... :(

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#10) Xaels válasza Maxentius (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen az a Sprint rendelésére készült és minden van benne amit sokan a sima One X ellen felhozhatnak. Na mindegy, nálunk jó darabig nem lehet ilyen ajánlatokra számítani

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) Bog válasza Psytech (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az "igényesek" ebben a szövegkörnyezetben ugyanúgy értendő, mint hirdetésekben az "igényeseknek eladó". Ami ugye azt jelenti, hogy olyan embereknek, akiknek erre van igényük, ergo áldoznak arra időt, pénzt és energiát, hogy birtokoljanak egy ilyen masinát.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) #13260800


#13260800
törölt tag

Nem értem, hogy ilyen elavúlt régi operációs rendszerrel amire már csak köpni lehet annyira régi, hogy a fenébe lett ajánlott.

(#13) Tsaby-ka


Tsaby-ka
csendes tag

Én arra lennék kíváncsi, hogy a fizikai billentyűzeten elővarázsolhatóak-e az ékezetes karakterek, mert talán sym gomb segítségével az adott betűnél ez megtehető, nem tudom, hogy ez itt működik e vagy befolyásolja az US only?

Samsung R210--->SE T300--->T630--->K700--->D750--->P990--->P1--->X1--->Nokia E52--->Xperia X8?????? ki tudja melyik lesz a következő.....

(#14) Gabesz84


Gabesz84
őstag

utolsó oldalon egy sony eszköz fotója van a speckók mellett :)

(#15) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Miért hagynak minket ki a jóból? Nagy kijelzőt kérnék, qwerty csuszka billentyűzettel. Azt ne mondja senki, mert nincs rá igény a nagy lóf@szt azt.

Tsaby-ka: persze elő lehet, a megfelelő szoftvert használva. SmartKeyboard az például támogatja ezt. :K

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16) Švejk


Švejk
őstag

Szegény Xperia Go jól le lett húzva a "2 generációval ezelőtti Androiddal", a 2.3.7-tel, most erről szó sincs egy 2.3.5 telefonnál, sebaj, meg van ígérve a frissítés, majd egyszer jön. A Sony-nál is ugyanúgy meg van ígérve, sőt, szerintem 1 hónapon belül már meg is jön az 1 generációval elmaradott 4.0, mégis elég durva lehúzást kapott emiatt.
Ezzel együtt is korrekt cucc, csak ha jönne Magyarországra, olyan ára lenne, hogy maximum tetszett plecsnit kaphatna...

(#17) sdd2


sdd2
veterán

Bog vagy Legendd

Én a cikkben megemlíteném konkurensként a Sony Ericsson Xperia Pro-t is, igen kellemes készülék különben

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#18) NoMagix


NoMagix
addikt

Köszönjük ezt az unikális készüléktesztet!

Jó telefon, jó a méret és jó a vas alatta, több ilyen kellene nekünk is Európába!

[ Szerkesztve ]

(#19) Angel1981 válasza Aucor (#7) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de ezt nem értem.

(#20) Psytech válasza Bog (#11) üzenetére


Psytech
senior tag

Én megfelelően tudtam értelmezni, hogy mire gondolt ezzel a szerző, de annak a szemszögéből akinek nincs affinitása/kedve/tudása/stb romolni, annak lehet máshogy hangzik. De befejeztem, nincs köze a telefonhoz ennek.

Egyébként még jó választás lehet annak aki qwerty-s telót szeretne az Xperia pro is (nem a mini), az kapható itthon is tudtommal. Egy ideig szemezgettem én is vele, de az akkori igényeimhez túl drágának tűnt...

(#21) csernak75 válasza Švejk (#16) üzenetére


csernak75
senior tag

Ez a telefon már több mint egy éve megjelent.(És jön majd a frissítés)

Az Xperia Go pedig nemrég, úgyhogy jöhetett volna 4.0.4-el is.

(#22) Angel1981 válasza Psytech (#20) üzenetére


Angel1981
veterán

"Egyébként még jó választás lehet annak aki qwerty-s telót szeretne az Xperia pro is (nem a mini)"

Az lehetne! De tudtommal egyik szolgáltató sem kínálja csomagban, és a boltok közül is alig van olyan, amelyik árulja.
Miért?!?!?!?
Tényleg nincs rá igény, csak mi, kockák hisszük azt???

[ Szerkesztve ]

(#23) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon jó telefon bár az Atrixomat nem cserélném rá :) (amúgy szerintem szürkén úgy is be lehet majd szerezni)

Finn the human

(#24) mobal


mobal
MODERÁTOR

Volt már egy qwerty telefononm Nokia E71 személyében. Fáj erre a fogam egyszerűen. Kell(ene) és kész!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#25) sprinter24


sprinter24
aktív tag

Nekem a Motorola Droid 4 kéne, de az nagyon... Sajnos az se kapható itthon :/

(#26) Psytech válasza Angel1981 (#22) üzenetére


Psytech
senior tag

Régebben (2011 okt-nov) a vodafone-nak volt kínálatában ha máshol nem is, de a smart store-ban én nyomkodtam meg már egy ilyet :)
De egyébként a vip-phone árusítja például és nem is drágán ha azt nézzük, hogy mindenképp qwerty-s teló kell.

(#27) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hozzászokhattunk volna. A jobb dolgokbòl általában kimaradunk...

All→M8

(#28) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

A probléma, hogy a Motorola sem nagyon hozza be a készülékeit (Milestone). A régi HTC is ott volt a qwerty-s készülékeivel gondoljunk csak a Kaizer-re, vagy a Tmobile G1. Hát azt ma is elfogadnám úgy ahogy van, csak kicsit modernebb hardverrel. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#29) sprinter24 válasza Cyberpunk (#28) üzenetére


sprinter24
aktív tag

Uh a G1! Zseniális telefon a QWERTY-je meg kb utolérhetetlen:) Nekem is jöhetne csak az a fránya MSM7201A :DDD

(#30) Tsaby-ka válasza Cyberpunk (#15) üzenetére


Tsaby-ka
csendes tag

De az ha jól tudom, csak a virtuális qwerty-re jó, de én a fizikait kérdezem :)

Samsung R210--->SE T300--->T630--->K700--->D750--->P990--->P1--->X1--->Nokia E52--->Xperia X8?????? ki tudja melyik lesz a következő.....

(#31) Cyberpunk válasza Tsaby-ka (#30) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Fizikaira is jó. Van egy BT-s billentyűzetem a Note-hoz, azzal tökéletesen működik. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32) Angel1981 válasza Psytech (#26) üzenetére


Angel1981
veterán

Okok, persze, ha nagyon keres az ember talál.
Azt kifogásoltam, hogy a "tizenkettő egy tucat" telefonokból mindenhol van rogyásig, ezeket meg mintha egyszerűen nem akarnák árulni!
Ha a Vodafone-nál volt, miért szüntette meg? Áh! :((

(#33) Tsaby-ka válasza Cyberpunk (#31) üzenetére


Tsaby-ka
csendes tag

Köszönöm a választ :)

Samsung R210--->SE T300--->T630--->K700--->D750--->P990--->P1--->X1--->Nokia E52--->Xperia X8?????? ki tudja melyik lesz a következő.....

(#34) joey04


joey04
titán

a gyári böngésző dupla koppintásra sem tördeli a kijelzőhöz a szöveget
Most nem nézem újra, de mintha pont erről lett volna szó az adásban is, hogy tördeli az, csak ki volt kapcsolva a beállításoknál.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) M3oH


M3oH
addikt

Nem allitom, hogy, ha itthon lehetne kapni, akkor rohanek megvenni, de biztos, hogy jelolt lenne, ha telot cserelek. Jo meret, hardver +qwerty. De ebbol megint kimaradunk, pedig lenne ra igeny errefele is.

(#36) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

A specifikációs oldalon rossza a kép:
http://mobilarena.hu/dl/cnt/2012-07/87446/xperia_ion.jpg

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#37) jubilleum


jubilleum
senior tag

Hát nem erre fogom lecserélni a Desire Z-met

(#39) geratn


geratn
tag

Néha jobban használható billentyűzettel, viszont oltári ronda.

(#40) Cyberpunk válasza geratn (#39) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem viszont egész jól néz ki, jó nyilván egy Droid 4 az szebb, de nem sok esélyét látom annak sem idehaza, max a gsm boltokból szürkén. :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) M3oH válasza geratn (#39) üzenetére


M3oH
addikt

A ronda relativ :) Nekem nincs semmi gondom a formajaval, tetszik a telo.

(#42) JanFe


JanFe
aktív tag

Egesz jo keszulek :)

"There is nothing permanent except change"

(#43) ollie válasza driver_89 (#38) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy használjon Swype-ot.

***

(#44) Cyberpunk válasza ollie (#43) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát én próbáltam, de tényleg.;] Viszont sosem tudtam megszokni én Smart-ot használok jobban bevált.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45) Retekegér válasza geratn (#39) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ízlések és pofonok. Pont a kicsúsztatható bill miatt tetszik, még a tucatsamsung kinézetet is meg tudnám bocsátani.

<< Heimdal >>

(#46) Kereszhaver


Kereszhaver
tag

2 magos és qwerty billentyűs?Most rendelném meg. :(

(#47) kutga


kutga
nagyúr

Nagyon tetszetős, kár hogy itt nem jelenik meg, igazi hézagpótló.

Let the Zone take me if I am.

(#48) petymeg


petymeg
addikt

az utolsó oldalon mér' egy sony fotója van?

elfogadnám, mindig is vágytam egy érintős és egyben kitolható fizikai billentyűs gépre mióta okostelefont használok immár 5 éve, mert a virtuálís bill. nekem nem az igazi... most nyúzom a negyediket, de eddig még nem találtam egy megfelelőt se. mindnél a lötyögős mechanika tántorított el.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#49) amanoba


amanoba
őstag

Elölről tucatsamsung, hátulról már pofásabb, a billentyűzet pedig egyenesen gyönyörű! :K
Csak a kurzorbill.-ek nem illenek valamiért a képbe az OK-kal együtt.

Az ékezeteket a bill. nyomva tartásával lehet előcsalni általában, gondolom itt is így van.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#50) Angel1981 válasza Kereszhaver (#46) üzenetére


Angel1981
veterán

Csakúgy, mint én!
Nem értem! Mi az, hogy az USA-ban van rá igény, itt meg nincs?
Ugyanolyan IT felhasználók vagyunk, könyörgöm!
Ez nem olyan, minthogy ott az autók 98%-a automata váltós, itt meg max. a 10%-a, mert "nincs rá igény!" :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.