Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) embe


embe
nagyúr

Über teló, nagyon tetszik. Bár ez a hátlap megoldás elég gagyi hatást kelt.... :(((

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#2) wozzy


wozzy
tag

Egyetlen wp teló ami tetszik.

(#3) dokee78


dokee78
félisten

Elég szép designt kapott.
De a Windows Mobile akkor sem begyere. :P

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán

A LEGszebb WP teló, ezt kimerem jelenteni kerek perec.

All→M8

(#5) Lall


Lall
veterán

"...Lumia 920, ami ugyan egy brutális tégla, de jobb a kamera, van benne navigáció és a kijelzőt kesztyűben is lehet kezelni, a HTC 8X is hasonló árfekvésben mozog, a Samsung mellett pedig nem szól semmi olyan érv, ami a másik kettőt a háttérbe szorítaná"

Sajnálatos és valószínű a jövőben sem várható a híres Samsung supporttól, hogy agyontömik majd appokkal a felhasználóikat WP8-as fronton vagy hogy bármilyen extrát hozzáadnak. Hozták amit hozni kellett, hogy ilyenük is legyen, mindezt egy fémhatású lakkozott műanyagdobozba. Hmmm... :U

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#6) Spoortcyty


Spoortcyty
tag

Kívánatos készülék. Ezen próbálnám ki legszívesebben wp-t.

nexus5

(#7) Воланд


Воланд
titán

"Navigáció tekintetében a Nokia térképadatbázisára támaszkodó bing maps érhető el, amely azonban a turn-by-turn funkciót nem ismeri, ez a finn cég kiváltsága."

Nokia Drive+ Beta now available for Windows Phone 8 devices

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) RaveForce


RaveForce
veterán

Ennyiért van mondjuk a T-Mobile-nál Lumia 920, ami ugyan egy brutális tégla, de jobb a kamera, van benne navigáció és a kijelzőt kesztyűben is lehet kezelni, a HTC 8X is hasonló árfekvésben mozog

Namost, egy, a független nyitó árat ne hasonlítsuk már a bejáratott, szolgáltató függő árhoz köszi.

a Samsung mellett pedig nem szól semmi olyan érv, ami a másik kettőt a háttérbe szorítaná.

nagyobb akksi
bővíthető memória
super amoled
prémium szervíz háttér

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#9) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egy Samsung telefon, ami... szép. Akksiért plusz egy piros, az áron kívül másba tényleg nem nagyon lehet belekötni...

<< Heimdal >>

(#10) #19158016 válasza RaveForce (#8) üzenetére


#19158016
törölt tag

A Nokiánál nincs "prémiumabb" szerviz háttér.

(#11) PakoA


PakoA
csendes tag

Nem üti meg a Lumia 920 szintjét.
Egyedül az akkumulátor, ami jobb.

én nem kockulok! csinálom a kockákat :)

(#12) catroot


catroot
veterán

Azért szvsz az Omnia 7 még mindig szebb.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#13) PakoA válasza RaveForce (#8) üzenetére


PakoA
csendes tag

Azért ha hozzávesszük a 2 év garanciát, akkor pediglen rögtön 160 647 Ft.

én nem kockulok! csinálom a kockákat :)

(#14) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Hát nem estem hasra tőle, nekem is a HTC és a Nokia jobban bejön kinézetre, de ugyebár ez szubjektav, ezen kár vitatkozni. :K

(#15) h3lios


h3lios
addikt

Mostanában igen érdekes az értékelés...
Xperia T ajánlott plecsnit kap egy vacak kijelzővel (nem felbontás), kis aksival és egy nagyon magas árral. Erre a Samsung a konkurenciával egyen értékű telefont tesz le az asztalra (nem követi a csili vili szines trendet) és kap egy tetszett-et.
Srácok most vagy ne írjatok teszteket vagy legyetek következetesek.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#16) RaveForce válasza #19158016 (#10) üzenetére


RaveForce
veterán

na ne röhögtess :DDD

#15 régóra nem releváns a plecsnizés, márcsak azért sem mert más és más az adott tesztelők preferenciája, am a Z minősítése télleg röhej..ez meg simán egy ajánlottat érdemel

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#17) Arthuro_Adam válasza Воланд (#7) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Elvben csak Kanada, USA és Anglia számára.

(#18) PakoA válasza Arthuro_Adam (#17) üzenetére


PakoA
csendes tag

Gyakorlatilag is.
Próbáld meg leszedni magyar SIM kártyás telóval és telepíteni. :K

én nem kockulok! csinálom a kockákat :)

(#19) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Nekem az egyetlen samsung ami valamennyire bejön.

(#20) h3lios válasza RaveForce (#16) üzenetére


h3lios
addikt

Én is erre gondoltam, az a telefon még a jelenlegi Androidos generációt sem veri, csak felbontásban. Erre ez a telefon ami csak kamerában marad el a konkurenciától tetszett-re értékelni hatalmas blődség.
Arról nem is beszélve, hogy ott a market amiről azt húzunk le amit akarunk. Ezért az extra alkalmazásoktól nem fogom földhöz vágni magam...

B-tag: H3lios#2825

(#21) Воланд válasza Arthuro_Adam (#17) üzenetére


Воланд
titán

es ezt is siman bele lehet irni a cikkbe, megkerdezni az ms-t/nokiat, hogy mikor tervezik, hogy mas orszagokban is elerheto lesz. zaroljelben siman elfert volna, szvsz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#22) NGA válasza dokee78 (#3) üzenetére


NGA
addikt

Ez nem Windows Mobile. Ez Windows Phone.

(#23) kiki89


kiki89
aktív tag

Látszik, hogy nem siették a bemutatását, nemnagyon erőltették meg magukat. Nekem jobban tetszik a nokia és a htc hozzáállása!

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#24) lowlight


lowlight
tag

Köszi a tesztet. Nem rossz gép. A formatervet én közelebb érzem az S2-höz. Max a színvilág az, ami az S3-at követi valamennyire.

(#25) a.sebi válasza kiki89 (#23) üzenetére


a.sebi
őstag

En meg leszarom a hozzáállást.... A termék a lényeg...es a samu jobb...

(#26) #01696768 válasza RaveForce (#8) üzenetére


#01696768
törölt tag

+1, éppen írni akartam, hogy kezdőárat nem érdemes hasonlítani, meglesz majd ennek is a méltó helye a szolgáltatós palettán. Kevésbé tűnik izgalmasnak, mint a HTCk vagy a Lumiák, de talán pont ettől más. Ilyen is kell, nem mindenki akar hupiszínű telefont (bár én nem bánnám, ha lenne olyan droid opció is, nekem bejön). Az tény, hogy ennél azért jobban is odatehették volna magukat, de értem, hogy nem a WP a fő szakterületük. Az anyaghasználat meg olyan szamszungos ;)

(#27) Blyan


Blyan
félisten

Jó cucc ez, ajánlott is lehetne, nem nagyon lehet belekötni . Legfeljebb abba, hogy Samsung.

(#28) PakoA

Pl hogy kapható 32-es változatban is, ami még bővíthető is. Biztos vannak, akiknek ez érdekes lehet.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#28) PakoA válasza a.sebi (#25) üzenetére


PakoA
csendes tag

Miben az akkumulátor kivételével?

én nem kockulok! csinálom a kockákat :)

(#29) Robertoq válasza #19158016 (#10) üzenetére


Robertoq
őstag

Annál, hogy házhoz jönnek és helyszínen megjavítják ugyan mi lehetne jobb :F

(#30) Arthuro_Adam válasza Воланд (#21) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Bele lehetne írni, de ha azt vesszük, hogy egy magyar lap, magyar célközönséggel, akkor annyit kellene, hogy egyelőre nem elérhető, de... :)

(#31) #06658560


#06658560
törölt tag

Ha a kezdöképernyönél megemlítésre kerül a fehér háttér vakítása, akkor mi a helyzet az office appal?

(#32) batai15


batai15
félisten

ezt a formavilágot szívesen látnám droid fronton is.

(#33) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Ezt egyszerűen összelegózta a samsung.Minimális ráfordításból maximális pénz.Pedig 95%-ban tudja ugyanazt mint a nokia vagy a htc,csak töredéke a fejlesztési költség,és nem hinném h ebből kevesebbet adnának el mind a másik kettőből.Gratula a samsungnak,ezen megint csak nyerni fog. :R

(#34) madd dogg


madd dogg
senior tag

Még csak az alcímet olvastam, de

"amely kikapcsolt kijelzővel kiköpött olyan, mint egy Galaxy S III."

Tehát ez így nem igaz.

(#35) vipnolf


vipnolf
aktív tag

szép dizájn, jó akku, jó kamera - a navigáció hiányát nem teljesen értem
nekem tetszik. navigációval a WP8-ak közül most ezt választanám.

abszolút welcome hogy nem szappantartó a dizájn (ezt már említettem korábban is, de újból megállapítottam). szerintem a dizájn inkább az SII-re épül, mintsem az SIII-ra. de ezen már nem fogunk összeveszni. :)
jó teló! :K

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#36) Ricardo


Ricardo
félisten

"ennél erősebb gépet viszont megint nem nagyon lesz értelme csinálni, mert a Microsoft rendszere a minimumként megszabott hardveres feltételek teljesítése esetén is bőséges sebességgel teszi a dolgát, nagyon durva extra funkciók pedig a platform korlátozásai miatt nemigen várhatók."

Ebben minden benne van.
ok, az egy valóban kevés, de igazából kb 3 modellel le lehet fedni a wp8 palettát.
A hardver minimum, a szinte alig változtatható szoftver pár saját alkalmazást leszámítva (az már extra ha van adatszámláló) , nem hagy normális mozgásteret a gyártóknak.

A gagyi hátlaphoz egy idézet a tesztből:
"A hátlap kétségkívül a legjobban sikerült része az Ativ S-nek"
Ezek szerint azért annyira nem lehet rossz.

A WP a Nokia rendszere lesz hosszú távon. Az emberekben már most az a kép él, hogy WP= Lumia.
nekem ezzel nincs semmi gondom. remélem bejön nekik.

formára szerintem is inkább s2 [link]

[ Szerkesztve ]

(#37) undersance válasza madd dogg (#34) üzenetére


undersance
tag

Szvsz fél nagyságrenddel szebb az S3-nál.

(#38) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Bog látom vicces kedvében volt mikor írta :DDD - "Szerencsére a tavalyi év aranylábú konzolfocistája (én) időben észlelte a történéseket és mielőtt instant a padlóra zuhant volna az Ativ S, még lábfejjel tompítottam a gravitáció hatását, így nem lett semmi baja az eszköznek."

- "Nívós a doboz, még az illata is jó (minek szagolgatom?).." :D

Egy lemaradt betű:

"...hogy tényleg folyamatosnak és Szépnek lássuk a gép ténykedését."
"..amelyek képet, GPS koordinátáT, hangot és szöveget tartalmazhatnak.."

Amúgy nagyon jó a teszt és a cucc is :R

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#39) NeRo28 válasza undersance (#37) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Szvsz meg az s3 sokkal szebb!
aláírás:egy tulaj.... :D

(#40) Mr.Cruskett


Mr.Cruskett
csendes tag

Ez most komoly? 2013-ban olyan színvonalon állunk a jó pár éve működő Mobilarenán, hogy egy telefon ellen a legfőbb érv, ami csak a Tetszett plecsni mellett fel lehet hozni, hogy nem emelkedik ki a többi közül? És, attól még lehet ugyanolyan Ajánlott, mint a többi, sőt, szerintem bőven megüti azt a kategóriát...

Egy másik. A képernyő mi alapján 9-es? Véleményem szerint a piacon levő egyik legszebb képernyő van benne, szóval nem értem az indokot e téren sem. És nehogy már a 4,8 col legyen a bűnős, mert abba helyben alulmúljátok saját magatokat, ami mostanában nem egyszerű feladat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#41) Wa2x_ válasza Mr.Cruskett (#40) üzenetére


Wa2x_
veterán

4,8 hüvelyk, és amúgy +1, sztem is simán ajánlott, másrészt a sebesség is 10 nálam... :K

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#42) Ricardo válasza Mr.Cruskett (#40) üzenetére


Ricardo
félisten

"A képernyő mi alapján 9-es? "
Gondolom a pentile miatt.

(#43) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Frankó gép, sokáig szemeztem vele én is a Note-om utódjának gondoltam. És ez végre szépnek is mondható, nem mint az S3. :U :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nagyon szép lett, csak kár, hogy nem Androidos. :P

***

(#45) h3lios válasza Mr.Cruskett (#40) üzenetére


h3lios
addikt

Legközelebb ha nem jön egy telefon csili-vili színekben és ne adj isten kicsivel később jön, mint a konkurensek csak tetszettet érdemel. Az az igazság, hogy az emberek már nem tudnak a tesztek alapján telefont választani, mert mondva csinált hülye érvekkel lehúzzátok a készülékeket.
Azóta sem felejtem el, hogy egy telefon ellen az volt az indok, hogy 2-vel régebbi Android futott rajta (holott akkor csak Nexus 7-en volt friss JB és az ICS sem volt elterjedt)...

B-tag: H3lios#2825

(#46) sing1ep1ayer válasza ollie (#44) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ez az amit nem mertem leírni, de mindenképp osztom. :K

(#47) Cyberpunk válasza sing1ep1ayer (#46) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Van olyan is Galaxy S3-nak hívják. Igaz némileg rondább. Egyébként én a hűtőmre is kérek egy JB-t, mert hát mindenre a zöld robot kell. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) Azie válasza h3lios (#45) üzenetére


Azie
őstag

Lumiák és a HTC-k véletlenül nem "kicsit késve jöttek" a konkurenciához (sgs3, lg4x, razrhd, ip5)? :))) Az ativ-nak előbb volt a promója, mint bármelyik másik wp8 telónak. nem is értem hogyan sikerült csak most kiadniuk (amikor már a gcam és n2 bemutatójánál ment a hype). :)

Nem a tesztek alapján kell (kéne) telefont választani, hanem a személyes preferencia alapján. (mobilaksi, bővíthetőség, kamera, support, saját appok, ár, szolgáltató). Aki a "plecsni" alapján vesz telót, az ne haragudj, de re****lt. :)

2-vel régebbi droid elég indok sztem am. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#49) shteer válasza dokee78 (#3) üzenetére


shteer
titán

Mi koze a Windows Mobile-nak a cikkhez? :)

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#50) ollie válasza Cyberpunk (#47) üzenetére


ollie
MODERÁTOR
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.