Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaveForce


RaveForce
veterán

még egy jó ár és zseni lesz, valamint jó lenne újra itthon hivatalos moto forgalmazás, most h a lenovo is tolja a cuccait offisőlbe :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ha a ház mérete nem változik, akkor jó döntés a nagyobb képátló.

Proci szintjén kicsit túl közül kerül a Moto G-hez, lehetett volna MSM8212-es.
Huawei G6-ban is az van, quad-core, és meglepően jól teljesít :)

Vagy Snap 210-es

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) FOXhun


FOXhun
tag

Lehet, csak én akarom belelátni, de a kamera körül az nem egy vaku? Azt sokan hiányolták az elődből.

(#4) RaveForce válasza Graphics (#2) üzenetére


RaveForce
veterán

Proci szintjén kicsit túl közül kerül a Moto G-hez

logikus, h hamarosan azt is frissítik (megint,tudom) :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) Devas válasza Graphics (#2) üzenetére


Devas
őstag

Nézd meg azt a képet, szerintem botrányos lesz a screen-body-ratio. A kis kompakt csodából csináltak egy batár készüléket. Lehet nagyobb lesz mint a 2013-as G.

A Motorola azóta kezdte el ezt a kijelzőnöveléses baromságot mióta felvásárolta a Lenovo?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#6) roli543


roli543
őstag

Ez konkrétan a Moto G :D de a snapi 410 már elvárás lenne, és akkor dobannthatna egy jó árral :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#7) Graphics válasza Devas (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Semmi köze nincs ennek a Lenovo-hoz, ezek még a Motorola / Google / fejlesztései... A Lenovo-s dolog lezárult 2 hónapja talán.. Ennyi idő alatt nem dobnak új készüléket...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Grip shellt behozták ide - jó lesz ez. ;) Ha az E Snapi 400-at kapott akkor a G 2015-ös verziója lehet megkapja a 610-615-öst?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#9) Graphics válasza ghiottone (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Célszerű lenne, de a méretben valahol meg kellene állniuk, sokak számára ezért volt jó a Moto G.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) ghiottone válasza Graphics (#9) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Aha, én is maradtam az X méretén, nem kell 5 coll és felette, csináljanak "Mini" verziókat is ala. Droid Mini.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#11) Csapoati válasza roli543 (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, csak qHD-vel. De jo aron nagyot tarolhat ez a cucc is, sokan szeretik a stock Droidot egy korrekt hardveren (es nem tularazva!).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) Fall-N válasza Graphics (#9) üzenetére


Fall-N
veterán

Tudtommal Brazíliában már bemutatták a G 3gent és abban S410 volt. Remélem nem az lesz a global verzióban is, mert akkor nem sokat lép előre. A kijelző maradt 5" HD.

Visszatérhetne már végre a szolgálatok ajánlatai közé is már a Motorola. Sokkal értelmesebbnek tartom, mint az Alcatel telóit, na meg a stock droid is hatalmas előny.

[ Szerkesztve ]

(#13) Graphics válasza Fall-N (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem a középkategóriában nem lehet jelenleg mást várni mint a 410-est.

Global-ban is az lehet akkor.

615 egy következő lépcső lenne, de szerintem drágábban

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Kis takaros telefon :B de butaság volt emelni a kijelzőméretet..

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#15) ghiottone válasza Fall-N (#12) üzenetére


ghiottone
nagyúr

A mostani G- nek lesz egy újabb LTE verziója, de az csak egy variáns nem generáció.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#16) pengwin válasza ghiottone (#10) üzenetére


pengwin
addikt

Meg csináljanak egy Milestone 5-öt, ha már a kívánságműsornál tartunk. :))
(Felőlem hívhatják Moto Q-nak is, csak legyen)

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#17) DMG válasza FOXhun (#3) üzenetére


DMG
senior tag

Előfordulhat, ahogy a Nexus 6-ban is a optika keretében van a dupla villanó.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#18) kromatika


kromatika
veterán

Nem tetszik. :F

Légy jó mind halálig.

(#19) Püpi


Püpi
tag

Nem kérem,köszönöm.
A Moto G2-t háromszor vittem vissza a BB - be de utoljára már csak a pénzt kértem vissza.
Pedig bitang jó kis teló... lenne.

(#20) aelod


aelod
veterán

Nekem nem hiányzik az az undorító fém csík. Borzalmas volt. Az SoC lehetett volna igazán snap 410...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.