Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szabi820


szabi820
tag

Tetszetős.

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Kérdés, hogy milyen áron. :))

Jó lenne, ha visszajönnének Magyarországra hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

Furán néz ki az a hatalmas kamera a hátlapon, de amúgy bejön a formaterv. Már az X is jó volt nagyon, ez is biztos jó lesz.

(#4) Forest48


Forest48
aktív tag

Néztem azért vagy 2 percig a képet, hogy én vagyok-e hülye, de nem látom mellette a tavalyit :).
De persze ez nem az a kép, amiről szó van...értem én :DD.
A kamera optikája nekem is ütős lett picit...

(#5) Wajk


Wajk
addikt

kár érte, reménykedtem, hogy maradnak 5" alatt, nálam kuka... :N
De arra még kíváncsi leszek mit hoznak ki a nemrég levédett Motorola "Maxx" névvel

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Tipikus Lenovo-s vonás a kamera körüli gusztustalan keret :( Nekem iszonyat csúnya........

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#7) Wajk


Wajk
addikt

itt van az összehasonlító kép ami említve lett a cikkben.
Hát itt ki is jön ami nem tetszik nekem, a keret a méretnövekedés ellenére pontosan ugyan akkor arányaiban, egy kicsit faraghattak volna... pedig itt már nem 4.7" hanem 5.2"-os a kijelző...

Az X szerintem sokkal dögösebb,
hátul a kamera körül és a Moto logó szerintem gagyi...

+ emlékeztetőül a leak, amelyen "élőben" látható a hátlap

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#8) jacis


jacis
nagyúr

Olyasmi lesz mint a G2 sz'tem.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) HKorn


HKorn
addikt

Ez mi ez a lambéria hátlap?

Run&Ride

(#10) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Úristen, mekkora lesz a Motorola logo a hátulján... :D
De nagyon várós!

A kamerával nekem nincs semmi bajom, szerintem dögösen néz ki. Szép nagy optika, talán normális képeket csinál majd!

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#11) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Hát ez a moto logó a fa borítással eléggé ergya, de feketében és egyéb nem fa megoldásokban azt hiszem nem lesz baj vele. :) Az örömteli, hogy ez az első moto amibe eléggé csúcs hardvert pakoltak! Bár indokolatlan ez az 5,2-es kijelző :(

Finn the human

(#12) myckie2


myckie2
őstag

Nálam már megkapta az egyik legcsúnyább telefon címet a piacon... :(

(#13) Wajk válasza Matada2.3 (#11) üzenetére


Wajk
addikt

A Moto X HW-jval volt semmi gond, hanem szerintem pont ésszerű volt. Azért tetszik/tetszett nagyon.
Izmosabb akksival simán bevállalnám még mindig. Reménykedtem a +1-ben, de nem arra növelték amerre én szerettem volna :N

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#14) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

A régi szvsz szebb. Csúnya a hátlap, az előlapon lévő alsó-felső hangszórórács bazári, a kamera melletti két kis bizb@sz lenne a led villanó? :F

(#15) Matada2.3 válasza Wajk (#13) üzenetére


Matada2.3
veterán

Igaz, igaz, csak a köz ezen volt megbotránkozva, hogy ilyen ár mellett nem fért bele anno egy 4 magos snapdragon (800?)

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#16) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Szomorú, hogy még mindig szükségét érzik a méretnövelésnek az új generáció kiadásakor a gyártók.

Nem a lényeg a fontos.

(#17) Forest48 válasza Wajk (#7) üzenetére


Forest48
aktív tag

Eddig a logo nem is szúrta ki ennyire a szememet, te jóóó ég.
Ez tipikusan olyan lesz, amit élőben kell megnézni, hogy el tudd dönteni tetszik-e vagy sem.

(#18) roli543


roli543
őstag

Az első jobb volt :(

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#19) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Hol a vaku?

(#20) Matada2.3 válasza Dr. X (#19) üzenetére


Matada2.3
veterán

A kamera peremén két oldalt vízszintesen.

Finn the human

(#21) #16820480 válasza Wajk (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem a hardverrel volt ott a gond, hanem az árral. Mert kb azonos áron volt, mint a csúcsmodellek, közben sokkal olcsóbb hadverből építkezett.

(#22) tjb007


tjb007
nagyúr

„a Lenovo égisze alatt munkálkodó Motorola”

Még mindig nem munkálkodik a Lenovo égisze alatt a Motorola. Nem értem miért kell minden egyes Motorolával kapcsolatos cikkbe beleírni ezt fals információt. Majd akkor fog a Lenovohoz tartozni, ha lezárult az akvizíció, de ez még nem történt meg, és nem is a napokban fog.

(#23) jacis válasza tjb007 (#22) üzenetére


jacis
nagyúr

És ez mit befolyásol? Kit zavar rajtad kívül?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#24) Gyuracell


Gyuracell
csendes tag

Az első generációnak jól állt a fa, mert eléggé sallangmentes és letisztult volt hozzá a forma. De erről nekem mindig egy ilyen viking pajzs jut az eszembe. Persze ez nem kerek, és valószínűleg nem ad annyi védelmet, de legalább telefonnak bénán néz ki :DDD

(#25) 2o1i


2o1i
senior tag

Feketében tetszik.
Bevállalnám! :)

Fehér előlap, fa hátlap eddig is undort keltett bennem.

(#26) pikszel válasza tothmaxy182 (#10) üzenetére


pikszel
őstag

Szép nagy optika? Nekem úgy tűnik, hogy kisebb lett a lényegi része (frontlencse).

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#27) Wajk válasza #16820480 (#21) üzenetére


Wajk
addikt

Elég egyedi a HWja, nem egy szimpla alkatrész, gondolom nem kell bemutatni. Szerintem semmi szégynekeznivalója nincsen, maximum az Antutu huszárok előtt. Az engem meg pont nem érdekel, még egyszer sem futattam le az eddigi telefonjaimon és nem is fogom.

Azt meg gondolom nem kell mondanom, hogy Amerikában volt nagyobbrészt forgalmazásban (oda is tervezték) ahol nem volt elszálva az ár, sőt! Elég sok akció volt/van.

Az EU-s forgalmazása az vicc, de szerintem még nem is gondolták komolyan.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#28) gery2123


gery2123
őstag

nekem a régi sokkal jobban tetszett ez valahogy olyan fura

-- PSN_ID: GerY2123

(#29) catroot


catroot
veterán

Szerintem az előző sokkal szebb.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#30) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Na ezzel csak annyi a baj, hogy az evleaks-en csak a Moto X+1 képek jelentek meg az összehasonlító képek a droid-life-on találhatóak, de még nem tudják a pontos méreteket, így nem feltétlenül csak szélesség növekedés várható -ezt írták is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#31) batai15


batai15
félisten

Egyedül a moto logo nem illik oda amugy fasza

(#32) tothmaxy182 válasza pikszel (#26) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Hát én így kép alapján meg nem mondanám, hogy a lencse kisebb lett vagy nagyobb, de maga a kameramodul (vakus perem nélkül) ránézésre tuti nagyobb...

Minden szavam magánvélemény!

(#33) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Szep, nekem kimondottan tetszik. A fa hatlap meg nyalcsorgatos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Feketében nagyon bejövős. Ha nem szúrnak el semmit, akkor ez +1 telefon, ami kívánságlistás.

Nyugodj békében Integra!

(#35) #16820480 válasza Wajk (#27) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mint írtam, engem sem a hardver zavart. hanem az ára. És persze, voltak akciók, néhány száz darabos készlettel, meg amikor már jó régen piacon volt. A hivatalos ára az akkori csúcsmodellekkel futott együtt. Az a mindig figyel a hangodra funkció meg nem olyan különleges, lényegében a Snapdragon 800 tudja alapból, ha jól emlékszem.

(#36) C$abi


C$abi
aktív tag

Az a Moto logó a feketén lehetne ezüst, de ezen kívül egy problémám nincs. De mi az a sok szirszar az előlapon? Egy S4-nek sincs annyi pedig ott pont ezekre a mindenféle mókusvakító érzékelésekre építettek. Meg az a két vaku az egy vicc.

[ Szerkesztve ]

(#37) tjb007 válasza jacis (#23) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mondjuk azt, hogy ehhez a modellhez a Lenovonak semmi köze nincs ? :)
Igazából mindegy is mit írok, mert láthatóan téged sem zavar az, hogy egy a valósággal ellentétes állítás szerepel a cikkben.

(#38) pikszel válasza tothmaxy182 (#32) üzenetére


pikszel
őstag

Akkor nézd így:

Az a + perem amiben a ledek? ülnek nem sokat számít a képkészítés szempontjából.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#39) jacis válasza tjb007 (#37) üzenetére


jacis
nagyúr

Amíg nem az adott eszközzel kapcsolatos bakiról van szó addig tényleg nem zavar.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#40) hue2000


hue2000
tag

Szép de az árazás a lényeg

Az élet mindig drága

(#41) Flyme


Flyme
senior tag

Ilyen unalmas formatervet hogy tud letenni a Motorola az asztalra, plane olyan telefonok utan, mint mondjuk a Razr HD.. pont emiatt aggaszto, hogy a kov. nexust ok gyartjak.

[ Szerkesztve ]

(#42) Wajk válasza jacis (#39) üzenetére


Wajk
addikt

csak így terjednek a fals információk, hogy nevesebb médiák nem valós infót mondanak amit többen aztán kézpénznek vesznek. Hogy téged ez nem érdekel és nem szeretsz tájékozott lenni az egy dolog, de ne általánosíts, hogy mást sem érdekel. Szerintem azért az elég lényeges infó, hogy ki a gyártó (a márkanév az egy dolog)

Amúgy ezt az érdekes képződményt látva meg mertem volna esküdni, hogy már a Lenovo keze benne van... :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#43) jacis válasza Wajk (#42) üzenetére


jacis
nagyúr

Azért abból elég sok minden kiderül, hogy hány ember írja bele a topikba, hogy ez az infó nem állja meg a helyét. Nekem ebből az látszik, hogy kb. senkit nem érdekel, hogy a Motorola kinek a birtokában van.

Amúgy meg ne idegeskedj nincs baj... :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#44) amanoba


amanoba
őstag

tejóisten!, hogy lehet ennyire elfarkalt a kinézete..az eleje még csak-csak, de ez a hátsó. :(
botrányosan csúf, az elődmodell nyomába nem ér. (nálam)

nem baj, remélem az elődnek lentebb tolja az árát. :))

#43 jacis: tehát ha senkit nem érdekel, akkor lehet fals infókat állítani? :U

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#45) Oppenheimer válasza jacis (#23) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Engem zavar. Az ujsagiroknak az igazsagot kene irniuk. Egy ilyen mobilos oldalon nincs komoly kovetkezmenye, de kepzeld el mi lenne, ha a fuggetlen hiroldalak allandoan hazudoznanak. Ohh wait...

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#46) tothmaxy182 válasza pikszel (#38) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Az általad készített kép alapján azt mondom igazad van, de attól én még nem vagyok biztos benne, hogy a cikkben is szereplő képen egymás mellé szerkesztett két telefon azonos arányokkal rendelkezik. Márcsak a kijelző méreteket összehasonlítva, szerintem nincs fél coll különbség a kettő között, tehát szerintem az X+1-ről kicsinyített kép van az X-hez képest.
De igazából teljesen mindegy és lényegtelen... :R

Minden szavam magánvélemény!

(#47) Wajk válasza jacis (#43) üzenetére


Wajk
addikt

Nem egészen értem az összefüggést aközött, hogy "hányan nem tudják, hogy az infó fals" és "hány embert érdekel". Szerintem mindent összevetve, pontosan átszámolva arra jutottam, hogy egyedül téged nem érdekel :DDD

u.i.: nem tudom miből szűrted le, hogy idegeskednék, de rosszul szűrted le ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#48) tjb007 válasza Oppenheimer (#45) üzenetére


tjb007
nagyúr

;]

[ Szerkesztve ]

(#49) tothmaxy182 válasza jacis (#43) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Ez így nem igaz! Én sem írtam bele a topic-ba, hogy fals a Lenovo-s szöveg, de attól még nagyon szúrta a szememet már a bevezető olvasása közben is...
Szóval attól hogy nem kiabálom vele tele a topicot, még zavar és érdekel...

Minden szavam magánvélemény!

(#50) jacis válasza Wajk (#47) üzenetére


jacis
nagyúr

Akkor maradjunk ennyiben. Amúgy tényleg nagyon nem érdekel ki kinek a birtokában van.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.