Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56230144


#56230144
törölt tag

No comment...

(#2) Samus


Samus
addikt

Ma kaptam egy üzenetet, az érdekes, hogy a tárgyban a keresztnevem szerepel. (Nem, Facebookon más a mailcímem, ez ott nincs kint, csak Google+-ban szerepel, amit nem használok, csak automatice lett létrehozva, se kép, semmi).

Szóval jött egy üzenet innen: Stover Shyla <StovqyerSbinyhyla@outlook.com>

Jó napot!
Én egy nagy cégnek személyzeti vezetője vagyok. Cégünk üzleti megoldásokkal foglalkozik a reklám és a logisztika területén. Mi most bővítjuk tevékenységünket Magyarországon és szükségünk van képviselőkre.
Készen vagyunk ingyenesi alapfokú oktatástra. A fizetés teljes munkaidősi foglalkoztatáser 3000 ?, nem teljes - 1500 ?. Nagyon rugalmas menetrend. A menedzser kötelességeben lesz a tranzakciók támogatása és levelezési munka.
Ha önt érdekli a munka - küldjón nekem e-mailt a további információért.
Minden jót!

Arról ne beszéljünk, hogy igencsak érdekes helyesírási és fogalmazási hibák, vannak benne, ha az én cégemnél ilyen személyzeti vezetők (gondolom itt a HR-re gondolt) lennének, akik így kiadnak egy levelet a kezük közül, hat lábbal rúgnám ki őket...

Mi az, hogy Készen vagyunk ingyenesi alapfokú oktatástra.?

Mi az a 3000? Buznyák per óra? Peták/nap? Font/hó (erre az állásra benevezek)

Teljesen érthetetlen az egész. Mindenesetre bejelentettem adathalászatnak.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#3) greenity válasza Samus (#2) üzenetére


greenity
aktív tag

Ezt én is megkaptam egy másik névről...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Hát, én nem tudom hogy csináljátok, de én minimális spam-et kapok... Fél év alatt olyan 10-12db maximum. Az is ilyen bank meg kölcsön hasonlók. Igazából meg se nézem, mert a gmail egyből a spamek közé rakja.
Aztán ennyi.

Persze hozzá tartozik, hogy akárhol akárkinek akárhogyan nem adom meg az e-mail címemet. Plusz nincs se facebook se iwiw se semmi hasonlóm.

(#5) Mr X válasza Samus (#2) üzenetére


Mr X
veterán

Én is kaptam ebből, két különböző név alatt is.

(#6) saja


saja
tag

Az én mail címemmel csak annyi a baj, hogy a legelső olyan nevű, ami az én nevem szimplán leírva egybe, kisbetűvel. Még anno a gmail indulásakor regisztráltam. :D
Azóta sok ilyen ponttal elválasztott meg mindenféle egyéb karakterrel kitoldott született, amit gondolom sokszor elfelejtenek az emberek és csak a név marad meg belőle.

A spam kérdés nálam se olyan tragikus: havonta ha landol egy-kettő a spam mappában.

keep calm and code erlang

(#7) greenity válasza Dany007 (#4) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem kapok sokat, csak ezt épp én is megkaptam :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát igen, kéne az a hülye szűrő.:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.