Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) daenerys


daenerys
tag

Szia!

Sok sikert kívánok az androidos válogatáshoz! :B Én személy szerint már 4 éve BlackBerryt nyúzok, ami kompromisszumos meg ciki meg minden, és ugyan töredéke van meg a funkcióknak, mint az általad felsorolt telefonokban, de amit tud, azt stabilan tudja, és az android appokat is viszi.

Vizsgáld meg szerintem, hogy Neked konkrétan mi a legeslegfontosabb, és szerintem ne azt nézd, hogy úgy általában mi a legjobb vagy mi tudja a legtöbbet. Magadnak veszed a telefont használatra, nem versenyezni akarsz, hogy "bibibí, az én telefonom még ezt is tudjaaaaa"... :) Nekem nagyon úgy tűnik, hogy igyekszel az abszolút legjobbra törekedni, és nem a saját igényeid alapján válogatsz.

Remélem, tudtam segíteni! :)

(#2) s3nsitivity válasza daenerys (#1) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Helló!

Volt szerencsém blackberryhez. :K
Egy z10 -est használtam és szerettem. Csak kicsi volt a kijelzője meg valamiért a push nem működött. :(
Így nem akarok most ebben a helyzetben új rendszerrel próbálkozni. Az android már régóta bevált nekem. :K

Egyébként igen a tökéletesre próbálok törekedni mert kénytelen leszek két évig használni. :(
Mindegyikbe vannak olyan funkció amik kellenének és másik véleményére adok mert egyedül nem tudok választani :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#3) keIdor


keIdor
titán

Szerintem várd meg az MWC-t, március 1.-én bemutatják a Galaxy S6 és HTC One M9-et, aztán majd utána dönts. Ezt a két nagyágyút mindenképp megvárnám, de ha csak a listát nézem, akkor ezekből Note 4.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) s3nsitivity válasza keIdor (#3) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Igen erre én is gondoltam de azok leghamarabb is áprilisba érnek ide és valószínűleg nem 6-7 ezres részlettel jutnék hozzájuk. :(

Sajnos most nincs telefonom így egy két héten belül szeretnék venni egyet. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#5) Penguin95


Penguin95
senior tag

Hasonló igényeim vannak mint Neked, bár én most nem állok vásárlás előtt. Ha ezek közül kéne választanom, én a G3-ra voksolnék. Egyfelől a kamera miatt, másfelől amennyire látom, ez az egyetlen telefon, amire így is mehet biztonsággal CM. A HTC-nél nem tudom mi a helyzet, a Note 4-nél ott a Knox, a G3 nem nyitható, de bumpolható, Sony-k közül meg csak a gyári függetleneket lehet nyitni.

Más szempontok alapján a HTC, és a Sony lenne a két jelöltem. A HTC a szoftver és a külső miatt, a Sony pedig a vízállóság és a kamera miatt. Talán a Sony annyiból lenne számomra megnyerőbb, hogy jelenleg is egy Xperia Z-t használok, és meg vagyok vele elégedve. Persze gyári szoftvert még nem látott mióta megvan. :D Esetleg még végső esetben a G3, de a gyári szoftver sebességét illetően nem hallottam sok jót.

(#6) daenerys válasza s3nsitivity (#2) üzenetére


daenerys
tag

Szia!

Kár, hogy nem szóltál nekünk, minden problémára megkeressük a megoldást Berrykhez. Már persze ha tudunk róla : ))))

(#7) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Lumia 930

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#8) télgekko


télgekko
csendes tag

Egyáltalán nem gyenge az a G3
Akadások voltak
De az is legfőképpen mint a sonyknál a launcher miatt.
Mára az uccsó szovtverrel alternatív laucherrel pörög rendesen a gép.

(#9) P.e.t.ya.


P.e.t.ya.
senior tag

+1 a G3 mellé :K
Az utolsó V20h szoftverrel nagyon eltaláltak valamit. Képtelenség beakasztani.
Kamera pöpec, kijelző gyönyörű, bő fél éves használat után sem tudnék más telefont elképzelni.
...G4 waiting :DD ...

[ Szerkesztve ]

(#10) Exil3s


Exil3s
csendes tag

Szerintem Samsung. Kiadás óta használom az SIII-at és teljes mértékben meg vagyok elégedve vele. Sokan húzzák a szájukat az androidra a lassulás miatt. Nyilván 70000 értesítés érkezik belassul.:D A Samsung telefonok még mindig meglehetősen színvonalasak. félévente letisztítod, és hibátlanul fog üzemelni. Ellene szól ugyan hogy a javíthatósága nagyon drága. Szóval vigyázz rá :D Én a Note-ra szavazok :)

10 emberből 6 az 4

(#11) ricinus13 válasza P.e.t.ya. (#9) üzenetére


ricinus13
senior tag

+1 a G3-nak, indokot nem írok, megtették előttem.

(#12) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Szia!

Véleményem szerint, ha fényképeznél is vele akkor a G3 a befutó, elvileg már jobban lett optimalizálva szóval az akadások eltűntek és a kamerája is kiemelkedő. A Z3 se rossz, de a zárt bootloader nagy hátrány. Az M8 a kamerája miatt felejtős viszont neki van a legjobban optimalizálva a rendszere. Tehát én a G3-at javaslom :B

A Note4 meg nagyon szuper mindenben, ha nem bánod a többletet akkor az is nagyon jó választás :) a root meg csak visszavonható és eltüntethető a nyoma :)

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#13) zdanee


zdanee
őstag

Hát, ahol a Snapdragon 801 "gyenge" és a fullHD kicsi, ott nem igazán tudok jó tanácsot adni, csak azt, hogy várjál, ameddig erősebb cuccot nem dobnak piacra :D De most tényleg, komolytalan dolog azt elvárni, hogy egy mai telefon 3-4 év múlva is csúcskészülék legyen, amikor fél évente van generációváltás a mobiliparban. Bármit megvehetsz, mire lejár a 2 év hűséged, már tuti elavult lesz. Ami mondjuk relatív, az én Mi2-m 2.5 éves, és még mindig nem érzem lassúnak, sőt, szerintem piszokgyors, csak a benchmarkok nem ezt mutatják. A helyedben arra koncentrálnék, melyik mennyire javítható és bővíthető. Legyen benne microSD, MHL, cserélhető akku, iFixit-en normális értékelést kapjon, ne legyen az, hogy betörik a kijelző és a fél telefon egyből kuka (HTC One).

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#14) télgekko válasza zdanee (#13) üzenetére


télgekko
csendes tag

Maximálisan egyetértek.Meg aztán a mai világban várni amikor fél évente jönnek a csúcsmodellek.Ebbe bele lehet őrülni.
Én is így voltam megjött az oppo find 7 árának refundja mondom várjak akkor 3-4 hónapot?
Aztán rájöttem mindig lesz nagyobb hal és állandóan csak bánknodnék.Így vetem egy G3-at amivel az első hét majdnem válás lett annyira brutálisan akadt lassú volt,
De szerencsére türelmes voltam és mostanra tényleg egy remek gép lett. tele hasznos tényleg mindenap használható értelmes "fícsörökkel"

[ Szerkesztve ]

(#15) s3nsitivity válasza zdanee (#13) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A gyengét a QHD kijelző mellé ítéltem, hogy nem egy erő bajnok ha ennyi pixelt kell mozgatni. :K
Az FHD meg nekem épp tökéletes lenne egyébként, nem látom értelmét nagyobb felbontásnak. :)

És félre értés ne essék nem azt várom, hogy 2 év múlva is csúcs kategória lesz az adott készülék. Csak, hogy ne kerüljön addigra a süllyesztőbe.

Megtapiztam ma egy Note 4-et és még jobban elbizonytalanodtam.. nagyon kézbe illik, nagyon jó fogása van.. egyre jobban arra húz a szívem. :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#16) MineFox54 válasza s3nsitivity (#4) üzenetére


MineFox54
őstag

Sony. Csakazértis.

(#17) télgekko válasza MineFox54 (#16) üzenetére


télgekko
csendes tag

ja kimondottan jó a megkerűlhetetlen bootloader....

(#18) MineFox54 válasza télgekko (#17) üzenetére


MineFox54
őstag

Mondom, csakazértis. (=a hibák ellenére is). Amúgy meg, ki lehet kerülni a BL-t kivéve , ha szolgáltatós.

(#19) AllTheBest válasza s3nsitivity (#15) üzenetére


AllTheBest
senior tag

a QHD-hoz nem a hardver a gyenge, hanem az elején kicsit sz@rul optimalizálta az LG. Nem tudom, hogy emlékeztek-e még a Nexus 10-re, ott is ugyan ez a felbontás volt, csak sokkal gyengébb hardverrel és nem voltak vele gondok, meg a samsungnak is van tabja ami snapi 800-al hajt meg QHD-t akadás nélkül. Ahogy olvastam minden frissítéssel egyre jobb lesz a g3, én g2-t nyúzok pár hónapja, de biztos, hogy g3 lesz a következő. :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#20) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Az M8 kiesett, teljesen lecsúsztam róla , nem árulja a T, a héten volt az utolsó szállítmány és el is fogyott :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#21) D1Rect


D1Rect
félisten

G3

(#22) télgekko válasza MineFox54 (#18) üzenetére


télgekko
csendes tag

jaja igaz de a kolléga szolgáltatónál tervez ha jól fejtettem meg.

(#23) s3nsitivity válasza télgekko (#22) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Igen igen. :K

A Z3 is kizárásra került pont a BL miatt.. a Note 4-et legalább lehet romolni csak ugrik a gari. :D

Bent maradt versenyzők a Note 4 és a G3 :D

A hosszú táv miatt jobban húz a szívem a Note felé.. csak nem igazán vagyok Samu párti.. Sőt a TW-t is undorítónak találom. Ha bár most jön majd az új TW az S6-al.. az hátha stock közelibb lesz.. :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#24) télgekko válasza s3nsitivity (#23) üzenetére


télgekko
csendes tag

Támogatottságban valoszinüleg note 4 lesz jobb(Bár az lg is belehúzott)Illetve ott van a knox hiába ad ki samu friss romot ha az lagos hulladék nem nagyon tudsz vele mit kezdeni max örülsz,hogy a legrfrisebb android.Lg meg hiába nem ad ki esetleg gyári főverziót ..Megkerűlhető a bootloader így közösségi támogatás jó ideig megy még szerintem pláne,hogy nem egy két darab G3 lett eladva.
TW ne legyen már szempont androidnál.Kuka azonnal.

(#25) s3nsitivity válasza télgekko (#24) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Igen épp ez az amin filózok..
Viszont a G3 szolgáltatónál ugye csak 16/2-es a 32/3 as Note 4-hez képest. :(
A G3-mon tuti AOSP-t futtatnék míg a Note 4-nél rá lennék kényszerítve már csak az S-Pen maitt is a motion UI-ra ami szvsz elég undorító és (még ha most dícsérik is a lollival) de később könnyen lehet, hogy elb@sszák és csak a pislogás menne.. :D
Viszont jóval erősebb a hw a note 4 alatt.. kész paradoxon.. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#26) télgekko válasza s3nsitivity (#25) üzenetére


télgekko
csendes tag

Vegyél egy 32 gigás G2 -est és marad pénzed egy gekkó jó tabletre is:
Nagyon jó a G2 is :DDD

(#27) s3nsitivity válasza télgekko (#26) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Volt G2-m, nem akarok újra ,annyira nem voltam oda érte :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#28) télgekko válasza s3nsitivity (#27) üzenetére


télgekko
csendes tag

Vicceltem én is.De egyébként mi volt vele a bajod?
Kijelző az egyik legszebb IPS körökben
Akku brutál
Lag nincs
Kamera mod-al teljesen jó

Hardver kb még mindig elég mindenre.
De persz bocs az offért.Felejtsük a G2 cuccot.

(#29) s3nsitivity válasza télgekko (#28) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát nekem a kijelző undorítóan túl szaturált volt.. :D
Akku tényleg jó volt de az, hogy lag nincs azt nem mondanám.. a gyári szoft szaggat mint akinek kötelező. :D
Mondjuk Mahdi Kitkatjával már repült mint a szél.. de nekem ami igazán probléma volt az az anyag használat.. erősebben fogtam kézbe és ropogott. :(

Amúgy ma két G3 tulaj is megpróbált lebeszélni a G3-ról.. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#30) AllTheBest válasza s3nsitivity (#29) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát akkor ez szerintem már nálad eldőlt :) Én is most állok telefonvásárlás előtt, most g2-m van, de szinte 100%, hogy a következő g3 lesz... :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#31) s3nsitivity válasza AllTheBest (#30) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Igen úgy tűnik. :K

Jövőhéten elkezdem intézni a céges flottát aztán hétvégén vagy max utána hét elején kihozok valamit rá.. de addig még nézelődök azért.

Bár eddig igen a Note 4 áll nyerésre. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#32) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

#CSAKAG3!

(#33) AllTheBest válasza s3nsitivity (#31) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Legszívesebben a snapi 805 miatt én is inkább a note 4-et választanám, csak nekem az már túl nagy telefon, meg nem támogatja a slimportot.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#34) s3nsitivity válasza AllTheBest (#33) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát nekem MHL kábelem van nem Slim így az is mellette szól. :D

A múltkor megfogdostam egyet.. az egyetemen láttam egyet és leszólítottam a srácot, hogy megnézhessem. :DDD
Egész kézbe illő, pofás darab.. anno a note 2-től azért szabadultam meg mert nagy volt.. de ezt nem mondanám annak. :))

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#35) AllTheBest válasza s3nsitivity (#34) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Az MHL úgy hallottam, hogy kicsit lassabban reagál, ez igaz? a Slimportnál szinte alig késik a kép a telefonhoz képest.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#36) s3nsitivity válasza AllTheBest (#35) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nagyon rég, anno a One X-emen használtam. Ott nem volt vele semmi probléma. :)

Minta videó is mutatja: YouTube

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#37) AllTheBest válasza s3nsitivity (#36) üzenetére


AllTheBest
senior tag

hmm, akkor viszont lehet én is elgondolkozom a note 4-en, bár nem tudom hogy fog elférni a zsebemben, főleg a kezemben... :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#38) s3nsitivity válasza AllTheBest (#37) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ajánlok megtapicskolni egyet mindenképp. :K

Igaz nekem nincs kis mancsom de tökéletesen bele illett és a fogása se az a régi megszokott samus játéktelefon hanem érződik már rajta, hogy egy drága telefonról beszélünk. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#39) AllTheBest válasza s3nsitivity (#38) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Ha lesz rá lehetőségem, akkor megtapizok egyet mindenképp. Bár az LG az első gyártó akinek tetszik az ui-ja. Meg nekem a hátsó gombok meg a 2 tappintásos feloldás már alapkövetelmény ,szóval én maradok az eldzsínél :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.