Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Buci21


Buci21
addikt

gyári szoftverrel csak a nyűglődés van vele, szerintem valami mezei 4.2 is jó lenne, csak ne touch wiz :D

(#2) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Gratulálok, hogy ennyit kibírtál ezzel a telefonnal. Bevallom sosem olvastam még ennyi jót erről a készülékről :D

(#4) Buci21 válasza ctvagyok (#2) üzenetére


Buci21
addikt

én is hozzád csatlakoznék... a vas oké, de a szoftver? jézusom... Az én mottóm: STS (soha többé samsung)

[ Szerkesztve ]

(#5) ctvagyok válasza Buci21 (#4) üzenetére


ctvagyok
őstag

Én Samsungal tolom, nincs azzal gond ,csak minden Samsung hülyeséget tiltani kell, vagy nem gyári szoftver felrakni. Mondjuk knox ota szarban vagyok :)

(#6) p a s s e r


p a s s e r
őstag

a párom s3 minije folyton elvesztette a hálózatot... erről egy szót sem szolt a teló, az esetek 50%-ban elérhetetlen volt... restart után helyreállt, de ezt a hálózatvesztést naponta többször is produkálta... gariban ki lett cserélve, de a helyzet semmit sem változott... ez mitől lehet? (bár a kérdés kicsit költői, mert azóta szintén gariban ki lett cserélve egy huaweii g6-ra, ami minden szempontból túlteljesíti, hasonló árú és nem is dobja el a hálózatot...)

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#7) kátú


kátú
őstag

Nagyon szép írás, most kedvet kaptam egy Samsung Galaxy S Advance 2 és fél év után című alkotásra :-)

It still works!

(#9) Intelligencs válasza p a s s e r (#6) üzenetére

Telekomos volt a teló? Ott bugos volt a szoftver. Lehetett kérni javítást, és akkor felraktak egy másik szoftvert, amivel hiba nélkül megy. Feleségemnek is S3 minije van, már épp ott volt, hogy kidobja a kukába, de az új szoftverrel minden OK. A szoftver nem letölthető, a Telekom üzletben (vagy szervizben?) tették fel rá.

The Amiga, Born a Champion

(#10) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ez mit csinál címlapon amúgy?

(#11) kátú válasza FoxiestFox (#10) üzenetére


kátú
őstag

ez egy érdekes írás, szerintem teljes jogosultsággal van a címlapon, nem sokan írnak ilyet

It still works!

(#12) FoxiestFox válasza kátú (#11) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szép számmal látok informatívabb, összetettebb és hosszabb fórumhozzászólásokat. :U
De oké, ha csak szerintem, akkor talán csak én vagyok fura.

(#13) kátú válasza FoxiestFox (#12) üzenetére


kátú
őstag

ebben nem az volt a lényeg, hogy mit tud a kütyü, hanem, hogy milyen volt vele kőzel két évig egyötélni

It still works!

(#15) MineFox54 válasza FoxiestFox (#12) üzenetére


MineFox54
őstag

Fura vagy amúgy is ;]

(#16) FoxiestFox válasza MineFox54 (#15) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az tény, de ez akkor sem üti meg az ingerküszöböm. :D

(#17) FoxiestFox válasza #20749568 (#14) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Add át gratulációm neki, tök jól sikerül tartalmasabbá tenni a Logoutot ;]

(#18) #21346560 válasza FoxiestFox (#17) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az én ingerküszöböm az nem üti meg, hogy valaki 1 percen belül ír 2 hsz-t közvetlen egymás után, ráadásul egy olyan fórumban, ami egy olyan témáról szól, ami rohadtul nem érdekli...

[ Szerkesztve ]

(#19) FoxiestFox válasza #21346560 (#18) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó ideje lehet két külön személynek két külön választ írni, de akár negyvenöt személynek negyvenötöt is, jó reggelt.
Valóban, az off bőven túl sok volt, de úgy gondolom, hogy szükséges a feedback, amiért nem fogok magyarázkodni neked, és másnak sem.

(#20) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Sajnos ennek a telefonnak is a veszte a Nova-Thor csip..
Sok más készülék amik szintén ezzel a csippel készültek szintén nem túl jók, és bár ilyenkor a brand készítőt szidják mindig (érthető okokból) de ő se tud mit tenni mert maga a gyártó hagyta félkészen és bugosan a drivereit. Mondjuk szerintem ha bármelyik gyártó nagyon akart volna javítani akkor a gyártótól megkaphatta volna szerintem a forráskódot (hogy folytassa), de annyit nem ért senkinek.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#21) Goblin12 válasza FoxiestFox (#19) üzenetére


Goblin12
őstag

Minta a 45 HSZ-re. ;)

__

Jó cikk lett köszi. :K

(#22) #06658560 válasza Buci21 (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

Kedvesem TW-vel is szereti. Nincs is igénye másra. Mikor nyomkodtam nekem se volt vele semmi gondom.

(#23) Buci21 válasza #06658560 (#22) üzenetére


Buci21
addikt

hát, nekünk akadt gondunk bőven :R lassú menük, néha egy-egy komolyabb alkalmazás alatt totális lassulás etc :D meg a face újratelepítés után is minden 3. alkalommal fekete képernyável indul :DD

(#24) motoflug


motoflug
őstag

Vagy vehetsz utódnak S3 Mini VE-t. ;] :DDD

(#25) toeki válasza FoxiestFox (#10) üzenetére


toeki
senior tag

Gondolom az "iPhone 4 pár év után" 300 hozzászólása ösztökélte arra a szerkesztőket hogy kiemeljék, hátha ez is bevonz annyi embert. Nehezen hiszem. Jó irás, de pár fős célcsoport.

(#27) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Egyeseknek hogy fáj ez az írás. Vajon csak irígykednek? :DDD

(#28) p a s s e r válasza Intelligencs (#9) üzenetére


p a s s e r
őstag

igen, telekomos... de még a csere előtt azt is felrakták rá a szervízben...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#29) mekker


mekker
őstag

Az ST-Ericsson belső miatt meg van nehezítve a custom firmware főzők dolga, csak úgy mint például az Xperia P-nél. (csődbe ment, zárt driverek, amik ráadásul banális bugokkal rendelkeznek)

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#30) szabonagyur válasza mekker (#29) üzenetére


szabonagyur
félisten

Sajna nem csak a P-nél hanem a Samsung ACE2, de asszem a Sola és az U is ezzel a procival futott.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#31) Szatyor95 válasza szabonagyur (#30) üzenetére


Szatyor95
aktív tag

Akárcsak az Xperia Go.

A 2012-es paletta ilyen szempontból katasztrófa lett, mivel ott volt még az S, SL, Ion trió az MSM8260-al.

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében Integra!

(#32) toeki válasza ctvagyok (#27) üzenetére


toeki
senior tag

irigykedésnek tűnt vagy személyes véleménynek? Nincs bajom az irással és a kiemeléssel sem, csak meglepő...

(#33) szabonagyur válasza Szatyor95 (#31) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na azokat a típusokat nem ismertem ennyire, de akkor egészen sok eszköz lett ezekkel szerelve :S

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#34) yerico válasza DraXoN (#20) üzenetére


yerico
senior tag

Nézd, ha a Mercedes mondjuk úgy döntene, hogy kiad egy S Light verziót 1.3-as Fiat dízellel, ami nem a megbízhatóság mintapéldánya, akkor kit szidjak? Szerintem a Mercedest. Senki se fogott pisztolyt senkinek sem a fejéhez, hogy a jó helyett egy olcsó szart kellene alkalmazni, mert akkor a profit sokkal több lenne. Ez üzlet, ahol a profit a cél, a sok hülye meg megveszi, mert Samsung, meg Galaxy S_XXX, és ennyi elég. Az, hogy a vas egy hulladék, lényegtelen nekik, meg a gyártónak, egy évig elketyeg, aztán lejár a garancia, majd vesz újabbat, drágábban.

(#35) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Csak kukacoskodnék kicsit... ROM = Read Only Memory, tehát nem az a 8 vagy 16Gb, hanem a tárhely.

hey-ho-let's-go

(#37) norbert1998


norbert1998
veterán

Gratulálok a kitartásodhoz :R
Nem te vagy Bear Grylls operatőre? :DDD ;]

(#38) mekker válasza -=V3rthil=- (#35) üzenetére


mekker
őstag

Lényegében ez a belső flash memória is egy ROM típusú tároló (csak itt nem egész memchipeket lehet újraírni, hanem kis egységeket egyenként). A szaksajtók is gyakran ROM-nak írják a speckókban, de van hogy a dobozra/leírásra is így kerül fel. (de van amikor a rendszer számára fenntartott helyet is így jelölik - jellemzően a régebbi telók speckójában)

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.