Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ittakary


ittakary
nagyúr

A második leírás egy az egyben megegyezik egy normális ROM felrakásának a menetével. Én szerintem így fogom csinálni :)

Köszönjük a leírást :R

(#2) rum-cajsz válasza ittakary (#1) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Igen, ezért sajnálom kicsit, hogy nem tudtam kipróbálni, de majd te beszámohatsz. :) Viszont te nem a nemzetközi változatot vetted meg?

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#3) ittakary válasza rum-cajsz (#2) üzenetére


ittakary
nagyúr

Upsz. De. Az eleve 11S-sel jön. Nomindegy, hidd el működik a második is :)

Galaxy S3amon így romolok másfél éve!

(#4) escape


escape
aktív tag

Az 1.2 COS-re még nincs magyar fordítás? Frrissíteni nem lehet? Egyébként a nyelvi anomáliákon kívül nem jött be a rendszer? Nagyon sokan cserélik a COS-t egyéb ismert Romokra, de nem értem miért, szerintem az egyik legjobb rendszer. Tudom hogy unalmas már hogy mindenhova ezt írom, de tényleg érdekel, hogy kinek mi a gondja vele. Ha fejlesztői okokból történt csere, az nyilván érthető.

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#5) rum-cajsz válasza escape (#4) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ez a full kínai rom, Play nélkül tök esélytelen itthon szerintem. Bár aki direkt kerülni akarja a Google alkalmazásait, annak jó választás.
A Color OS-ből létezik egy hackelt változat az XDA-n, amiben jobb a nyelvi támogatás, és van benne Google Play is.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#6) escape válasza rum-cajsz (#5) üzenetére


escape
aktív tag

Hát ez tökre érdekes. Oppo-ra is van kínai piacos cos, de nem foglalkozunk vele, mert az international verzió előrébb jár a fejlesztésben. Van google play is. Érdekes, hogy kiadják cos-sel, de nem lehet rá feltenni a frissebbet. Nem tudom mennyiben különbözik a hardver, de elképzelhető hogy felmegy nektek a find7 szoftvere is

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.