Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Dr.GodMan válasza RufuszX (#16) üzenetére


Dr.GodMan
csendes tag

Sikerült belőni a billentyűzetet, bár sajnos fizetős a teljes verzió így a demót tettem fel aminél a space lenyomásakor kiírja, hogy demo :O Előszedtem egy usb-s hangkártyát és kezeli, bár nem valami csúcsminőségű a hang amire képes ez a 500Ft-os hangkártya! A gyári rom-al nem kezelte.
Köszi a segítséget! Remélem mielőbb felbukkan az infó , hogy miként tehető rá kiforrott jó oprendszer!

:R

Egy személyes kókány észrevétel... Kipróbáltam ugyan ezt a rom-ot egy ICOO D70pro táblagépen (kb ugyan az a hardverfelépítése mint az MK808) Az 1.5-ös rom tökéletesen működik rajta illetve ha az 1.6-os verzióban a system-et az 1.5-re kicseréljük akkor is működik. Sajnos a táblagép saját kijelzője bekapcsoláskor és kikapcsoláskor csak felvillan kis időre és csak HDMI porton van kép rendesen. Sajnos a táblagép gyári szoftvere egy 230MB-os képfájl így én nem tudtam a rendszert külön kicserélni benne. A rom flash tool-al külön kicserélve nekem nem működött.Hozzáértő ember biztosan megtudja csinálni, hogy rendesen menjen rajta a Finless Bob féle verzió vagy más oprendszer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.