Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16820480


#16820480
törölt tag

Volt már egyáltalán nekik sikeres bármilyen hasonló jellegű akciójuk? Eddig azt hiszem egyik sem ment gond nélkül :N

(#2) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Pedig mennyire sikeresek lennének, ha nem követnének el ilyen bakikat :)

Finn the human

(#3) bolondember válasza #16820480 (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mármint a valóságban vagy Lau virtuális valóságában? :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) edward2 válasza #16820480 (#1) üzenetére


edward2
addikt

Szeretnék megkérni mindenkit, hogy mellőzzük a oneplus ekézését, mert úgy tűnik a Googlenak sem sikerül egyetlen nexusát sem gond nélkül elindítani. Lásd tegnapi N6 preorder mizéria...

(#5) #16820480 válasza edward2 (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

Úgy látom megfordultak a szerepek, emlékszem még, amikor te voltál kevésbé boldog a OP dolgaival, és nekem kellett felhozni a Nexus példákat :B

Amúgy persze, startup, meg majd lesznek jobbak is, meg egyebek. De érdekes, hogy az Oppo nem nagyon fut ilyenekbe bele. Úgy látszik Lau nem a jó embereket vitte magával..? :)

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Jobban nyomjak az erzelmi terrort, mint az apple. :D

(#7) bolondember válasza edward2 (#4) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ennyi sok hazugság után még legyek elnéző? ;)

nope. :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nem emlékszem már mit tud ez s telo...

(#9) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Mondjuk nálunk a Wayteq forgalmazása mellett elérhető hivatalosan az edigitalban is.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#10) #16820480 válasza ghiottone (#9) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, a kínai változat, jóval drágábban az eredeti áránál. Ja igen, mert hogy Kínában minden további nélkül lehet venni, nem kell meghívó már az első naptól kezdve. :U

(#11) INGJOKE válasza ghiottone (#9) üzenetére


INGJOKE
veterán

Meg akartam nézni, de épp behalt az edigital netes oldala...

(#12) ghiottone válasza #16820480 (#10) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Valamit valamiért sajna :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#13) tjb007 válasza ghiottone (#9) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az Extreme Digital is a WayteQ-től kapja.

(#14) edward2 válasza bolondember (#7) üzenetére


edward2
addikt

Biztos fájni fog nekik, hogy inkább veszel valami más telefont 2-3x annyiért. :) Amúgy mire az N6 is kijön főleg Európában le fog folyni még pár liter víz a Dunán.

(#5) sheratan :P

(#15) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Teljesen simán beszerezhető...

Ez marketig bullshit csak...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Zolik


Zolik
senior tag

a nagy flagship killerelésbe szépen belebuktak. nem volt itt semmiféle trónfosztás. hiába az olcsó ár, a jó hardware stb. a marketinggel (törd össze a note3, i5s, s5 telódat.. és kapsz egy fele annyiba kerülőt) kb mindent elszúrtak plusz a készlet hiányok...most meg már késő. állítom, hogy semmiféle készletük nem volt amiből tudtak volna akár milliós megrendelés kiszolgálni.
eltelt több mint fél év a megjelenés óta és még mindig bukdácsolnak, azóta meg itt a i6, note 4, g3, z3 stb stb.

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#17) edward2 válasza Zolik (#16) üzenetére


edward2
addikt

Szerintem még mindig flagship killer ez a telefon. Az olcsó ár az eléggé nem hiába van. Fél áron kapod azt amit az általad felsorolt telefonok nyújtanak.

Az meg hogy a marketing béna. Milyen sznobnak kell ahhoz lenni, hogy inkább 2x annyit fizetsz csak jól nézzen ki a "reklám"?

(#18) Graphics válasza Zolik (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez miért bukdácsolás?

Max felhasználói szemmel. De marketigoldala?

Az Oppo elemeiből legóztak össze egy olcsó keszuleket. Nulla K+F koltseggel. :)

Ügyes üzleti huzas szerintem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Zolik válasza edward2 (#17) üzenetére


Zolik
senior tag

Ahogy a cikkíró is írta, nem történt meg az a nagy áttörés amit a cég is várt a projekttől! Milyen sznobságról beszélsz? Itthon hivatalosan kb 125-130.000 Ft-ért lehet kapni áfásan. A Galaxy S5-öt, Z3 C-t is kb 125-135 ezertől lehet kapni függetlenül.
Egy note4-el és z3-al meg már ne hasonlítsuk össze!

Marketinges bukás alatt azt is értem, hogy nyomatták ezt a meghívós dolgot amivel csak a terjedését lassították. Nem a reklámokra!
Ha igazán akarta volna a cég hogy terjedjen a telefon elérhetővé tették volna mindenkinek 1-2 hónapon belül!

#18 aláírom, hogy kínában ez egy remek árú telefon tökéletes tudással. én a világszintű forgalmazásra gondoltam

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#20) Graphics válasza Zolik (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én csak azt mondom, a név már bizonyos retegnel beepult a koztudatba.

Innen siman ugorhato egy ujabb keszulek. Ez nem kerult tobbe mint a testvermodell kifejlesztese

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Zolik válasza Graphics (#20) üzenetére


Zolik
senior tag

Én is remélem a következő készülékeknél nem követik el ezeket a hibákat és felkészültebbek lesznek.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#22) Zs0lt


Zs0lt
csendes tag

Nem kell ehhez tavol keleti ismeros, vagy forumhaver. En mar regen megvettem es meg csak nem is kellett erte konyorognom a forumon. Regisztraltam, amikor sorra kerultem, kaptam a meghivot. Ennyi. Csak varnom kellett vagy 2 honapot. Nekem megerte.

(#23) virkir válasza Zolik (#19) üzenetére


virkir
veterán

A Galaxy S5-öt, Z3 C-t is kb 125-135 ezertől lehet kapni függetlenül.
Linket hivatalos két éves gyári garanciával.

Itthon hivatalosan kb 125-130.000 Ft-ért lehet kapni áfásan.
Ezt meg felejtsétek már el.
Itthon legfeljebb a kínai belpiacos 16GB-ost kapod meg egy év kínába visszaküldős garanciával annyiért.

Zs0lt
:K
Nekem éppen az ötödik van processing státuszban :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#24) Graphics válasza virkir (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Izé: [link]

Ez nem éppen visszaküldős garis :U Miről van szó akkor? :D

Mert akárhogy nézem , ez hazai, áfás ár :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) virkir válasza Graphics (#24) üzenetére


virkir
veterán

Miért szerinted mit csinál a wayteq az esetleg hibás készülékekkel?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#26) Graphics válasza virkir (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel tesztelek a WayteQ-nek ,nos nagyjából tudom :K
Ez bolti, bemész, megveszed, használod, netán cégesnek veszed, akkor áfa ohne. :)

Szeretem én is a kínai rendeléseket, de van ami egyszerűbb. :) Lásd Honor 6-ot sem éri meg kintről rendelni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) edward2 válasza Zolik (#19) üzenetére


edward2
addikt

300 eur vs 430 euro ez még mindig bőven 30%al magasabb ár arra már nem térek ki hogy S5öt miért nem Z3 compactot pedig miért nem vennék. Ráadásul mindkettő drágább.

Elérhetőségről pedig: aki akarta az tudott meghívót szerezni és figyelte mondjuk itt a topikot. Nekem már augusztusban meg volt... és nem kapartam a meghívóért egyszerűen figyeltem a topikot.

(#28) virkir válasza Graphics (#26) üzenetére


virkir
veterán

Akkor azt ugye tudod, hogy az oneplus sehova nem szállít alkatrész.
Kínába visszaküldés pipa.
Bemész, megveszed, használod, sarcot visszaigényled és ott vagy ahol a globál 64Gb-os verzió, mínusz egy év garancia. Nagy biznisz szvsz.
És azt az aprócska tényt se felejtsük, hogy sokan nem tudnak áfát visszaigényelni.
Hamár boncolgatjuk az igazság fonalát akkor fésüljük ki rendesen. ;)

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#29) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Érdekes ez a készülék. nem is igazán maga a készülék az ami különös. Jó persze, de ez az értékesítési módszer elég LOL.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#30) Graphics válasza virkir (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ertem en, hogy biznisz a 0+0 de attol meg szerintem az, hogy boltba meg tudod venni kicsivel kenyelmesebb, ha mezei user az ember.

De a majd utanakerdezek azert :) Az hogy van, hogy a 0+0 nem szallit alkatreszt, de megis tudok kijelzot venni hozza? :)

Tehat a 0+0 nem szallit sehova alkatreszt, de megis.... Érteeeeem...[link]

Boncolgatas off

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Luck Dragon

Valahogy abba kellene már hagyni ezeket a megrendelési dolgokat mert ennyi idő után még mindig nem megy...

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#32) virkir válasza Graphics (#30) üzenetére


virkir
veterán

Értem én, hogy lojálisnak kell lenni egy szponzorhoz de hüjje azért nem vagyok, hogy 30% felárral vásároljak rosszabb feltételekkel, gyengébb terméket.
A kijelző mellé ott van az oneplus számlája vagy valami más papírja amivel érvényesíted az esetleges későbbi garanciát? Ugye.
Meg hamár bennfentes vagy akkor pár képet elfogadnék gyári csomagolású egyéb cserealkatrészről, mondjuk egy kameramodulról vagy alaplapról.

Luck Dragon

Tényleg
A nemakarás a lustaság anyucikája vagy valami hasonló?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#33) Graphics válasza virkir (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem lojalitásról van szó, hanem azt mondod nem lehet kapni alkatrészt a O+O-hoz, és mégis?

Csak mert ennyi erővel a szervizben is cserélhetik az alkatrészeket.

Kár volt említeni, hogy szoktam tesztelni.. :) Holnap jövök friss infókkal

Lehet kardoskodni a kinti rendelés mellett is, de nem mindig racionális.. De megértem az álláspontod. Biznisz az biznisz :)

Maradjunk nyugodt hangnemben, ha lehet :R mint mondtam kedvelem én is a kínai rendelést, DE adott esetben van akinek előnyösebb lehet a magyar vásárlás, fentebb írtam. Ha meg nem akkor vegyék ahonnan szeretnék. Ennyi

Témát részemről lezártam, kár ennyit rugózni két állásponton, ami javarészt összeér..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) virkir válasza Graphics (#33) üzenetére


virkir
veterán

Abszolút nyugodt hangnemben szoktam írni, hogy a wayteq forgalmazású készülékek nettó lehúzások lusta embereknek.
Azt is hozzá kell tennem, hogy erről elsősorban nem a cég tehet mert ugye egy tisztes haszon elvárható, elfogadható, de sajnos rárakódnak olyan egyéb költségek amik miatt átlagembernek nem éri meg tőlük vásárolni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#35) Graphics válasza virkir (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ennyi :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) ctvagyok válasza virkir (#34) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nem adják lényegesen drágábban mintha kínából rendelnék, legalábbis ha nem tudod lecsalni az áfát. Legtöbb terméknél amit behoznak nem sokkal vagy előrébb. És szerinted honnan könnyebb visszakövetelned a pénzed ha valami gariztatási gond van. Kínából vagy magyar webshoptól? Esetleg edigitáltól?
Ennyit a lustaságról.

(#37) virkir válasza ctvagyok (#36) üzenetére


virkir
veterán

Sokadszorra írom le, hogy nem Kínából kell rendelni hanem az oneplus-tol.
Mivel 105 jó magyar forintra jön ki a 64GB-os csomagtovabbítassal tokkal vonoval szembe az itthoni 130k-s árral ami ugye csak 16-os.
Tehát sima lustaság itthon venni a gyengébb verziót.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#38) Baggins86 válasza virkir (#37) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Egyet értek! Eszembe nem jutna itthon venni a 16-ost, mikor a O+O-tól tényleg olcsóbb a 64-es, csak nincs belőle Dual Sim :( így marad a Z7

(#39) Graphics válasza virkir (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nos , ahogy ígértem jelentkezek.

O+O, hivatalosan itthon vásárolt készülékhez minden biztosított a szervizelés során, tehát, főelemek cseréje megtörténhet garanciálisan, nem kell külföldre küldeni ehhez a készüléket. Alaplap, érintő, kijelző, stbstb.

Nem a levegőbe beszéltem, de azért a hivatalos megkérdezés után is ugyanezt tudom írni :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) ctvagyok válasza virkir (#37) üzenetére


ctvagyok
őstag

Ezt nemtudtam, akkor a 1+tól kell rendelni. De más telefonokra igaz , hogy nem sokat nyersz ha nemtudod elcsalni az áfát. Ha nyersz egyáltalán valamit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.