Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Kit ábrázol?

Rip and tear

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jól nézel ki. :K

Kicsit fura érzés, de majd megszokom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Rivaul válasza Zolaash (#1) üzenetére


Rivaul
addikt

Az általam több mint tíz éve először játszott Tekken nevű videó játékból Bryan Fury. Persze kicsit PH! "képesítve" :K Sokat tanakodtam mi is legyen s mivel az új szabályok már nem engednek duplázást, így rá esett a választás.


Vakegérke
Még nekem is az de remélem sikerül, mind nekem, mind nektek megbarátkozni vele :R

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#4) Vakegérke válasza Rivaul (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

A megbarátkozásosság megvóna, hiszen azt mondtam, hogy jól nézel ki. Már csak az kell, hogy az agy kapcsolja a képecskét segítőkész személyedhez. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Juliuska válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Juliuska
senior tag

hmm...
egy vakegérkének nem tök' mindegy, hogyan néz ki a beszélgetőpartnere...? :D

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#6) Zolaash válasza Juliuska (#5) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Lááál

Rip and tear

(#7) Vakegérke válasza Juliuska (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csajoknál fincsi a dolog, mert indokolt, hogy megtaperolhatom őket ráismerés címén. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Rivaul válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Rivaul
addikt

Öreg egér nem vén egér ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.