Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ZoliBen


ZoliBen
tag

Sajnos már nálam is próbálkoztak, de eléggé büdösnek tűnt az üzlet, ezért időt kértem, hogy utánanézzek az emberkének. Nem tudom, hogy véletlen volt-e, de amikor egy óra múlva üzenetet akartam neki írni, de már bankokba volt.

Sok sikert kívánok az adminoknak, és óvatosságot a vevőknek!

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

(#2) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Lehet kőnnyú jelszót is megadni PH-n? Nem az van hogy generál egyet a rendszer, és azt kell használnod?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3) Thrawn válasza gyurkikrisz (#2) üzenetére


Thrawn
félisten

Bármikor módosíthatsz jelszót, nem kell a rendszer által generáltat használnod.

szerk: engem érdekelne mely szolgáltató(k)nak vannak könnyen feltörhető fiókjai, hogy azokat jó messze el tudjam kerülni a jövőben.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4) Speed® válasza gyurkikrisz (#2) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nagyon nem. Erről az egészről a felelőtlen e-mailszolgáltatók tehetnek. Jelszót bármikor tudsz változtatni nálunk, ha még nem tettél volna így eddig..

(#6) TomKiss


TomKiss
tag

Azt írjátok, hogy "rég nem használt fiókkkal lép be".
Honnan tudja, hogy régóta nem használják, és az e-mail címet is honnan szerzi meg?
Persze, leolvassa az adatlapról, de ezt azért manuálisan kinyálazni, összeszedni nem kis munka, és nem hiszem hogy megéri. (mert ha jól tudom, akkor a mail címek el vannak rejtve, és csak az adatlapok megnyitása után látható).
A belépési IP címeket loggoljátok. Nem lehetne megjeleníteni a felhasználó saját lapján az utolsó 2-3 belépés IP címét (persze mindenki csak a sajátját látná)? Így esetleg nekem is feltűnne, ha valaki belépne a fiókomba.

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#8) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

2 hsz-t is töröltem, ami úgy kezdődött, hogy "nem akarok tippeket adni, de". Ha nem akarsz tippeket adni, akkor ne tedd, köszi.

(#9) bambano válasza Thrawn (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

amelyiknek van webmail felülete azoknál a referrer bug előjöhet.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) ledgeri


ledgeri
nagyúr

"Emiatt jelszóemlékeztető a jövőben nem is kérhető bizonyos szolgáltatók címeire!"

Erről bővebben?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) tlac válasza ledgeri (#11) üzenetére


tlac
nagyúr

erre nem fogsz valaszt kapni, kb. az alapja az egesznek

de regen meg egyszerubben lehetett volna acountokat szerezni, amikor mindenkinek latszott az email cime (nagyon alap szamtech. tudas eleg volt, ezert sem fognak tobbet irni)

(#13) ledgeri válasza tlac (#12) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az majd jó lesz, ha pl nekem kéne, és most egy olyanról lépek be, ami tiltólistán van...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14) Thrawn válasza bambano (#9) üzenetére


Thrawn
félisten

Kösz, ez elég sok szolgáltatót érint :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#15) zsolesz86


zsolesz86
csendes tag

most egy másikfajta átverési kísérettel keresett meg engem "I0kHu9uQyKvt" nevű felhasnzáló

venni akart tőlem
nem nagyon értem h hogy működik az átverés de itt megtaláltam az adatait és mióta megmutattam neki nem válaszol

Mert vagy 10 klónjával együtt ki lett tiltva azonnal.

[ Módosította: Kalandor ]

(#17) Ursache


Ursache
senior tag

A jelszavakat kódolva tároljátok? Akkor az semmit nem ér.

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#18) csenge010


csenge010
újonc

Belefutottam énis ebbe a problémába nagy valószínűség szerint, csak olvasója vagyok az oldalnak, belépni csak akkor lépek be ha eladni\venni szeretnék, 10 éves profilomba nemtudok belépni 50+ pozitív értékeléssel, esetleg van rá mód hogy újbol használatba vegyem?

(#19) szabózé


szabózé
csendes tag

Freemail-ről Gmail-re nem tudok belépési e-mailt állítani. Milyen emaillel kell rendelkeznem hogy tudjak váltani mert a pm-ek nem igazán érkeznek meg a freemailre?.

(#20) Tompika71


Tompika71
újonc

Engem powertomi71 felhasználóival klónnak tartottak és kitiltottak...
Muszáj volt újra reggelni :)
Na mindegy.. .)

(#21) oszy


oszy
veterán

Az email címet nem tudom módosítani. Vipmail-os mindkettő! Segítene valaki? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#22) Piosza válasza oszy (#21) üzenetére


Piosza
csendes tag

Kedves Admin!
Nálam ugyanez a helyzet a freemailes e-mail címemmel.
Az eddig használt freemailes email címet szeretném egy másik freemailesre módosítani, de azt a visszajelzést kapom, hogy biztonsági okból válasszak másik szolgáltatót.
Nem akarok másik email szolgáltatót, nekem a freemail tökéletesen megfelelt az elmúlt sok-sok évben.
Miért kell ez a korlátozás?
Új regisztrációnál sem fogad el a rendszer freemailes címet?
Üdvözlettel
Piosza

(#23) Chrakatoa válasza Piosza (#22) üzenetére


Chrakatoa
tag

Nekem egyszer a paypal bejelentkezési nevem leakelték ki, sajnos badar módon ugyan az volt mint az oldal login és jelszó párosa :W , azóta természetesen zakatol a LastPass :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.