Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

UP

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

Az SSD-k esetén is van rá bőven példa. Egy ismerős rendelt kínából fele áron, na az is ilyesmi volt: FakeSSD @ techeblog. Csak csavarok helyett acél lapkák voltak benne, ragasztópisztollyal rögzítve. :P

Viszont a másik oldalról... A szegény átlag vásárló bemegy a boltokba (Auchan, Tesco, stb.), odamegy a memóriakártyákhoz... és leveszi a neki szimpatikusat, ami esélyesen egy Class4 vagy Class6 sebességű példány. A múltkor nézegettem például, nos, Class6-osnál gyorsabb microSD egyszerűen nem volt az Auchan-ban... Persze a laikus még használatbavétel után se fogja tudni, hogy valójában egy lassú kártyával van dolga.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) koxx válasza Cifu (#2) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Általános használatra viszont elég. Nyilván egy goproba fhd 60fps-hez kevés.

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#4) Cifu válasza koxx (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

Telefonba se a legjobb, ha FHD, ne adj isten 4K videót akarsz felvenni, akár 30, de főleg 60 FPS-el, hogy a 120FPS-es 720p-ről ne is szóljunk. Vagy egy 13+ Mpixeles kép rögzítésénél is nézhet ki a user a fejéből, hogy egy-egy felvétel után miért "fagy" meg a telefon jó egy-két másodpercig. ;)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5) tope


tope
addikt

Egy kis szövegbeli elírás:
A legbiztosabb sajnos megoldás az

UI: Olyan eladótól kell venni, aki garanciát is ad. nyilván magyar eladóra gondoltam, mert kínai garanciát érvényesítsen a fene pár ezer forintos inggomb méretű adattáron.

[ Szerkesztve ]

(#6) doc


doc
nagyúr

memoriakartyat/flash drive-ot ebayen a sinceritytrading nevu eladotol kell venni, megbizhato, olcso
mar legalabb tucatnyi vasarlasom volt tole, az ebayes-rendelos topicban meg talan mar szazas nagysagrend, sosem volt veluk gond

(#7) koxx válasza Cifu (#4) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az emberek többségének nincs felsőkategóriás telója, akinek meg igen az vegye a fáradságot és vegye meg a rendes cl10-es kártyát :) De amúgy igazad van.

btw: inkább megveszem boltban a matricás verziót, kapok rá rendes garit, ha gondom van tudok reklamálni, nekem ennyit megér. Persze megértem ha vkinek ipari mennyiségben kell a kártya.

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#8) po1son válasza doc (#6) üzenetére


po1son
addikt

köszi ez ment könyvjelzőbe... :R
2 hét alatt megszokott érkezni, amit rendelsz tőle?!

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#9) saelin válasza doc (#6) üzenetére


saelin
veterán

Az meg a másik, hogy csak egy kis utána járás kellene az eladónak és nem lennének ilyen gondok. Nekem biztos az első dolgom az lenne, hogy be a fórumba, majd rákérdeznék az eladó megbízhatóságára.
Ha szerencsém van még olcsóbb + biztosabb eladót is ajánlhatnak.

Ész nélkül vásárolni veszélyes.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) Kalandor válasza saelin (#9) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

nem kis eséllyel a fenti problémákba ütközhetsz, olykor még csak nem is rosszindulatból, hanem mert az eladó is tudatlan a témában, és csak egy kis pénzt akart keresni.
Ez most volt, jó értékeléses felhasználó volt az eladó, ő se tudta, vissza is vette és levette a hirdetést.

(#11) saelin válasza Kalandor (#10) üzenetére


saelin
veterán

De tett ellene és nem lenyúlta a pénzt. Ergo becsületes. Nálam az ilyen még a megbízható kategória. Persze nem tapsoltam volna örömömben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) gerii


gerii
addikt

Kalandor: Csinálhatnátok egy eBay tesztet/bemutatót e téren, pl az említett sinceritytrading bevonásával (ingyen termékminta promózásért, stb), a közönség meglenne hozzá. :)
Az más kérdés, hogy a hazai partnerek mit szólnának hozzá ;]

(#13) doc válasza po1son (#8) üzenetére


doc
nagyúr

ugyanolyan tempoban jon mint minden mas, o feladja gyorsan, aztan hogy mikor erkezik meg az mar a postatol fugg...
kinai rendelesnel eleve turelmesnek kell lenni :D

(#14) Simon02


Simon02
tag

A bejegyzés minden szavával egyetértek, annyival egészíteném ki, hogy bármilyen sd kártya, pendrive vásárlásakor melegen ajánlom a H2testw program végigfuttatását, azzal az összes turpisság (sebesség és a tárhely mérete is) kiderül.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#15) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én épp tegnap előtt szaladtam bele egy ilyen fake microSD-be. Nem gondoltam volna, hogy fake mert megbízhatónak tűnt a bolt. [link] - banggood.
Ma reggelre írtak vissza, küldenek másikat free, de azért odaírtam, hogy csak akkor ha nem hamis a mérete. Ezt meg leformáztam 8 gigásnak, mert amúgy csak 8-as.

[ Szerkesztve ]

(#16) FodZilla


FodZilla
csendes tag

Olyan eladótól kell venni Ali-n vagy Ebay-en, akinek van 5000+ visszajelzése, amint megérkezik a termék letesztelni, ha nem CLASS 10-es vagy nem xGB-os, pedig azonnal visszakérni a teljes vételrat. A vevő nem tud bukni, csak az eladó.

(#15) SymbianOS: Ez a banggood mekkora Aliexpress klón, úristen.

[ Szerkesztve ]

(#17) Undoroid válasza Simon02 (#14) üzenetére


Undoroid
őstag

Ez jó megoldás, de sajnos csak vásárlás után tudod megcsinálni az ellenőrzést!

Ha ilyen ellenőrzést kérsz, azt vagy megcsinálja a portéka eladója vagy nem...

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#18) Kolondrum válasza FodZilla (#16) üzenetére


Kolondrum
félisten

Alit nem ismerem, eddig nem volt velük gond, sőt néha ők írtam rám, hogy mit szeretnék, ez az első probléma, de az is megoldódni látszik. Inkább mint Dx.

(#19) po1son válasza doc (#13) üzenetére


po1son
addikt

2 éve vettem egy mobiltokot 5 dollárért és azóta is várom... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#20) kmisi99


kmisi99
addikt

A legegyszerűbb sincerity trading Ebayes berkekben a legmegbízhatótt flashmemória eladó. Csak itt a fórumról rengetegen vásárolnak tőle. Abszolút eredeti cuccot árul. Rendszerint 10 nap alatt megjön a cucc és tökéletesen üzemel.

[ Szerkesztve ]

(#21) Simon02 válasza Undoroid (#17) üzenetére


Simon02
tag

Ez sajnos igaz, sőt eladótól kért és kapott képen se lehetsz biztos, hogy az adott eszközzel készült. Viszont legalább kézbevételkor leellenőrizhető, hogy nem ráztak-e át és ha igen, tudsz lépéseket tenni (arról nem is beszélve, hogy elkerülhetőek így a kellemetlen adatvesztések, mert pl egy 32GB-os, de valójában mondjuk 4GB-os eszköz elég csúnyán felül fog előbb-utóbb valamit írni).

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#22) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Az a gyanúm nem csak itt van meg a jelenség. A nem mondom meg melyik boltban(!) vettem egy pendrive-ot, igaz négyszer kissebb kapacitással, mint amekkora már van egy otthon, de ugyanaz a típus. Ennek ellenére a régi vidáman ír minimum 10MB/s sebességgel, míg az új 2,5MB/s-t produkál. :U

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.