Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Nagyon szép cucc. :C

(#2) EczkE


EczkE
addikt

[link]

Itt minden levan írva. ;)

Asszem mindenféleképpen!

(#3) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Végre valahára eltűnt az ősrégi SE csati... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#4) EczkE válasza _Voyage_ (#3) üzenetére


EczkE
addikt

Elfogytak. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#5) _Voyage_ válasza EczkE (#4) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:DDD

Amúgy lehet tudni, mennyibe kerül egy ilyen csoda?
Lehet meglesz Touch HD utódja... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#6) EczkE válasza _Voyage_ (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Sok. Ugyebár SE. De egyelőre semmi hivatalos infó nincs az árról. De egy mobilarenas tesztet mindenképp várj meg. ;)

Asszem mindenféleképpen!

(#7) joey04 válasza EczkE (#2) üzenetére


joey04
titán

A sajtóeseményen lehetőségünk nyílt a fentiekkel kapcsolatban beszélgetni a termékért felelős managerrel, aki kifejtette, hogy a rezisztív panelhez azért ragaszkodtak, mert ponotsabb pozícionálást tesz lehetővé, a kinetikus görgetés hiányát pedig nem érzi nagy prolémának, mert a Sony Ericsson szerint az emberek többet fogják használni azokat a funkciókat, ahol ez a technológia megvan.
LOL

#5: HD-t erre??? Remélem pillanatnyi kihagyás van nálad csupán!

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Metalfan


Metalfan
senior tag

Nekem még mindig a C905 kéne inkább :U ...de azért díjazom, hogy végre tudtak alkotni valami szokatlan formát is, nem a szokásos lekerekített tégla-alakból indultak ki.

[ Szerkesztve ]

(#9) madstunt válasza _Voyage_ (#5) üzenetére


madstunt
addikt

elvileg a sima vivaz európában 300 euró körül kezd majd,ez az eredetinál szvsz max 10k-val lesz több.

Rhino666 [link]
itt a qwerty nélküli verzió tesztje. a két készülék közt 2milliméter,a gombsor megléte és a pro 8 megapixeles helyett 5 mpx-es kameramodulja a különbség. Ha evvel a modullal is hoza azt a videót mint a sima változat akkor eléggé huha teló:)

Metalfan hááát azért igen komoly a normál változat videója a C905éhez képest,sőt sok már telóéhoz képest és a képei se rosszak.meglehet ennél is hozzák azt a minőséget

[ Szerkesztve ]

(#10) _Voyage_ válasza joey04 (#7) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Sima HD, nem 2-es. :B
WinMO-val van pár bajom, pl szívja a 6.5-ös az akksit, 6.1-es meg néhol belassul. Illetve olyan furcsa. :D
HTC Legend-re gondoltam első körben, de a Vivaz Pro is tetszik. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#11) joey04 válasza _Voyage_ (#10) üzenetére


joey04
titán

Hát a sima HD is messze jobb. :B
Ha már váltasz akkor sokkal inkább Legend, azon értelmes rendszer van legalább

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) _Voyage_ válasza joey04 (#11) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Symbiant valóban nem szeretem, N97-ben is az volt a bajom, de ez alatt már elvileg értelmes proci van, sok rammal. 5800-N97 ebből a szempontból csigabiga volt. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#13) madstunt válasza _Voyage_ (#12) üzenetére


madstunt
addikt

ne kötekedj/vitatkoz vele.megse jelent de már 100%-ra tudja hogy szar:DDD
ha feldobnám hofgy én meg fél év múlva beruházok egy használt xperia x2re akkor lesz nemulass,de pssszt ezt nem írtam hangosan ;)

[ Szerkesztve ]

(#14) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Lehet, hogy nekem van ízlésficamom, de ez nagyon csúnya.

(#15) joey04 válasza madstunt (#13) üzenetére


joey04
titán

symbian van rajta, így a kényelmes használat kizárt.
az x2 vásárlási szándékodról meg már viszonylag régóta tudok. Mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) Metalfan válasza madstunt (#9) üzenetére


Metalfan
senior tag

Lehet, hogy hozza azt a szintet, de C905-ön kívül nem sok SE teló tetszik ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.