Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nigér


Nigér
őstag

Köszönet a tesztért, jöhetnének sűrűbben is ilyen olvasmányok :R
Biztos jó cucc, dinamikus fülesek között, csak ez a kályhaezüst árnyalat így a képeken keresztül, hát... :B

(#2) _Smooth


_Smooth
senior tag

"A kompatibilitás sokkal egyszerűbb a T20 esetén, mint a T10i-nél, hiszen az i nélküli RHA-modellek a normál fülhallgatók, ezekhez nem tartozik headset és távvezérlő. Gyakorlatilag bármilyen 3,5 milliméteres jack csatlakozóval rendelkező telefonba bedughatjuk, az más kérdés, hogy ezek a mobilok már nagyon kevéssé képesek kihozni egy ilyen eszköz tudását."

A kompatibilitással - tudtommal - egyik irányban sincs gond.
Az, hogy "i" az egyik füles, csak annyit tesz, hogy headsetes/vezérlős. Csak a vezérlő nem lesz kompatibilis minden eszközzel, de fülesként ugyanúgy használhatjuk akár egy MP3 lejátszón, PC-n, vagy egy nem almás telefonon. Ugyanígy használható az "i" nélküli is egy almán, csak nem fogja tudni vezérelni a lejátszást, vagy hívásokat.
Mellesleg az MFI headsetek nálam még WPn is hibátlanul viszik a legtöbb funkciót (léptetés, pause, play, hívás stb).

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#3) szentkuti11 válasza _Smooth (#2) üzenetére


szentkuti11
addikt

Abból a szempontból egyszerűbb, hogy nincs felvevőgomb, nincsenek hangerőszabályzók, illetve a CTIA-OMTP lábkiosztás sem kérdéses.

(#1) Nigér: Élőben szerintem jobban néz ki ez a szín, mint képeken.

[ Szerkesztve ]

(#4) Wesder


Wesder
félisten

MEEEENYIIII?????

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) _Smooth válasza szentkuti11 (#3) üzenetére


_Smooth
senior tag

Nem az egyszerűségét firtattam, hanem a kompatibilitást.

[ Szerkesztve ]

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#6) Kampó válasza _Smooth (#5) üzenetére


Kampó
senior tag

Tartom magamat az elvemhez és elképzelésemhez hogy legyen akár mennyire húha a cucc mégis csak egy fülhallgató aminek az anyag költsége ha elit anyagokból is dolgoznak mennyiségileg elenyésző... maximum az ilyen árazást akkor értem meg ha a felhasznált anyagok a következők, titánium vagy arany vagy ezüst vagy platina .... de ez az én véleményem nyilván kapok is majd érte rendesen hurrogást meg gyökerezést. Hogy mit magyarázok bele mert hülye vagyok hozzá... 5-6e ft ért teljesen korrekt füleseket lehet venni (agyba dugósokra gondolok ). Ez egy egyéni vélemény én ennyiért tuti nem vennék fülhallgatót. Ha zenei pályafutásom megkövetelné pl DJ-lennék akkor egy fejhallgatót talán....

Ezektől függetlenül nyilván nagyon fasza a cucc :R :R

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#7) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Már megint fém a fülhallgatóház. :(

Köszönjük a tesztet!

(#8) kislaszlo83


kislaszlo83
tag

Nagyon nem az igazi számomra ez a kialakítás, a bal fülem az ilyenektől rövid időn belül fájni kezd. Sajnos! Mert ez a kütyü nagyon bejön, az ára sem vészes szvsz. Aki hosszú ideig szeretne egy jó terméket használni, azoknak mindenképp jó vétel lehet.

(#9) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Komoly. Nálam mondjuk ha fülesről van szó, 35000 forint a lélektani határ (fejesnél 60). Nem hiszem, hogy létezik olyasmi amit ne lehetne jó minőségben hallani egy 30-35k körüli fülessel, telefonon.
De attól még jó cucc.

(#10) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyszer nagyon kipróbálnék egy ilyet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) _Smooth válasza Kampó (#6) üzenetére


_Smooth
senior tag

Nagymamád sem az RS Octaviat fogja megvenni a Skoda szalonban... ugyanígy csóválja majd a fejét, hogy hát ugyanaz az autó, miért kerül 2-3szor annyiba, mint amivel ő már el tud menni meglátogatni az onokákat, meg a bingóterembe, vagy épp bevásárolni az osánban.

Ha nem sportolsz, ne vegyél 50ezres futócipőt, 1millás bringát! Ha nincs hozzá füled, ne vegyél ilyen fülhallgatót. Nem fogod érezni a különbséget.
Én anno azonos forrásról hajtva, azonos körülmények között tudtam kipróbálni a Monster Turbine szériáját (Turbine, Turbine Pro Gold és Copper). A sima Trubine-ra azt mondtam, nem tud többet, mint a CX300as Sennheiserem. De a Pro Gold és Pro Copper már egy kicsit azért le tudott nyűgözni. Előbbi egy kicsit finomabb, utóbbi elég nyers hangzást adott. Mint egy utcai sport autó (megvan a teljesítmény, de a komfort érdekében azért csillapítja az úthibákat) és egy vérbeli, versenypályára tervezett fenevad (mindent felenged az útról, minden hang úgy jön át, ahogy a studioban rögzítették).
Teljesen más kérdés, hogy nekem megérne-e annyit, amennyit kérnek érte, vagy sem. Én egy svájci óráért sem adnék 2-3MFt-ot. Egy autóért se adnék 20-30-40MFt-ot. De egy versenybringa esetén is az apró grammokért már súlyos 100ezreket tudsz otthagyni. Vagy hifiben egy nüansznyi különbség már 100ezreket, milliókat dobhat a büdzsén. De ha pont az az apró részlet hiányzik, vagy épp pont az bosszant, akkor hazavágja az egész élményt. Képzeld el, hogy a kanapé, amin otthon TV-zel, tized ennyibe került volna, ha elviseled, hogy egy rugószár (vagy rajzszög) folyamatosan az ülőlapból kiállva kesíriti meg az életed. Lehet, hogy sokan észre se veszik... simán beleülnek, elvannak rajta... mert csak egy tized mm-t áll ki. De Te inkább kifizetted a 10szeres árat, csak kényelmes legyen és ne zavarja a filmélményt.

A legtöbb PH-s fikázó meglát egy új terméket, és rögtön dől belőle a "nabazzeg ezt én engyennyiből kihozom, ebay-en veszem az alkatrészeket, műgyantaöntőm is van, meg esztergapadom" mi kerül ezen ennyibe.
Nem csak az anyagot kell megfizetned, hanem mögötte a mérnöki munkát. Azt ugyanis valakinek meg kellett tervezni, le kellett tesztelnie, hogy biztosan olyan lesz-e a hangzása, amilyet szerettek volna.

Nekem is 15k volt a kedvenc fülesem és nincs 20k-nál drágább darabom... ahogy sportolás közben beérem egy 1500Ft-ossal is. Neked se mondta senki, hogy vegyél 1MFt-ért fülest, én se adnék ilyesmire ennél többet, hiába hallom a különbséget.

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#12) Jeanne d'Arc

Pofás darab lett. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#13) zorzy4 válasza .LnB (#10) üzenetére


zorzy4
őstag

Én próbáltam, és nem szólt jobban mint a 3000ftos senheiserem. Nevetséges egy ilyen áru fülhallgató.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#14) Kampó válasza _Smooth (#11) üzenetére


Kampó
senior tag

hmm jól megkaptam xdxd
autókat felesleges belekeverni....
szar példavolt ne haragudj... spórólni tuti nem egy fülesre spórólnék ennyit pláne... nem fikáztam irtam hogy tuti jó de ennyit akkor sem ér mert ha maga a Pápa szentelte is meg akkor is csak egy fülhallgató...

AMD volt AMD van AMD lesz

(#15) _Smooth válasza Kampó (#14) üzenetére


_Smooth
senior tag

Miért volt felesleges autót belekeverni? Mert szemléletesebb?
Az RS octavia lehet 2literes feltöltős motor, extra futómű, spoiler, logó, jobb ülés, más kipu, pápai áldás, stb, akkor se fogja nagyanyád megvenni... az csak egy autó ;)

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#16) Kampó válasza _Smooth (#15) üzenetére


Kampó
senior tag

akkor ugy mondom hogy..
egy autót több mindenre lehet használni mint egy fülhallgatót, sokkal több az alkatrész az összetevö, a motor a kasztni a belsö a kárpit az alváz stb xdxd
ez a 70e ft os füles olyan mint egy 70e ft os golyóstoll... a tollal is csak írni lehet... fülessel meg csak zenét hallgatni.. Az 500ft os szint nyilván hulladék de egy adott ár szint felett a márkát veszed meg nem a minőséget.
A fülhallgató az akkor is csak egy 1-1.5m es vezeték meg a hangkeltő része meg a csatlakozója aminek az előállítása nem 70e nyilván mert akkor nem keresnek rajta. De szerintem 10e ft sincs. A többi költség az általad említett mérnökök stb... egyéb nagyon komoly munkát végző emberek költségei... nyilván a sony mérnőkei vagy a philips mérnőkei akik a 6000ft os fülest tervezik éhen halnak :)
Természetesen ezt a példát ki sarkítva értettem.
Nem is veszekedni akarok csak a fülhallgató meg még jó pár ilyen olyan használati cikk számomra akár milyen über 70e ft ot nem ér....

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#17) gerii válasza _Smooth (#11) üzenetére


gerii
addikt

CX300-nál kíváncsi lennék mennyivel szólhat szebben, mennyire hallani finomabban a zenét. Egyszer kipróbálok egy hasonló fülest.

(#18) fi:zi'k válasza zorzy4 (#13) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Sőt, valójában a szokolrádió szintjén van. :C

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#19) daninet válasza Kampó (#6) üzenetére


daninet
veterán

Fejlesztés. Lehet, hogy az előállítás 20 forint, prémiumnál pedig 50, de egy busznyi mérnököt fizetni (fejlesztéstől gyártásig) éveken keresztül nem aprópénz. Utána pedig rájön a profit, ami szintén vaskos, azt lehet megkérdőjelezni.

Alapvetően egy adott szintet könnyedén elérhet bárki. Némi pénz, pár mérnök és gyártósor a beindításhoz, szól a fülhallgató. Ez látszik is a kínai piac kínálatán. Még ott is vannak kiemelkedőek, amiken látszik, hogy próbálják, de mégsem. Olyan ez, mint pl a futóversenyek. Biztosan sokan vannak akik világcsúcs közelében futnak, de az a kis plusz, amivel azt megugrod rengeteg energia.
A hifi világban exponenciálisan nőnek az árak a minőséggel. Van mondjuk egy 3m forintos rendszered, a végén már hajszálnyi javulásért is milliókat költhetsz.
Ez mindig ilyen volt, kár meglepődni :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#20) davidsone válasza fi:zi'k (#18) üzenetére


davidsone
addikt

ááh a szoki 100szor szebb és jobb :K

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#21) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Nem semmi!!! :R

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#22) Dottore


Dottore
addikt

Nézzétek. Nem érnek ennyit, de ennyiért adják őket. Nyilván nem annyival jobbak mint amennyivel drágábbak és ahogy haladsz felfelé annál inkább lesz magasabb az ár, alacsonyabb a minőségbeli különbség. Ez ilyen, tök felesleges igazságot keresni, mert nincs.
Viszont egy harmincezres füles és egy olcsó között jóval nagyobb a hallható differencia mintha ugyanezt egy felső kategóriással hasonlítanád össze. A dolgot nehezíti az is, hogy a hallás megszokás kérdése. Hozzá lehet mondjuk szokni a túlvezérelt basszushoz és ha hirtelen belehallgat valaki egy kiegyensúlyozott hangképbe, azonnal menekül vissza a megszokáshoz, akkor is ha az rossz.

Ez csupán pár dolog ami miatt ez a kérdés mindig képes hitvitává fajulni, mert sajnos kell hozzá pénz, szándék és jó fül. Ez a három meg nem sűrűn jár együtt.

[ Szerkesztve ]

(#23) henrik1 válasza Kampó (#14) üzenetére


henrik1
tag

minden annyit ér, amennyit fizetnek érte. gondolom a számítógépedet sem anyagárban szoktad megvásárolni. vagy te leméretted mérleggel, mint a felvágottat? :)

(#13) minolta5 és mivel próbáltad ki? csak mert ha szar a forráskészüléked, akkor azon semmi sem fog jól szólni. kb mintha a 4K-s tévére DVD minőséget tolnál ki.

még jó, h nem egy 1500 dolláros fülhallgatót teszteltek, akkor mi lenne veletek... :)

[ Szerkesztve ]

(#24) henrik1


henrik1
tag

a későbbiekben MA750 teszt lesz?

(#25) szentkuti11 válasza henrik1 (#24) üzenetére


szentkuti11
addikt

Szia!

Elég régi modell, szóval nem valószínű, de semmi sem kizárt. :)

(#26) #16820480 válasza PR0JECTNR56 (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, az első, ami eszembe jut róla (amellett, hogy jól néz ki), hogy télen biztosan belefagy az ember fülébe :N

kislaszlo83: Ez szerintem illeszték kérdése is lehet. Érdemes lenne másikkal kipróbálni, hátha úgy kényelmesebb. Például akinek nem bírja a füle a légmentesen szigetelő illesztéket, annak jó lehet a szivacsos megoldás.

gerii: A CX300-nál elég sok füles szól (jóval) jobban.

(#27) Dottore válasza #16820480 (#26) üzenetére


Dottore
addikt

A CX300 a fülhallgatók holdjáró cipője. Ha nagyon őszinte akarok lenni.

(#28) #16820480 válasza Dottore (#27) üzenetére


#16820480
törölt tag

Valahogy úgy, csak még mindig nem akar kimenni a divatból valamiért...

(#29) Carlas válasza zorzy4 (#13) üzenetére


Carlas
senior tag

Ugyan min próbáltad? a 3e es fülesedből itélve valami szutyok mobilon. Ezek nem olcsó cuccok, minőségi lejátszókhoz, ahol igenis eszméletlen a különbség ha csak a hallásod nem rossz. Ha 60.000-es fejesed is van egy fos telefonon, mp3-on ratyi marad. De egy ibasso, fiio, A&K lejátszón nem éppen úgy szól. Másik hogy ez nem mp3 van.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#30) Carlas válasza #16820480 (#26) üzenetére


Carlas
senior tag

A CX300 nál igen sok jobban szól, sajna a márka már nálam mindent eljátszott, főleg a fejhallgatók anyagminőségénél :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#31) lugosi válasza Dottore (#27) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez milyen jó szöveg! És találó! :DDD
Ezt a szöveget ellopom.

(#32) _Smooth válasza #16820480 (#28) üzenetére


_Smooth
senior tag

Nekem nem divatból van, hanem mert jó áron jutottam hozzá, számomra megfelelő hangzást biztosít adott forráson használva, de legfőképpen azért van még meg, mert 7év alatt nem bírtam elnyűni ;)
Ami eddig csak a sportoláshoz, "szutykoláshoz" használt olcsó hamáról volt elmondható (bár nem ilyen időtartam, de sokkal mostohább körülmények - azt hittem, tour de pelso-n sikerült a folyamatosan fejemre locsolt vízzel megölnöm, ki is kapcsoltam. Majd itthon meglepetten tapasztaltam, hogy még mindig működik).

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#33) #16820480 válasza _Smooth (#32) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mármint hogy a boltok árulhatnának valami jobb hangú alternatívát is lassan.

Azt hiszem inkább dugnék két kavicsot a fülembe, azokat sem lehet könnyedén elnyűni, ráadásul vezetékmentes technológia, és hangban nem sokkal marad el a CX sorozattól ;)

(#34) Carlas válasza #16820480 (#33) üzenetére


Carlas
senior tag

:C :C :C :C

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#35) fi:zi'k válasza #16820480 (#26) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A CX300-nál mi nem szól jobban?! ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#36) _Smooth válasza #16820480 (#33) üzenetére


_Smooth
senior tag

Lazíts! Senki se mondta, hogy a világ legjobb fülese, ahogy senki nem is kényszerített a megvásárlására/használatára ;)

Amúgy lehet, hogy pont az áhított alternatívád alá írkálsz? Az üzletek, webshopok zsúfolásig tele vannak fülesekkel. A divatcuccokat persze félre kell beats-ni, de igazán nem mondhatod, hogy nincs "jobb hangú alternatíva".
Vagy ha márkán belül keresel, akkor momentum, ie8?
Vagy ennyiért nem találsz jobbat? Akkor talán mégsincs akkora baj vele (nem szól a legszebben, de ár-érték aránya ezek szerint rendben van).

[link] annak, aki szerint drága lenne a cikkben említett IE füles :D

[ Szerkesztve ]

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#37) Nigér válasza _Smooth (#36) üzenetére


Nigér
őstag

Ez az AKG K3003-as innen a hardverapróról már a feléért a tied lehet! :P
;]

(#38) fi:zi'k válasza _Smooth (#36) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

"Első hallásra furcsa lehet, hogy hatvanezer forintnál drágább in-ear fülhallgatókat középkategóriásnak nevezünk, de az abszolút csúcskategória sosem volt filléres, az AKG K3003 például 300 000 forintot kóstál.."

Annak aki nem olvasta a cikk első oldalát sem. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#39) kelly416


kelly416
veterán

Még jó, hogy nem az árral kezditek, egy betűt sem olvastam volna tovább. :D Beszarás, hogy én a nagyon jónak számító fizetésemmel (az itteni keresetekhez képest) iszonyat soknak tartom az árát, sokan pedig zokszó nélkül megveszik. Csak nincs a béka feneke alatt az ország gazdasága.

Szerk.:
Na jó, ha álló nap zenét hallgatnék és zenebuzi lennék, akkor biztos más szemmel nézném az árát, de soknak akkor is sok. a 300.000Ft-okról meg már nem is írok semmit. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40) _Smooth válasza fi:zi'k (#38) üzenetére


_Smooth
senior tag

Vajon miért kerestem ki? :)

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#41) fi:zi'k válasza _Smooth (#40) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Na ez az amit én sem értek. ;)

(#39) kelly416
Tehát aki nem a te érték/szempont rendszered szerint költi a pénzét az hülye*? :U

*Tudom, nem írtad, hogy hülyék, de kvázi ezt sugallja a mondandód. :D

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#42) kelly416 válasza fi:zi'k (#41) üzenetére


kelly416
veterán

Lóf@szt hülye. Eszembe sem jutott, sajnálom, hogy Neked ez jött le. Csak simán és egyszerűen kibuktam, hogy Anyám meg Apám együtt nem keres annyit mint én egyedül, és mégis egy perc néma reboot-tal jutalmaztam az árcímkét. De még most is csak pislogok.

Aki meg megteheti, vagy erre van igénye és gyűjtöget rá, annak váljon egészségére, nem irigylem Tőle.

Mindenki a hobbijára próbál meg sokat költeni, én motorozom. Másnak sokkal többet ér 5db 300.000-es füles évente vagy kétévente megvéve, mint ugyanennyit kiadni egyszerre egy motorért (plusz a benya, fenntartás, szépítés, hogy a motoros cuccokról ne is beszéljünk), úgyhogy meg tudom érteni, de akkor is mellbevágó nekem egy ekkora árcímke két kis hangszóróért, egy kis drótért meg egy csatlakozóért.

(#43) fi:zi'k válasza kelly416 (#42) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Így már más a leányzó fekvése. :R

Mondjuk azért túlzás, hogy 1-2 évente 5 db 300e-es fülest kellene venni, de természetesen itt is bele lehet borítani nem kevés pénzt a dologba, hát még hifiben. :)
a lényeg, hogy 80-100e Ft körül, ami sokak számára még mindig érthetetlen összeg, simán összehozható egy teljesen korrekt szett (lejátszó+füles). Aztán ki-ki vérmérséklete és pénztárcája szerint megy tovább.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#44) kelly416 válasza fi:zi'k (#43) üzenetére


kelly416
veterán

Látom, ma is fogalmazásgátlót ettem. :W 5db füles nagyjából annyi, mint a motorom ára, és ha másfél-két évente veszel egyet-egyet, akkor jó esetben 8-10 évig van minőségi fülesed, tehát 8-10 év alatt költöd el azt, amit én a motorra áldoztam 8-10 perc alatt.

Igen, nekem is sok a 80-100eFt, én sem érteném meg magam sosem, hogy minek is fordult meg ez a vásárlás a fejemben, de nekem ez nem hobbim. Ezért is írtam, hogy megértelek Titeket is. Akinek átlag fizetésből kell megélnie, úgysem tud több hobbinak hódolni, úgyhogy valószínű sokan nem költenének motorra, pecára, autó csinosításra, bélyeg gyűjtésre, ejtőernyőzésre, síelésre, akármi más hobbira ilyen sokat, akik megveszik a fülest, mint ahogy én sem tudok másnak hódolni anyagiak miatt, csak a mocinak. Csak hirtelen kiakadtam.

De úgy látom, jobb, ha lezárjuk, már mindketten ugyanarról beszélünk, és csak szaporítjuk a sorokat. :))

Szerk.:
OFF

[ Szerkesztve ]

(#45) Dottore válasza kelly416 (#39) üzenetére


Dottore
addikt

A zokszó az túlzás szerintem. Inkább spórolnak, illetve akinek ez a szenvedélye, annak eleve van már régebbi cucca (akár több is), ami eladódik helyette, szóval így megy ez.

[ Szerkesztve ]

(#46) #16820480 válasza _Smooth (#36) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igazából csak piszkálódtam kicsit, de az tény, hogy a Sennheiser nem igazán tud normális minőséget gyártani fülesben, nem erre koncentrálnak. Régebben volt egy Creative EP630-am, ami egy átcímkézett CX200, akkor imádtam, de akkor nem is volt még igazán más értelmes IEM. Az IE8-at és IE80-at próbáltam, nagyjából egy 10-15 ezres kínai füles tudását hozzák hangban (anyagminőségben jobbak), a Momentumot még nem próbáltam, de páran a fülhallgatós topikból igen, és eléggé negatív véleménnyel vannak róla.
Ez van, ha a Senni nem foglalkozik érdemben a fülhallgatós piaccal.

(#47) Kampó


Kampó
senior tag

EZ A KIRÁLY és nem tünik gagyinak.... de aki megteheti vegyen 70-80-90-100 e ft ért....
de komolyra véve itt egy márkás is ami biztos nem gagyi
lehet akár mit belemagyarázni, egy 1000ft os füles meg a linkeltek között tuti van különbség.. de akkor is egy drót meg két hangszóró... de amig a telefonom is 50e ft mert másra nem tellik meg jó nekem az mp3 addig nincs miről beszélni.
Mi csórók maradunk az ésszerűségnél :)

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#48) Dottore


Dottore
addikt

Mondjuk CX300 helyett ott a Xiaomi Piston.

(#49) kchris78


kchris78
veterán

Sennheiser Momentumot ismeri valaki, hol van a CX300hoz képest? Én ilyet vettem, 25 ropiért elég jó minősége van, ezt még én is érzem az iPhone6-on az Earpodshoz képest is pedig az már eleve jobb mint jópár gagyi füles.

[ Szerkesztve ]

(#50) Dottore válasza kchris78 (#49) üzenetére


Dottore
addikt

Most viccelsz?
Egyszer kíváncsiságból vettem pár ezresért (asszem Philips volt) fülhallgatót és azzal hasonlítottam össze Mindkettő rossz volt de a CX300 nagyobbat hazudott. Annyira megtolta a mély hangokat, hogy teljesen tönkretette a zenét.
Hangmérnökök tuti, hogy ezzel ijesztgetik a gyerekeket, ha lefekvés előtt nem akarnak fogat mosni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.