Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Okéoké.. Mikor jön a folytatás? Zsír volt, de elég a szóból, jöhet a következő.. Na?

(#2) szablya


szablya
tag

1. megjegyzés: a tetű nem bogár, inkább írd azt, hogy élősködő.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Grat. :C
Jöhet a folytatás. :C

(#4) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Huh, ez hosszú, nem garantálom, hogy pár napon belül elolvasom és véleményezem is, mert az kis jegyzetelős meló. Mondjuk azt most látom, hogy a stílusából adódóan sokkal szabadabban mozoghatsz, mint mondjuk szépirodalomban, de akadnak még benne blogos megfogalmazások, amiket jobb lenne lecserélni. Majd később többet. :)

(#5) gamek!ller válasza szablya (#2) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Szerintem egy ilyen alvilági figurának jó név hogy tetű.. Milyen lenne már, ha az lenne a neve, hogy élősködő...

(#6) Crystalheart válasza gamek!ller (#5) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A "tetű Tetű" szóforduat viszont nem túl poénos, szerintem, legalábbis utcai beszédben elmegy, de leírva, narrátori részben...

(#7) szablya válasza gamek!ller (#5) üzenetére


szablya
tag

"- Arra egyből rájöttem, hogy egy tetű – jegyezte meg az öltönyös – aki barackvirág színű felsőkben andalgó, ártatlan lányokra támad, elég jó eséllyel sorolható az említett bogarak közé."

Csak erre céloztam :D

még mindig nem olvastam végig, csak fikázok, szégyellem magam :B :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) gamek!ller válasza szablya (#7) üzenetére


gamek!ller
senior tag

:D

(#9) rainmen


rainmen
aktív tag

Ez nagyon jó!!!!!
Rejtő 14 karátos autójában olvastam utoljára ilyen poénos és fordulatos történetet. Még, még, még!!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#10) Móci


Móci
addikt

Nekem is tetszett, szerintem nagyon jó!
Úgyhogy csak annyit mondok: várom a teljes verziót.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

na, nekem is tetszik :K mindenféle elfogultságot nélkülözve mondom ezt... szerintem sokat ki lehet hozni a sztoriból, hogy kellően lekösse az embert... fordulatos-olvasmányos... nekem tetszik...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Micuir_M


Micuir_M
tag

Szerintem érdemes folytatnod! Poénos és fordulatos, kíváncsian várom, mit fog tenni a feleség.

Annyi kritikám van, hogy néhol kicsit túlzottan modorsnak tűnik, kicsit átmegy karikatúrába, de attól még jó!

Ill. a habtest egy szó. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#13) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett, varom a folytatast :)

"There is nothing permanent except change"

(#14) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Folytasd, én továbbolvasnám :))

(#15) BloodRay válasza rainmen (#9) üzenetére


BloodRay
veterán

Nekem is egyből Rejtő könyvei jutottak eszembe. :)
Szerintem eddig jó Bog. Mikor lesz elérhető az egész?
Blogbejegyzésedet olvasva magamból kiindulva lenne a könyvre kereslet. :K

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16) zoo8800


zoo8800
veterán

Tudom, hogy ez nem egy bejegyzés, hanem egy regénykezdemény, ami ugye egy komolyabb valami, de én jobban élvezem az ennél is lazább hangvételő írásaidat.
Pl. 1, 2, 3.
Ezek szórakoztatóbbak, szerintem ebből a stílusból lehetne többi is a regényedben. :)

Egyébként tetszik :)

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#17) #48613632 válasza rainmen (#9) üzenetére


#48613632
törölt tag

Pont a 14 karátos autóról mondják hozzáértők, hogy nem eredeti Rejtő, csak valaki az Ő stílusában írta. :) De ettől még nagyon jó. Meg ez a "csíra" is jónak igérkezik. Így tovább! Várjuk a folytatást :R

(#18) Agyasima


Agyasima
senior tag

Én csak egy dolgot kérek, Bog! Legyen neki rendes vége!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#19) domi007


domi007
őstag

Többekkel egyetértve egyértelműen rejtői fordulatokat vélek felfedezni, szerintem érdemes lenne folytatni. :K :R

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#20) korogyi


korogyi
csendes tag

Csak bele akartam olvasni, de végül végigolvastam ezt a 7 fejezetet, engem érdekelne a folytatás :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Weebergy


Weebergy
csendes tag

A rejtős stílus egész jól átjön. Tetszik, hogy könnyed és jó hangulata van.
A narrátori részeken, egyetértek szakértő kommentkollégával, néha kicsit blogos, de mire meglesz az egész alkotás és újra átnézed, már jobb lesz :)
Én is várom a következő részt!

(#22) bencurio96


bencurio96
tag

Remek, igazán remek :) Tetszenek a fordulatok benne. Amúgy milyen hosszúságúra tervezed?

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.