Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) greenity


greenity
aktív tag

Mi a Tímár Mixeket használjuk első körben, néha Top Mixet. Nem szoktunk bele mást pakolni, a csalira szoktunk szendvicseket gyártani.

Köszi a tippeket :) :R

"Egy mosolynál jobb a több"

(#2) Recon666 válasza greenity (#1) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

A Top mixből is a drágábbak már elég jól el vannak látva beltartalommal, de ez igaz a haldóradósakra is ( A top Mix gyártja őket). Pedig hidd el, ha ebben az időszakban mondjuk 1kg etetőanyaghoz öntesz egy fél dobot csemege kukoricát (jobb esetben 150-200ft-ból megúszod) sokat dob rajta. Söt van mikor nem is etetőanyaggal hanem csak simán kukoricával vagy csontival etetek. :)

(#3) Jofi81


Jofi81
őstag

Többet nem is használsz, vagy csak nem váltak be?

(#4) Recon666 válasza Jofi81 (#3) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Amiket használtam, leginkább ezek váltak be. Használtam Több haldóradósat is ( Pelletes Fekete), de ahol törpe harcsa van, ott nagyon nem ajánlott használni, vonza mint a mágnest. A szintén Haldorádós Édes Ananász meg olyan felemás eredményt mutatott, egyik tavon nagyon szerették, másikon meg egyáltalán nem. Tímárból (Epres - Halas, Fokhagymás sem igazán vált be). Top Mix olcsóbb kategóriájában még az Eco Mixet fogom kipróbálni, amint kijutok.

[ Szerkesztve ]

(#5) Jofi81 válasza Recon666 (#4) üzenetére


Jofi81
őstag

Értem. Tímárból a fokhagymás nekem például bevált tavaly nyáron. Idén eddig a Haldorádó Junior Carpokat próbáltam, azok nem voltak rosszak, de pont a citromos-vaníliás maradt ki. :)

(#6) Recon666 válasza Jofi81 (#5) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Pedig az is jó. Én meg a többit nem próbáltam. :D

(#7) dragonfx


dragonfx
veterán

én sok éve a milo 2.5kg.os special carpot hazsnáltam irto jol tapad sok vizet megöt nem hullik szét.sőt sok vizzel még tulzottan is tapad 3-4xeri vizezést igényel.kukoricát és multicolor szemeket rakok bele.irto jo anyag.nekem bevált.-
idén 2x a timár mézes ponttyal nyomultam azs e roszs de kell bele adalékanyag magmix.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8) Recon666 válasza dragonfx (#7) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

A Milot meg a Mosella etetőanyagokat én is ki akarom próbálni, csak sajnos itt helyben nem egyszerű beszerezni. :(

(#9) Steady74 válasza Recon666 (#8) üzenetére


Steady74
addikt

Évekig a nyerő pontyos/keszeges etetőanyagom volt:

- 2,5 kg MILO Special Carpa
- 1 kg MILO VIP Magic
- 1 kb kukoricapogácsa
- 1 flakon Sensas folyékony aroma
- 1 zacskó Sensas por aroma az alapozó gombócokra
- 1 doboz csemegekukorica, 1 marék főtt búza

(#10) Recon666 válasza Steady74 (#9) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

:R

(#11) dragonfx válasza Recon666 (#8) üzenetére


dragonfx
veterán

hát nem könnyü.csak nagy weáruházba de néha kis boltokba is van.
ahol milo van ott mosella is van.
ja amugy a milo előtt a mosella volt a kedvenc bevált anyag.
mosella spezial carpfen vagy canal crapfen nem tudom.ilyen mogyoros dios mandulás ize volt.
irtora mikrora szemcsézett anyag bitang jol tapad nem esik szét.
a legjobb ugy volt hogy 1/3 mosella 2/3 mili SC...dehát anyagilag ez brutál... :( :Y ...meg ugye felbontod utána elég jol el kell zárni be ne rohadjon az első vizcsepptől....
nekem utobbi években az egész telet kibirta a felnyitott milo az erkélyen egy tescos zacsiba csomagolva.... :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12) Recon666 válasza dragonfx (#11) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Hát ha rendelnék tudnának hozni, de kérdéses, hogy mikor jár erre a beszállító. Most az 5kg SBS Fluminon gondolkodom 4500ft, múltkorában nagyon bevált. :K

(#13) dragonfx válasza Recon666 (#12) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor hajrá.
amugy ezeknél a mai etetőknél nem feltétlen az ár számit.a halak döntik el ugyis épp van e étvágyuk hozzá.
én amugy mindig sárga avgy homokszinűt etetőt veszek a piros sosem vált be....nagyon régen volt egy universal popuplifting na talán az az egyetlen kivétel.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.