Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Már korrektúrázva lett a cikked, pár nap múlva szerintem megjelenne ha nem törölted. Kalandornál sose tudni mikor-mi alapján-milyen mennyiségben engedi ki a cikkeket. :)

Egyébként nem rossz belépő szintű kütyü ha nincs nagy elvárás és helyén tudja kezelni az ember, hogy itthon ennyi pénzért mit kap. Szemeztem vele de több dolog miatt is inkább kihagytam.

[ Szerkesztve ]

(#2) rdt89 válasza SUPREME7 (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Igen láttam a korrektúrát, de sokan vacilálnak ezen a gépen, ezért akartam minél hamarabb publikáltatni, a telefon tesztem 1 hónapig váratott magára. :) A kütyüre rátérve kompromisszumot kell kötni, ez tény, de gyors és megbízható társ a mindennapokba, és a játékok terén se szégyenkezik, legyen az Marketplace vagy asztali felületű. :)

(#3) Hieronymus válasza rdt89 (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az írás jó.
Viszont a Windowst ismertető rész picit felesleges. Aki használja annak nem újdonság. Aki nem ismeri, az keressen magának egy bővebb Windows 8.1 bemutatót.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#4) rdt89 válasza Hieronymus (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Részben magamnak is írtam, mert nekem is első 8.1-es rendszerem, és ha nem tudnám mit, hogy keressek, itt meg lesz. :) Köszönöm a dicséretet. :)

[ Szerkesztve ]

(#5) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Ennyiért tényleg nagyon jó. Én is nézegettem már olcsó win-es gépeket, de ezt ennyiért megéri kipróbálni.

Memó kártyára lehet programokat telepíteni?

(#6) rdt89 válasza Fr0z3n (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Én úgy tudom megoldható a telepítés. :)

(#7) eldvor


eldvor
csendes tag

Tegnap lekerült a kínálatból, pedig egy húszasért én is rápróbáltam volna. :/

iT kontár

(#8) rdt89 válasza eldvor (#7) üzenetére


rdt89
addikt

A legnagyobb pofátlanságnak tartom, hogy sokan 2-3 hónap használat után 20-ért adják, mikor lehet, hogy 30-ért vették, de azóta lentebb ment az ára.

[ Szerkesztve ]

(#9) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Az első kép összehasonlító képen egy xperia mini pro van a tablet alatt? :D
A bővíthetőséghez nyugodtan beírhatod a 64GB-t a 32 helyett. Nekem gond nélkül megy a géppel a 64-es kártya.

(#10) rdt89 válasza KISDUCK (#9) üzenetére


rdt89
addikt

Na akkor javítom, köszi az infót. A telefon pedig Sony Ericsson WT19i Live With Walkman :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.