Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) razorka777


razorka777
veterán

UP!

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3) razorka777 válasza #20749568 (#2) üzenetére


razorka777
veterán

Nekem is akadozott, amíg le nem vettem a teljesítményt best performance-ra.
Azóta viszonylag jól megy. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#5) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Nekem annyira nem jött be sajnos, maradtam a RR3-nál :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#6) razorka777 válasza Szoszo94 (#5) üzenetére


razorka777
veterán

Nekem is tetszik az RR3, de baromi lassú a tuning és drágán adják az aranyat, amivel picit lehetne gyorsítani a játékot.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#7) Szoszo94 válasza razorka777 (#6) üzenetére


Szoszo94
őstag

Ez így igaz, de én nem gyorsítom, így legalább jóóóó sokáig hű társam lesz az unalmas perceimben :D
Illetve most vettem meg a Modern Combat 4-et, 225,-Ft a Play-en, ennyit szerintem bőven megér :) Ő lesz a másik, amit elő fogok majd venni ha lesz egy kis időm. Na meg az Asphalt 8 a multi miatt, öcsém mindig rágja a fülem :DDD A Dead Trigger 2 pedig már régóta ott figyel a játékaim közt :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#8) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Na most látom, hogy van egy ilyen írás: "Szakmai kérdés" jöhet...? :)

-1-
-2-

Team van/lesz/legyen? :D

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#9) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

A multiban a rating mi alapján dől el? Mármint, hogy mennyi +/- jár egy versenyért.

Nem sűrűn szoktam elváltani, de erre nem tudtam mit mondani:

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#10) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Csináltam egy teamet Hungária néven. Lehet csatlakozni. :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#11) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Hogy kell tolatni....? :) Eddig csak véletlen sikerült, de most meg akartam csinálni a tolatós achievmentet, és ott szenvedtem vele a cél előtt...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#12) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Arra nincs valakinek ötlete, hogy miként lehetne több "rating point"ot szerezni multiban? Rendszeresen tovább kell nyomnom (switch), mert 0, +1, +2, +3 pontokat kínál csak fel versenyenként...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13) Nyunyo0324


Nyunyo0324
újonc

Sziasztok.
gt racing játékban nyertem a csapatversenyben 1500 dollárt de nem lett jóváírva,mi van,mit kell csinálni ilyenkor?

(#14) #79979520 válasza pocokxx (#10) üzenetére


#79979520
törölt tag

Ok.Majd keresem a csapatott. Ha még aktuális.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.