Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Szerintem így, hogy nincs hivatalos magyarországi forgalmazó, Bog-ék igencsak meg lehetnek fogva. Akárkitől, nem hiszem, hogy kapnak egy tesztkészüléket. :U

(#2) r4z válasza Nordic (#1) üzenetére


r4z
nagyúr

Mintha hallottam volna valami olyasmit, hogy van náluk egy, nem tudom jól emlékszem-e.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#3) danih


danih
addikt

Álltólag borzasztó az akksiideje, sokan utálják, elég hírhedt a fórumokon főleg emiatt...

(#4) Winner_hun válasza r4z (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK] + [KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) r4z válasza Winner_hun (#4) üzenetére


r4z
nagyúr

:R

Mondtam én! :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#6) danih


danih
addikt

"Most itt van a kezemben a Motorola Atrix és bizony bármilyen Nokiát oda-vissza felpofoz félkézzel, aztán még le is köpi."
Ezen feküdtem

[ Szerkesztve ]

(#7) maláj válasza danih (#6) üzenetére


maláj
őstag

nem vagy egyedül a dologgal :DDD mondjuk az is igaz, hogy "Csak az a baj, hogy mivel a hazai Motorola csődbe ment, ezért kevés esély van rá, hogy az Atrixodat majd tudod vinni szervizbe, meg majd tudod frissíteni, meg majd lesz szolgáltatónál."

(#8) r4z válasza maláj (#7) üzenetére


r4z
nagyúr

A szervizet meg tudom oldani, ismerősöm intézné (konkrétan maga a telefon is Hollandiából jönne, ahonnan a Desire is jött).
Ütős készülék lesz ez, nagyon várós! :K

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.