Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) r4z


r4z
nagyúr

Ízlésen nem lehet vitatkozni, de ezt mégis vitaindítónak szánom.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#2) sz4blya


sz4blya
csendes tag

A zene a világ alakulásához és az emberekhez igazodik, ezért figyelhető meg ez a tendencia :))

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Valamelyik este meghallgattam a "mizu" c. borzalmat. Éjjel 2 órán keresztül hallgattam zenét amire el tudtam aludni. Katasztrófa.

(#4) Sandrew


Sandrew
őstag

RB:

370.993 embernek tetszik, 2.673.573 embernek nem :Y :C

Ez az MM honnan került elő? Vagyis honnan jött ki ez? JB klón.

[ Szerkesztve ]

(#5) dabadab


dabadab
titán

A mai fiatalokkal az a baj, hogy fogalmuk sincs arról, hogy régen milyen rossz volt ezért nem értékelik a jó dolgukat. Kedves gyerekek, higgyétek el, én annak idején bármikor örömmel becseréltem volna a Kacsatáncot egy Fridayre :)

DRM is theft

(#6) r4z válasza D1Rect (#3) üzenetére


r4z
nagyúr

Borzalmas mind. Még jó, hogy Disturbed-fanatikusként nem nagyon tévedek ezeknek a mezeire véletlenül, csak ha nagyon kíváncsi vagyok rájuk.

Sandrew: Gondoltuk, nekünk is kell egy magyar Justin Bieber. Bár ne tették volna a producerek.

dabadab: Kövezz meg, nekem tetszik a Kacsatánc :DDD

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#7) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Megkímélem magamat ezektől :D A jobb csajok miért hallgatnak mindig ilyeneket? :F :D

mp

(#8) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Én mostanában 1990-2000 körüli rap zenét hallgatok és mai elektronikus zenét, de ez az SP és társaitól rosszul vagyok. :W

(#9) sz4blya válasza molnarpeter (#7) üzenetére


sz4blya
csendes tag

mer' utolsó kurvák azér' :DDD
én pl nem is kezdenék olyan csajjal lánnyal, aki ilyesmiket """hallgat"""

jóccakát!

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#10) r4z válasza molnarpeter (#7) üzenetére


r4z
nagyúr

Mert ez a trendi meg milyen cukifijúk ezek, egyemmeg... Ismerek én is néhány jó csajt, de azok normális zenéket hallgatnak. A divatp*csák nem tartoznak a jó csaj kategóriába nálam. :) Pont ma hallgatott az egyikük Anastacia-t, nem tudod elképzelni, mennyire örültem, hogy nem csak a mai divatzenét hallgatják egyesek, hanem stílusuk is van. :K

Recon666: Jók is azok... :) Alapvetően mindenevő vagyok, de ez a pár gyökér kikészít. Ja és a mai hiphop + rap is, régebben szerintem jobbak voltak.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#11) xdx@


xdx@
aktív tag

Én szeretem ezeket az "énekeseket". ;] ;] ;]
Nem ám.....

(#13) Saccco
+1

[ Szerkesztve ]

(#12) Wictor válasza r4z (#6) üzenetére


Wictor
senior tag

Me' a jobb csajok síkhülyék az agyon hype-olt szarokat szeretik.

[ Szerkesztve ]

(#13) Saccco


Saccco
nagyúr

+1 Nő a hulladékok száma!

Illetve nem feltétlen, az internetnek hála termelődnek a sz.rok. Pl Dzsásztin Bíber sose érne ide net nélkül (remélhetőleg).

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14) Sandrew válasza r4z (#6) üzenetére


Sandrew
őstag

Jaj istenem.
Mivan a Béci tesóval? :D

(#15) r4z válasza Sandrew (#14) üzenetére


r4z
nagyúr

Lemaradtam valamiről? :F :D

Wictor: "A divatp*csák nem tartoznak a jó csaj kategóriába nálam. :)"

Saccco: Internet nélkül sajnos Disturbed se lenne (kedvenceim), úgyhogy nem olyan rossz ez. :D Kár, hogy rossz zene ellen nem lehet betanítani a tűzfalat/vírusirtót :DDD

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#16) Wictor válasza r4z (#15) üzenetére


Wictor
senior tag

Most jöttem rá, hogy nem Neked akartam küldeni... :B :D

(#17) dabadab


dabadab
titán

Mondjuk azért érdekelne, hogy mi az értő közönség véleménye pl. egy Schönberg-darabról és azon belül is Gould játékáról :P

DRM is theft

(#18) Recon666 válasza r4z (#10) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Egyetértek, a régi rapzenékben tudást is fel kellett mutatni nem agyon effektkelt dolgokat csinálni és ezek a szövegek , komolyan sírni tudnék, tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

(#19) r4z válasza dabadab (#17) üzenetére


r4z
nagyúr

Na, a komolyzene az, amihez abszolút botfülem van :D

Wictor: Kéne már az az egyéni avatar... :((( :D

Recon666: Főleg a stílussal van a bajom. Nagy kedvenceim a régi Eminem számok, de ezek a maiak...

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#20) Sandrew válasza r4z (#15) üzenetére


Sandrew
őstag

vv beci, outlaw stlyle :D

(#21) Tálydi


Tálydi
senior tag

A kérésedre válaszolva, NEM!

Sajnos elcsépelt, de van zene és zaj.
Bár ebbe pont nekem nem kellene beleszólnom, hiszen és ilyen house-disco vonalon mozgok, de legalább tudom értékelni a valódi zenét is(igazi hangszerekkel, énekelve, akár vokállal)

Eeeeh, what’s up, doc?

(#22) dabadab válasza r4z (#19) üzenetére


dabadab
titán

Mondjuk azért egy kicsit vicces, hogy van, akinek a régi rap Eminem, nem pedig mondjuk a Sugarhill Gang :)

DRM is theft

(#23) r4z válasza Sandrew (#20) üzenetére


r4z
nagyúr

Szerencsére nem tudom ki az :D

dabadab: 14 évesen nekem már az is őskor szóval... :D Na jó, G'N'R, Run DMC, Aerosmith és Men at Work befigyel, pedig azok édesapám lázadókorából valók. :)

Tálydi: Maximális tiszteletem azoknak, akik a saját szűk ízléshatárukon kívül is tudják értékelni a zenét. :)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#24) albert8


albert8
addikt

Oyan stilusok vannak má bazzeg csak nézel
megy a tuc-tuc órákig semmi szöveg oszt jóvan ez a zene
ami alatt meg szöveg van az mégrosszabb :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#25) dabadab


dabadab
titán

Egyébként a probléma nem új keletű, már negyven éve is sokkal jobb volt régen. :DDD

(#24) albert8: "megy a tuc-tuc órákig"

"meg az a dobolás... Hát nem kell dobolni!" (lsd a fenti linket :) )

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#26) molnarpeter válasza r4z (#10) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nincs jobb :D A zene 14, vagy te? :)

Szerintem elektronikus zene, as deadmau5, Daft Punk, meg egy kis dábsztepp. :D Hip-hop pedig természetesen RUN DMC, nameg N.A.S.A. :) Bocsi, de LMFAO is :B Szertem az elborult számokat valahogy. Pár éve rocker voltam vagymi, 'ráuntam' :D Guns'n'Roses Paradise City like :D

Csajoszene: jól néz ki --> nagydivat cuccokban jár --> rajos zenét hallgat... Az utolsó ponttal van bajom csak :D

Updejt: 14 vagyok :D

mp

[ Szerkesztve ]

(#27) r4z válasza molnarpeter (#26) üzenetére


r4z
nagyúr

A zene 14, vagy te?
Is. :)

Paradise City a legjobb "régi" szám, nekem az a kedvencem :D

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#28) dabadab válasza r4z (#27) üzenetére


dabadab
titán

Akkor neked a Tokio Hotel már igazi klasszikusnak számít :DDD

DRM is theft

(#29) r4z válasza dabadab (#28) üzenetére


r4z
nagyúr

Pedig már reméltem, hogy elfelejtem őket :W :D

molnarpeter: Szóval ezért hasonló az avatarunk :DDD

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#30) molnarpeter válasza r4z (#29) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

+1, most rosszat fogok álmodni :D Már csak az kéne, hogy hirdetni regeltél... :DDD

mp

(#31) r4z válasza molnarpeter (#30) üzenetére


r4z
nagyúr

:DD Nexus One tokot akartam venni, azért regeltem. Majdnem ugyanaz :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#32) Saccco válasza r4z (#15) üzenetére


Saccco
nagyúr

Jogos :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33) Recon666 válasza dabadab (#22) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Nekem a funky (Ganxsta)-rap jön be Notorious BIG, 2Pac, Big Pun, N.W.A, Eazy-E......

Jó vén vagy, ha Sugarhill Gang-et hallgatsz. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34) darál0w


darál0w
Jómunkásember

kijaz az MM?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#35) r4z válasza darál0w (#34) üzenetére


r4z
nagyúr

Dzsásztin Bíber magyar megfelelője... vagy mi.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#36) albert8 válasza dabadab (#25) üzenetére


albert8
addikt

Hát a dobnak is néha ellene vagyok bár mostmár az adja az alapot
vagyis nem most hanem azokban amit én szeretek

+ 1 Paradise City kedvenc :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#37) r4z


r4z
nagyúr

Na, előtúrtam egyik örök kedvencemet. Már vagy tizedszerre hallgatom meg, felüdülés egy Lady Gaga után. :K

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#38) Vladi válasza dabadab (#5) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Annak idején? Tehát a '30-as években? :P

Józene volt régen is, meg szar is. Mostanában kicsit nagy a tömegtermelés, de van szerencsére underground, meg globalizáció, meg internet. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39) Crystalheart válasza dabadab (#17) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Mondjuk azért érdekelne, hogy mi az értő közönség véleménye pl. egy Schönberg-darabról és azon belül is Gould játékáról"

Szerintem még az értők többségének is az, hogy ehhez zenesznobnak kell lenni. :)

(#40) darál0w válasza r4z (#35) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

link?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#41) r4z válasza darál0w (#40) üzenetére


r4z
nagyúr

Link.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#42) k. válasza sz4blya (#9) üzenetére


k.
őstag

Én meg elvből nem kezdenék olyan lánnyal aki olyat hallgat mint te :P .
Hagyjuk már ezt. Régen is voltak szar zenék, most is. Az hogy neked nem tetszik, attól ő még lehet egy igen rendes, és jófej lány.

(#43) darál0w válasza r4z (#41) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

bazzz...asztem' vmi rövidítés az MM...de nem...ennek ez a NEVE :DDD :DDD

és legalább akkora trágya nem , mint Justiné :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#44) r4z válasza darál0w (#43) üzenetére


r4z
nagyúr

Először azt hittem, hogy ezek fognak énekelni:

Gondoltam, milyen poén már. Aztán belehallgattam. Nos, sikoltva téptem le a fejemről a fejhallgatót.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#45) k. válasza darál0w (#43) üzenetére


k.
őstag

Persze hogy rövidítés az MM, csak ez a "művészneve".
Gondolod hogy valakit így anyakönyveznek?:D

(#46) Szten Márs válasza dabadab (#25) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Wow, zseniális link, köszönöm :R Azt hiszem a linkelt videó mindent elmond, téma zárható :D

(#47) danih


danih
addikt

A zene változik, te meg öregszel.
Mit gondolsz, anyádat nem kergette végig nagyapád az utcán egy jó kis beat-es éjszaka után? :)
Akkor azt mondták hulladéknak...
De attól még a posztban lévő zene hulladék :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48) darál0w válasza k. (#45) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de azt hittem ez a művésznevének a rövidítése :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.