Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) r4z


r4z
nagyúr

Any idea, anybody? :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#2) brekkhun


brekkhun
tag

Hitman

( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Splinter Cell.

Asszem mindenféleképpen!

(#4) r4z


r4z
nagyúr

brekkhun, EczkE:

Köszönöm, ezekről sok jót hallottam már. :R Egy ideig elleszek ezekkel, mire kijátszom őket :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#5) Espla


Espla
aktív tag

Thief: Deadly Shadows

(#6) Thome válasza r4z (#4) üzenetére


Thome
addikt

Splinter Cell összes része, leszámítva a Conviction, mert az darálda...

Meg van az Airsoft ami többféle játékmóddal, illetve játékstílussal rendelkezik, és nem kell hozzá se PC se Xbox360. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) EczkE válasza Thome (#6) üzenetére


EczkE
addikt

Mért nem +1-eztél nekem? :(((

Asszem mindenféleképpen!

(#8) Z86


Z86
őstag

A No one lives forever is kémkedős játék volt, régen játszottam vele. Bár lehet darálni is ha nem akarod szépen csinálni.
Amúgy alapvetően a humoros oldaláról közelíti meg a témát. :K

(#9) Undoroid válasza Z86 (#8) üzenetére


Undoroid
őstag

A banán, mint fegyver nagyon jó volt benne! Főleg a hangeffekt, amikor valaki rálépett...

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#10) pohár


pohár
félisten

csoda hogy eddig senki se említette az Assassin's Creedet :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#11) Zolás válasza pohár (#10) üzenetére


Zolás
addikt

Akkor az Assassin Creedeket szeretném ajánlani :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#12) Z86 válasza Undoroid (#9) üzenetére


Z86
őstag

(#13) Воланд


Воланд
titán

NOLF 1-2

Jah, megelőztek. :B

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14) Thome válasza EczkE (#7) üzenetére


Thome
addikt

Mert ez nem plúszeggy, merhogy te a Convictiont is beleértetted. Az meg fos. :DDD

(#15) Akos96


Akos96
senior tag

Metal Gear Solid.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#16) r4z


r4z
nagyúr

Hatalmas köszönet mindenkinek! :R:R

A jutigörlt gugától kérjétek :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17) X3B6O0X válasza Akos96 (#15) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

"Valaki tudna nekem ajánlani kémkedős-beszivárgós-csendbengyilkolós játékokat (I)PC-re és X360-ra?(/I)"

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#18) Mr.Csizmás válasza X3B6O0X (#17) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

MGS lealázza az összes többi settenkedőset :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) jookomak válasza X3B6O0X (#17) üzenetére


jookomak
őstag

MGS 1, 2 van pc-re, 2-3 pedig kijön felújított verzióban 360-ra is. A 4-hez továbbra is ps3-at kell venni.

(#20) Kassadin válasza Espla (#5) üzenetére


Kassadin
addikt

Hatalmas játék, csak régi. Nem tudom egyáltalán beszerezhető-e még. Nekem pc-re van meg, elég ritkaság, legalábbis én nem sok helyen láttam még meghirdetve.

(#21) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hmm... Commandos ;]

(#22) danih


danih
addikt

Alpha Protocol, ma még akciós is Steam-en, csak 5 euró.

(#23) X3B6O0X válasza jookomak (#19) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Na ezt nem tudtam, mea culpa. :B

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#24) Samus


Samus
addikt

Project IGI, nem tudom, van-e élő ember, aki durva anyázás nélkül végig tudta vinni. Igaz, hogy nagyon nem mai darab...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.