Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) r4z


r4z
nagyúr

Nem kell nekem, nem kell nekem, nem kell nekem...

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#2) Zsom! válasza r4z (#1) üzenetére


Zsom!
tag

Nem kell neked, nem kell neked, nem kell neked… :P
Ha megveszed Chuck Norris eljön érted!

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Nekem is kéne.

Asszem mindenféleképpen!

(#4) banhammer


banhammer
veterán

Megmagyarázná nekem valaki, hogy miért kell x+1 évenként, új mobilt venni?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) Thome válasza banhammer (#4) üzenetére


Thome
addikt

Mert előjön a "ezt muszáj megvennem" érzés. Tudom milyen érzés. Szar.
Nálam ez az iPhone4-gyel van így, de most várok, dógozok, azt tán majd veszek egy i5-t.

(#6) EczkE válasza banhammer (#4) üzenetére


EczkE
addikt

Én pl hamar megunom őket. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#7) Воланд


Воланд
titán

Szar a wp7.

Na jó nem az, de a mangot érdemes megvárni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) r4z válasza Воланд (#7) üzenetére


r4z
nagyúr

Nyár végén/ősszel tervezem megvenni, asszem kb akkortájt jön a Mango.

Thome: Bezony, ez áll a háttérben. Teljesen elégedett vagyok a Dezivel, de mégis kéne a Venue Pro.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#9) Воланд válasza r4z (#8) üzenetére


Воланд
titán

Elméletileg igen, akkora ígérték.

Szóval nem én leszek aki lebeszél róla. Ha most akarnád megvenni, akkor azt mondanám, hogy ne (mango, plusz drága), de ősszel nyugodtan vedd meg. :D

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#10) EczkE


EczkE
addikt

Mango? :F

Asszem mindenféleképpen!

(#11) Воланд válasza EczkE (#10) üzenetére


Воланд
titán

WP7 blog: mi fán terem a Mango?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) EczkE válasza Воланд (#11) üzenetére


EczkE
addikt

Azt hittem készülék lesz. :B

Asszem mindenféleképpen!

(#13) DEJVID


DEJVID
őstag

Nekem pont egy éves a desire. pont 11 hónapja érett meg a cserére, és pont ilyet akakrok vagy ifont.

(#14) vilma27


vilma27
újonc

tudom furcsa egy kérdés, de jó ez a telefon?

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

(#15) EczkE válasza vilma27 (#14) üzenetére


EczkE
addikt

Kinek mi a jó.

Asszem mindenféleképpen!

(#16) r4z válasza vilma27 (#14) üzenetére


r4z
nagyúr

Szép, minőségi, gyors, mobilszélessáv-képes (:D), és van rá egy csomó alkalmazás. Nekem kb. ezek az igényeim, a billentyűzet az, amiatt ezt venném és nem a többi WP7-es telefont.

Az igazi kérdés viszont: mi lesz velem, android power userrel, ha váltani kell? :F

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#17) joey04


joey04
titán

vedd meg. számomra egy hátrány van,én nem kedvelem az amoledet. de ha neked amoledes dézid van és nincs vele gond, akkor ezzel sem lesz sok. prémium minőség, és ehhez képest alacsony ár. innovatív rendszer. jó vétel.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) joey04 válasza joey04 (#17) üzenetére


joey04
titán

fail. látom slcd-s van. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) r4z válasza joey04 (#18) üzenetére


r4z
nagyúr

Igen, az van már éppen akartam írni :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#20) joey04 válasza r4z (#19) üzenetére


joey04
titán

nem baj, ha tetszik vedd meg és kész :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) vilma27 válasza r4z (#16) üzenetére


vilma27
újonc

nem tudom eldönteni, bő hónap és akkor szeretnék telefont venni, de igényim? Az van, sok, mivel nekem olyan kell, hogy GPS, az mindenképpen, jó képminőség, szép fotó, meg nem tudom... sok minden :B
billentyűzettel mi a probléma? vagy az miért is írtad?
Vagy esetleg egy telefonajánló, már több helyen is kérdezősködtem, és mondtam is fajtákat, de eddig vegyes volt ott a hozzászólás és többnyire le is beszéltek róla.
Jah és bírja nekem 3-4évig is akár :U

...és a a fajta álom volt, aminek minden pillanatát elhittem...♥♥♥

(#22) r4z válasza vilma27 (#21) üzenetére


r4z
nagyúr

Bocsánat, most láttam csak, hogy írtál :B

A billentyűzetet azért írtam, mert nekem ez a kialakítás nagyon tetszik, és kényelmes, ezért mindenképpen a többiek előtt áll.

Ha itt vagy itt megírod, miket szeretnél, és mekkora a kereted rá, biztosan tudnak javasolni neked valamit.
Az egyetlen gond az, hogy a mai felső kategóriás készülékek maximum 2 évig bírják a gyorsan fejlődő hardverek és a szoftvertámogatás miatt, régebben sokkal tovább támogatták a gyártók a készülékeiket. A Windows Phone 7 és az iOS (iPhone) lehet hosszú távon jó választás, hiszen ezeknél garantált a támogatás (iOS-nél 2 évig, WP7-nél még nem tudni. Friss a rendszer - és egyelőre kiforratlan -, de elvileg minden készülék meg fog kapni minden frissítést). Symbiant direkt nem írok, az már gyakorlatilag halott, év végén a Nokia átáll WP7-re, és mivel ők is részt vesznek a fejlesztésben, rövid idő alatt sokat fog feljődni a platform.
Androidot én hosszabb távra nem javaslok. A Desire (ami egy egy éves készülék) valószínűleg az utolsó frissítést kapja meg most, pedig a HTC zászlóshajója volt. Túl nagy a rohanás az okostelefonok között.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#23) barnam_ válasza r4z (#22) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szerintem csak a billentyűzet miatt ne vedd meg, nem tűnik túl nagynak (ergo kényelmetlen), és egy swype képes virtuális bill. biztos hogy gyorsabb.
Bár kétség kívül jól néz ki maga a telefon.

(#24) picur220


picur220
veterán

Nem tudom, ezt miért tartja mindenki annyira gyönyörűnek, szerintem semmi extra, nem csúnya, de annyira különösen nem is szép, nekem egy Nokia C7 jobban tetszik ennél. Ami nagyon megdobogtatta a szívem, az a Motorola Atrix 4G, különösen a hátlapja! De a Motorola Defy is tetszett élőben, az eleje különösen, a többi része már kevésbé. Meg ami még nagyon tetszett, az a HD2, tudom, régebbi, meg WM6.5, de a külseje akkor is rohadtjó, egy iphone 3GS olyan mellette, mint vmi játéktelefon:DDD De a Desire HD is tetszett, meg az IOncredible S/Desire S design is:DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) Samus


Samus
addikt

Win Phone 7, menekülj előle. És bár szép, szép, ennyit nem ér.
Nekem egy HTC Dézire fáj a fogam, vagy egy Nokia N8-ra (utóbbi a komoly mulitmédiás képességei miatt lenne megfelelő, nálam a telefon a fényképezőgép, a kamera, a navigáció, a zenelejátszó, a szórakoztató kütyü (internet), és az unaloműző is...bár amennyire magával ragadott az Andorid, nehéz lenne újra Symbianra visszaszokni...
Igazából a legpraktikusabb számomra egy Motorola Backflip lenne, MotorBlur nélkül, 2.3as droiddal...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#26) picur220 válasza Samus (#25) üzenetére


picur220
veterán

Na látod, ilyen készülék jelenleg nincs.:D De még qwertys 2.3-as droid sincs.:DDD

(#27) Samus válasza picur220 (#26) üzenetére


Samus
addikt

Jó, megelégszem 2.2es Backflippel is, csak főztek már rá...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#28) picur220 válasza Samus (#27) üzenetére


picur220
veterán

Főzött nyilván van egy csomóra, de most nem erről van szó. Majdnem minden mobilra van főzött 2.3...

(#29) r4z válasza barnam_ (#23) üzenetére


r4z
nagyúr

Most néztem, hogy feltorlódtak a hsz-ek :B

A Swype nemgyerebe, Smart Keyboard Pro-t használok állított nézetben, méretre kb. egyezik a Venue Pro gombsorával. Csak az ugye fizikai.

Samus: Hát én is elbizonytalanodtam. Annyi hibáról hallottam, hogy inkább letettem róla, meg a WP7 se tetszik már annyira élőben. :(

Nincs mire cseréljek. A Sensationnek zárt a bootloadere (ergo root, CFW és társai kizárva), az Atrix PenTile-os és nehézkes lenne szervizeltetni, az Optimus 2X úgy egészében nem bejövős, marad a Galaxy S II. Ebben meg a Samsung felirat (nem akarok Samsungot, ennyi) és a WVGA kijelző zavar.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#30) r4z válasza picur220 (#26) üzenetére


r4z
nagyúr

HTC Desire Z? Valamikor most kapja a Gingerbreadet, ha még nem lenne rá.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#31) picur220 válasza r4z (#30) üzenetére


picur220
veterán

Állítólag gyenge a nyitómechanikája a QWERTY-jének, vagy legalábbis sérülékenynek tűnik.:D

(#32) r4z válasza picur220 (#31) üzenetére


r4z
nagyúr

Alternatíva híján... :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#33) sagesz93


sagesz93
addikt

Mindenképp vedd meg, és nekem is adj rá pénzt, vagy csak szimplán adj rá pénzt :DDD
A rendszer még kicsit fiatal, de a mangóval már ütni fog.
sajna nekem be kell érnem egy optimus 7-el, bár bejön az is :K , de ez a dell.. kész. :O

[ Szerkesztve ]

(#34) r4z válasza sagesz93 (#33) üzenetére


r4z
nagyúr

:DDD
A Dellnek a külseje, a billentyűzete és a sebessége tart csak vissza a Sensation/GS II-től. Az viszont nagyon. :(

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.