Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

/set topic open

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Mondjuk ha nem infrás, hanem rádiós az a fejes, akkor azért ez nem akkora mirakül. :D
Én speciel a kábeleset részesítem előnyben, mert azonos áron sokkal jobb minőséget lehet belőle venni. Persze megtoldottam egy 4-5 méteres kábellel, így akár fejessel együtt is elérem a hűtőben a sört ha kell. Wc-hez persze már le kell venni...

(#3) Samus


Samus
addikt

Pontosan milyen rádiós fejhallgatóról beszélünk?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) Syl válasza Samus (#3) üzenetére


Syl
nagyúr

Én is pont ezt akartam kérdezni :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5) greenity


greenity
aktív tag

Egyik kolléga csajának van rádiós fejhallgatója, hogy ne zavarja a csákót, hogy vasalás közben Barátok Közt megy a tévében.

Páromnak azért van ilyenje, mert amikor makettezett, akkor félő volt, hogy elvágta a kábelt.

Ő is simán elmászik vele a lakásuk túlsó végébe és hallja :D

Én még a vezetékesnél vagyok :) Nem nézek Barátok Köztöt :P

"Egy mosolynál jobb a több"

(#6) Akmak


Akmak
tag

Jó dolog a rádiós nekem egy Sonym van, idén lesz 10 éves és nem egyszer volt javítva. Mélyeket nem szereti de én szeretem őt :D Vigyázni kell vele mert a múltkor a bébiőr(az a sírásfigyelő) befogta a jelet aztán a család azt hitte hogy valakinek a walkie talkie beszélgetését hallják. :DDD

[ Szerkesztve ]

Backup The World and Headphones on! AMD A8 6600k, Asrock FM2A85X Extreme4, Kingston HyperX DDR3 1600 2x2Gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.