Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petipetya


petipetya
nagyúr

Mindenre. Érdekelne a szoftveres különbség az előző telefonodhoz képest, értesítési sáv és a gyártói programok.

Aztán a mindennapokban hogyan állja meg a helyét, mennyire könnyű otthon a vécére és máshová hurcolászni.

Mivel nagy a kijelzője, mennyire váltja ki az otthoni gépet? Kevesebbet ülsz-e miatta géphez, vagy ezt nem változtatja meg?

Utcán miben szállítod, mennyire kényelmes, mi van ha bejövő hívást kapsz stb.

A YouTube-ra már fel is iratkoztam.

"nincs rá lezsóidő"

(#2) petipetya válasza petipetya (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az aksit elfelejtettem mondani. Kíváncsi leszek, hogy bírja.

Ide írod majd hsz-ben, vagy mindig külön bejegyzést fog kapni az éppen aktuális észrevétel?

Köszi előre is. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3) Qukac válasza petipetya (#1) üzenetére


Qukac
tag

Huhhh, elláttál kérdésekkel, köszi! :D
Az előző telefonos felvetésre, jelenleg Lumia 800-at használok és nem tudom mennyire tudok összehasonlítani egy már nem olyan friss WP-t az Androiddal, de mindent a néző/olvasóért :D.
Külön bejegyzéseket szántam a videóknak/szösszeneteknek itt a Logouton.

(#4) petipetya válasza petipetya (#2) üzenetére


petipetya
nagyúr

A twittert is rád állítottam, egyből csipog ha van valami gondolatod. :D

Na, nem offolok tovább. De tényleg érdekel ez az egész mindennapi tapasztalat majd. Anno azt hittem, hogy a 3.7 a maximum, aztán jött a 4.3. Azután a 4.7, és bizony egy 5-öst is kényelmes volt használni. Most így érzem, hogy az 5-5.5 közötti képernyő lenne az ideális számomra.

Ja, hogy WP 7.x az előző telefon? Igazából amire az nem volt alkalmas, arra az android az lesz. Gondolok itt a profi Google integrációra. Ilyen tapasztalatok is érdekelnek.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#5) Qukac válasza petipetya (#4) üzenetére


Qukac
tag

Használtam már tesztelés miatt több Androidot is az utóbbi időben, szóval képben vagyok még zöld robot ügyileg :)
Egyébként hasonló gondolataim vannak. Tavaly még itt szörnyülködtem az Xperia Z, HTC One meg az S4 mérete miatt, de miután 2-3 hetet eltöltöttem az S4-el megváltozott a véleményem. Mondjuk kialakítás függő is, milyen széles a káva, hogy van kialakítva a hátlap, mert a Z nekem nem állt kézre addig az S4-el semmilyen problémám nem volt és mindkettőnél 5 inch-ről beszélünk.

(#6) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Egykezes használatról szívesen néznék egy videót.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#7) petipetya válasza Qukac (#5) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem meg pont egy Z volt a kezemben nagyjából 2 hétig, és imádtam. :C

Az S4 több okból sem tetszik (kijelző, szoftver), de a legjobban az anyaghasználata irritál. De ez más tészta, ettől függetlenül kíváncsi vagyok a Megára.

"nincs rá lezsóidő"

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Törésteszt jó lenne. Esetleg a Lumia 800-at is beleveheted!

(#9) Qukac válasza D1Rect (#8) üzenetére


Qukac
tag

Hosszú tesztre kapom a telefont, de nem töréstesztre, és a saját 800-asom sem szeretném még bezúzni :)

(#10) petipetya válasza D1Rect (#8) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyik kedvenc "törésteszt" videóm: [link]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.