Hirdetés

2014. április 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#19) Crystalheart válasza puttputt (#18) üzenetére

Crystalheart
(senior tag)
LOGOUT blog

Ah, még mindig nem tudom meghallgatni, kész, hogy mindig csak pár percre enged ide anyám o.O

Ami a befutást illeti, optimistának kell lenni. Egyszer kell csupán egy jó filmhez zenét készíteni, ami a fesztiválokon jól szerepel, és onnantól már fölfigyelhetnek a nevére. Önmagában, független zeneszerzőként csak hatalmas marketing-kampánnyal lehetséges, mint pl. Havasi Balázsnál. De az tényleg irgalmatlan pénz, és az út vége neki is valószínűleg a filmzene lesz.

Én az amatőr filmkészítéssel azért vagyok a legnagyobb gondban, mert a zeneszerzésen - és ha annak vesszük, az operatőrségen - kívül az egyéb művészi vonatkozásokat össze tudom magam is hozni, mint forgatókönyv, rendezés és vágás; hivatásos színészeket pedig ismeretségeken keresztül van esélyem szerezni. Azon kívül az effektezés, színelés, a hang már iparosmunka, de a film minősége legnagyobb részt a művészi elemeken múlik, amiből így a zeneszerzés, amit nem tudok sehogyan sem megoldani, hiszen azt nem tanultam, és csak rock-zeneszerzőket ismerek... :D Ilyenkor már átkozom magam, hogy kisgyerekként abbahagytam a zongorát... :S Amit tavaly forgattam 4 perces kisfilm, még mindig a hiányzó soundtrack miatt maradt publikálatlan.

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.