Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

Maximum respekt bacsisnak! :R

#tarcsad

(#2) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Voltam tavaly is és akkor is jó volt, most biztosan még jobb, mert az akkori nagy flottát kiegészíti még több cuccal.

Sajnos többet nem csináltam, de biztosan bekészülök mostanira.
BRSZK

BRSZK

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#3) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Köszönöm a rendezvény beharangozását :R
ééés várok idén is mindenkit szeretettel :)

(#4) .mf


.mf
veterán

Hurrá, idén úgy tűnik nem ütközik más programokkal, végre meg tudom nézni :)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) DRB


DRB
senior tag

Maga a helyszín is elég retro, ettől a BRSZK rövidítéstől meg totál szovjet hangulatom lett. :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Sanchez638 válasza DRB (#5) üzenetére


Sanchez638
addikt

Én nem erre emlékszek a kép is 2011-be készült...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#7) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Igen, szép emlékek....
Mikor megkaptam a szüleimtől az első 386-os DX2-es 40MHz-es gépemet, akkor már 4MB rammal!! (futott rajta a Doom)!! és 14colos SVGA monitorral, orbitális élmény volt.

Ha tudok elmegyek.
Maximális :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) DRB válasza Sanchez638 (#6) üzenetére


DRB
senior tag

Én csak bepötyögtem a címet google térképbe és ezt dobta ki, de még az is oda van írva a ház oldalára, hogy „MŰVELŐDÉSI HÁZ”.

(#9) Sanchez638 válasza DRB (#8) üzenetére


Sanchez638
addikt

Úgy értem, hogy nem ennyire lepukkant emlékszek :D. Lehet csal az emlékem.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#10) bacsis válasza Sanchez638 (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Pedig de, ez lesz az az épület, tavaly is ez volt :)

(#11) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Nem ennyire lepukkant :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#12) #06658560


#06658560
törölt tag

Arról van már gyakorlati tapasztalat, a lekvár hogy viseli a folyékony nitrogénes hűtést?

#13 bacsis: Kösz. Nem akarnál egy négyutas Xeon P1 rendszert lekváros nitrós tuningolni? A fórumról összedobnánk hozzá szerintem mindent. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) bacsis válasza #06658560 (#12) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

LN2-vel az igazi profik nyomják, akikhez képest én csak bohóckodok, de azért a fagyállós hűtést és annak a -10-15 fokát elég jól :K :D

(#14) bacsis válasza #06658560 (#12) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Tavaly megvolt a kiállításon,igaz ln2 nélkül... lehet pont ez miatt füstölt el a cucc...

(#15) kromatika


kromatika
veterán

Up.Ott leszek. :K

(#16) konyi79


konyi79
addikt

:R
Le a kalappal ismét a múlt őrzéséért!
x86-tal indul a dolog, vagy visszamegy az idő C64-ig?

(#17) Peter13


Peter13
senior tag

Fene.

Megint lemaradok...külhonban élek, most voltam otthon, sajna nem tudok megint hazamenni jövő héten :(

Nem adom fel, bízom benne hogy Bacsis sem, és akkor jövőre csak eljutok végre én is oda! :)

Minden odalátogatónak jó mulatást, és remélem lesz megint részletes beszámoló (azoknak akik nem tudnak ott lenni) :K

[ Szerkesztve ]

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#18) bacsis válasza konyi79 (#16) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

x86-al indul, de azzal vissza megyek több géppel is 82-85-ig tehát bőven a c64 (előtti) korszakig :)

(#19) konyi79 válasza bacsis (#18) üzenetére


konyi79
addikt

Az komoly, tényleg köszi a hagyományőrzést!

(#20) #44630784


#44630784
törölt tag

Nem kötekedésképpen, de a képen látható Fujitsu Siemens ugyan tényleg gyönyörű, de formájával aligha előzte meg a korát, mert legalább fél-egy évvel az első iMac bemutatása után jelent meg és egyértelműen azt a trendet követi.

(#21) bacsis válasza #44630784 (#20) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Attól még igenis megelőzte a korát :)
a Celvin 98 körül jelent meg, és nézd meg, csak USB portok voltak rajta... lehet hogy az Imac is ugyanezt a formát és csatlakozókat hozta el, de 98ban marhára nem volt gyakori a gépeknél az hogy CSAK usb őportok legyenek a beviteli eszközök számára... Raádásul akkoriban ezek a pici gépek sem voltak jellemzők... Szóval azért mert volt ezen a Celvinen kívül egy-egy gyártó ami gyártott hasonló/egyedi gépet, attól még nem ez volt az általános :)
De gyere le és beszéljük meg személyesen :)

(#22) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Mindig is el akartam volna menni egyre, de sajnos sohasem fog összejön... :(((

(#23) BatchMan válasza tibaimp (#7) üzenetére


BatchMan
senior tag

" ... 386-os DX2-es 40MHz-es ... "
386DX 40 MHz vagy 486 DX2 33/66 MHz
A DX2 dupla órajel-technikát takart, és csak 486-os volt ilyen. Itt vált szét először az FSB a CPU clocktól

[ Szerkesztve ]

(#24) Bundyta válasza bacsis (#3) üzenetére


Bundyta
tag

Lehet valahogy, jelképesen támogatni a rendezvényt? Szerintem egy Ady, vagy egy Bartók jelképezheti, h a gyűjtést ne hagyd abba.

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#25) bacsis válasza Bundyta (#24) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Lehet támogatni többféleképp is, sokan hardver elemeket kínálnak fel, lényegében ezek a gépek lesznek kiállítva, ezek a vasak mind tőletek van :) elég ciki, de anyagi támogatásra lesz lehetőség a helyszínen, persze az is nagyon stílusosan megoldva, ami egyáltalán nem kötelező. Ez is csak azért van, mert a terem bérletet nekem is ki kell fizetnem, de csak is ezért... nem azért gyűjtöm, és nem azért állítom ki a gépeket, hogy anyagi hasznom legyen belőle :R

(#26) Sanchez638 válasza bacsis (#25) üzenetére


Sanchez638
addikt

Úgy mint múltkor :D. Mobil cuccba :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27) bacsis válasza Sanchez638 (#26) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

:))

(#28) Sanchez638 válasza bacsis (#27) üzenetére


Sanchez638
addikt

Nem lehetne kibelezni egy dvd/cd olvasót, ha megnyomod kiadja a tálcát, rárakod az adományt és aztán ha becsukod, akkor beesik a házba. :R

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#29) Bundyta válasza bacsis (#25) üzenetére


Bundyta
tag

Nem is azért, h ebből "tollasodj" meg! Pont az ilyen költségekre gondoltam.

Mindenki örömére.

Mint a honlapom a CoV-okkal, SpV-kel, PCU-kal és a könyvekkel.
Ingyenes és az is marad!

A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

(#30) szjoci válasza bacsis (#25) üzenetére


szjoci
őstag

Szia!

Megtámogatnálak szívesen eme gyönyörűséggel, ha igényt tartasz rá ;)

Üdv,
Joci

(#31) bacsis válasza szjoci (#30) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Szia!
Köszi hogy gondoltál rám, de sajna ez egy teljesen kommersz P1-es laptop, szóval ez annyira nem érdekel :B :R

(#32) Yutani válasza bacsis (#31) üzenetére


Yutani
nagyúr

Á, milyen vagy! Fogadtad volna el szó nélkül, aztán berakod a szekrénybe... :Y :DD

#tarcsad

(#33) szjoci válasza bacsis (#31) üzenetére


szjoci
őstag

Akkor megy ki lomiba, nem akarom tovább tartogatni. Pedig elküldtem volna szívesen. Azt gondoltam hogy egy ezer éves full extrás darab, tele portokkal, csatlakozókkal, kihajtható lábakkal, kis lcd kijelzővel a képernyő alatt piktogrammokkal :D

Üdv,
Joci

(#34) bacsis válasza szjoci (#33) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

meggyőztél te is meg Yutani is!
Küldd :D :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.