Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Probber


Probber
őstag

Szezám tárulj! :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

aludj a földön, lejjebb nem esel úgyse

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) venember83


venember83
nagyúr

El lehet férni kilencven centin is, csak kis megszokást igényel.

(#4) Arnold2 válasza Probber (#1) üzenetére


Arnold2
őstag

Nekem egy kényelmesebb kanapé a fekhelyem. Összecsukva egy normál kanapé kinyitva meg kb 2,5 ember fér el rajta fekve (ugye 2-en kényelmesen).
Nekem hosszúkás a szobám, így ha kinyitom a szobám végében szűkös, nem vendégbarát lesz a hely.
Én általában összecsukva alszom rajta. Ha beteg vagyok vagy dőzsölni szeretnék akkor kihúzom és kb keresztben alszom rajta. Én megszoktam ezt is azt is. Ha nagyon ragaszkodsz az asztalhoz, akkor muszáj lesz így aludnod, előbb utóbb hozzászoksz, bár nem lesz egy könnyű menet.

(#5) Csemike


Csemike
csendes tag

megszokás kérdése. én egy nagyon régi kanapén alszom, összecsukottan (én is, meg a kanapé is :D). Ha kinyitnám, akkor beterítené a szobámat. :)

És mit csinálsz, ha holnap találkozol álmaid asszonyával? :DDD

(#6) Probber


Probber
őstag

(#2) Mr.Csizmás - Végül is ez is egy megoldás. :D

(#3) venember83 - Na igen, én is ebben bízom, hogyha így marad, akkor hamarosan megszokom.

(#4) Arnold2 - Neki is álltam már reggel nézegetni ilyen kihúzható kanapékat, de az valahogy nem az én világom. Én egy hosszú fárasztó nap után szeretek csak nyílegyenesen bedőlni az ágyba, és nem még nekiállni beágyazni előtte.
De talán még mindig ez lenne a legjobb megoldás, töröm is a fejem. :)

(#5) Csemike - Majd alszunk az asztalon! :D

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#7) Иван


Иван
őstag

Nekem olyan 100 centis lehet az ágyam (bár hossza sztem 180-185 venti lehet, én 176 vagyok, így néha rövidke), mert elvileg kihúzható, kettő darab ilyen ágy van itthon. A kihúható részre tehető matracokat egymásra tettem, és így kicsit nagyobb (bár labilisabb). Mindegy, sztem nem tudjátok elképzelni. De a kis hosszabbítás jó, főleg ha pl este a SW forráskönyveket olvasom, és gyűlnek, van hova rakni. (SW complete encyclopedia forever).

Lényeg: néha így is leesek :D

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#8) Arnold2 válasza Probber (#6) üzenetére


Arnold2
őstag

Ezt nagyon egyszerűen meg lehet oldani: nekem folyamatosan be van ágyazva. :) Ha vendégek jönnek akkor csak szépen megigazítom rajta a takarót. Akik meg jönnek már tudják a módit. Ha esetleg tényleg olyan vendégem jönne aki még nem járt ott és mondjuk nem akarom az "ágyamra" ültetni akkor összeszedem, de ilyen nagyon ritkán van.

(#9) maláj


maláj
őstag

majd hozzászoksz a keskenyebb ágyikóhoz ;]

(#10) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én nem is alszom általában ágyban. De még csak vízszintesben sem, inkább olyan kérdőjel-alakban, ülve és a lábaimra görnyedve. Néha szoktam a fotelban kuporogva is, a fa karfára dőlve. Minden csak megszokás kérdése. :)

(#11) Probber válasza Crystalheart (#10) üzenetére


Probber
őstag

Miért pont ezen módját választottad az alvásnak? Netán ellopták az ágyad? :D

(#8) Arnold2 - Persze ez is egy járható út. :)

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#12) Crystalheart válasza Probber (#11) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:DDD

Nem, csak ha estére nagyon kecskeszagom van, akkor inkább nem fekszem be az ágyba (ami egy kihajtható, bazi nagy kanapé), mert a kishúgom mellett alszom elméletileg a nappaliban, nem egyedül. :D Meg amúgy is a számítógép előtt szoktam elaludni, a fotel a ritkábbik. Belőlem lenne a leghelytakarékosabb csöves, még pad sem kell, csak egy szék. :)

(#13) brekkhun


brekkhun
tag

Az asztal majd kárpótol. Nekem például az asztalom kb. akkora mint az ágyam, ami 90x200cm.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#14) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Egyszer próbáljatok aludni egy 105XF felső ágyán.. :D Emberek.. Megmértem, 54cm széles.. 1 hónapig laktam egy ilyenben.. :D

[ Szerkesztve ]

(#15) nike_


nike_
addikt

én egy 70cm széles ágyon alszok, semmi bajom vele.

mondjuk tegyük hozzá, hogy 2 méter (de még 1.70 sem), se 100 kiló...

(#16) Lenry


Lenry
félisten

az ágyam akkora, hogy sem keresztbe, sem hosszába nem éri végig a 181 centim. :U :P

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.