Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Borzasztó minőséget produkál ez a gyártó.. Csoda hogy még léteznek.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) bigrock válasza jacis (#1) üzenetére


bigrock
addikt

Valószínű, hogy a tablet meg a GPS üzletág tartja őket életben...

(#3) Kex613826


Kex613826
tag

Életemben 5db Prestigio készülékkel találkoztam, igaz azok mind tabletek voltak. Abból 3db fél év után meghalt, nem engedték gariztatni őket. A negyedik egy fél kijelzőre kiterjedő pixelhibával érkezett egy ismerősöm gyerekének karácsonykor...mondanom se kéne, hogy nem engedték gariztatni. Az ötödik pedig 1öv elteltével is él és virul. A felsőbb kategóriákban valószínű nem ilyen a helyzet, de ez màr felháborító!

Be positive, nothing is perfect!

(#4) bélus91


bélus91
tag

Avval a logóval nem tudok kibékülni ,eszméletlen hitvány hatást kelt :S

(#5) gerii


gerii
addikt

Nem akarom bántani az uborkákat, de szezon van egy ideje ;]

(#6) kortic


kortic
tag

A korábban tesztelt 8400 vagy 8500 WP-s prestigionak is a kijelző volt az Achilles sarka, vajon honnan kukázzák ezeket a gyenge érintő panellel rendelkező kijelzőt? O.o ?

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#7) Penguin95


Penguin95
senior tag

Ne szóljátok le a kamerát, így is hatalmas javulást értek el ehhez képest. ;]

(#8) bélus91 válasza Penguin95 (#7) üzenetére


bélus91
tag

mi baj van vele??,ez a beépített olajfestmény mód :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Penguin95 válasza bélus91 (#8) üzenetére


Penguin95
senior tag

Végül is egy színtévesztő is lehet villanyszerelő... egyszer. ;]

(#10) Soil Creep


Soil Creep
csendes tag

Egyesek szerint itt a fórumon bigott vagyok, mert nem ajnározom a kínai készülékeket.

De úgy gondolom, ez a telefon tökéletesen reprezentálja a kínai minőséget. :( :(

(#11) bollokcs80 válasza Soil Creep (#10) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Pedig a hardveres paramétereit illetően nem lenne rossz ketyere...kár a minőségbeli hibákért. :(

B.Cs.

(#12) Penguin95 válasza Soil Creep (#10) üzenetére


Penguin95
senior tag

Kínai készülék és kínai készülék között hatalmas eltérés van. Itt van példának ez. Olyan kis szutyok, átlag alatti. Viszont ott a Xiaomi Redmi 2, ami egy elég jó készülék a beszámolók alapján. Aztán ott a Huawei. a Lenovo, és még több másik gyártó is.

(#13) jacis válasza Soil Creep (#10) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14) Skynet258


Skynet258
veterán

Főleg hogy a Prestigio orosz-ciprusi cég... :-) Most hogy a gyártás hol történik azt hagyjuk, mindenki kínában gyártat. De ettől még a Presti nem egy echte kínai cég.

https://geekpulse.hu

(#15) zorzy4 válasza kortic (#6) üzenetére


zorzy4
őstag

Ez az új divat, lásd microsoft 535!

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#16) kicsaba


kicsaba
csendes tag

De ez DUAL SIM-es készülék, és szolgáltató adja? Két T-Mobil kártyával fog menni, vagy meg hagyják függetlennek őket? Bár abban nem látom a rációt, hogy vegyél nálunk telót,de nem muszáj a mi kártyáinkat használni vele...

iPhone 3G----> Nokia 5530---->HTC Desire G7-----> HTC Sensation XL----> HTC One X-----> Huawei Ascend P6-----> Samsung Galaxy S5----> Samsung Galaxy Alpha----> Samsung Galaxy S7----> iPhone X

(#17) zorzy4 válasza kicsaba (#16) üzenetére


zorzy4
őstag

Úgy tudom Németországban is az előfizetések mellé, független telefont adnak. Ha aláírtál két év hűséget, nagyjából mindegy nekik.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#18) dedike válasza kicsaba (#16) üzenetére


dedike
addikt

A weblapjuk szerint nem kártyafüggetlen. :(

Jó szerencsét!

(#19) kerekfej


kerekfej
addikt

Ezt a márkát kerüljétek el! A szervizük egy nagy nulla. Instabil gépeket készítenek, amik szeretnek egy idő után összeomlani maguktól. :(

(#20) jacis válasza kerekfej (#19) üzenetére


jacis
nagyúr

Így-igy

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21) bélus91 válasza Penguin95 (#9) üzenetére


bélus91
tag

ez jó!:D

[ Szerkesztve ]

(#22) Kex613826 válasza kerekfej (#19) üzenetére


Kex613826
tag

Valóban, már én is tapasztaltam 4 eszköznél is...

Be positive, nothing is perfect!

(#23) kalmanahos


kalmanahos
tag

kicsivel többért z10

(#24) kerekfej válasza Kex613826 (#22) üzenetére


kerekfej
addikt

A szervizük meg egy nagy nulla. :(

(#25) Kex613826


Kex613826
tag

Tisztelt szerkesztőség!

Ebben az évben várható Akai telefon teszt, vagy valami hasonló amin majd jót lehet nevetni? :)

Be positive, nothing is perfect!

(#26) Püpi válasza Soil Creep (#10) üzenetére


Püpi
tag

Köszönöm, csatlakozom.

(#27) majcsika


majcsika
csendes tag

Windows-os Prestigiot használok a megjelenése óta.
Semmilyen kijelző problémát nem tapasztaltam, a frissítések
jönnek rá rendesen. Szóval én úgy értékelem, hogy ezek a tesztek
teszik hiteltelenné a magazint, meg az olyan hozzászólók
akik a logó miatt leszólnak egy típust.

Hozzáteszem, szerintem azok fröcsögnek a legjobban akiknek
nincs 50ezer forintja egyben egy új készülékre.
Szánalmas.

[ Szerkesztve ]

(#28) kalmanahos válasza majcsika (#27) üzenetére


kalmanahos
tag

Köszönjük, Emese!

(#29) Mastershifu


Mastershifu
tag

Csont123 megirigyelné ezt a mondatot, "olyan jól sikerült":

"A készülék a hazai piacon a Telekom kínálatában elérhető, előfizetés és hűségnyilatkozatok aláírása nélkül 45 990 forint az ára, ami a specifikációkat figyelembe véve egészen jó ajánlat, ugyanakkor 50 ezresért a Huawei G620s minden téren egy jobb telefon, de a Samsung Galaxy Ace 4-nek sincs sok szégyenkezni valója tesztünk alanyával szemben, bár kisebb a kijelző mérete és felbontása is, mégis a mindennapokban egy jobban használható készülék a dél-koreaiak kis üdvöskéje, bár a fent felsorolt modellek egyike sem képes két kártyát egyszerre kezelni."

i486 DX2-66MHz

(#30) Penguin95 válasza majcsika (#27) üzenetére


Penguin95
senior tag

Eléggé kritikus voltam a Prestigioval szemben eddig. Ehhez képest tavaly vettem egy Xperia Z-t 60.000 Ft-ért. Ezzel az 50k-s dolgot le is tudnám a magam részéről. Aztán... Az, hogy nálad jó a kijelző, semmit nem jelent. Az egy konkrét típus. A cikkben szereplő meg egy másik. Az meg, hogy sokan a logó miatt ekézik a gyártót, szerintem érthető. Épp elég lenne odaírni a helyére, hogy "Prestigio". De ez már szubjektív dolog.

(#31) Dominó85 válasza majcsika (#27) üzenetére


Dominó85
veterán

57.000-be került a Xiaomi Hongmim egy éve! Ahhoz képest ez a telefon 10 forintot nem ér meg. Kamerában a Hongmi rohadtul veri, a MIUI-t ne is hasonlítsuk a Prestigio névtelen felületéhez. Az optimalizálatlanságról és a minőségileg hitvány alkatrészekről meg ne is beszéljünk inkább. A Prestigio pedig tényleg gyalázat, ha gariztatani kell őket. Szóval ennyi erővel a kínaiak garija is többet ér a Prestigio-énál. Ha pedig már logó, akkor elárulom neked, hogy egy f0s logó (lásd a fenti készülékét) az egész brandra rányomja a bélyegét. Úgy néz ki a címerük, mint egy elfuserált luxus autó emblémája, csak éppen a motorháztető alatt hiába van Porsche motor, ha a kaszni egy Trabanté. :))

* Péter - 06302461862 *

(#32) kovy79


kovy79
őstag

Mi lenne, ha a cikkírók a teszt végén két kártyás telefon alternatívájaként két kártyás telefont ajánlanának? :U

majcsika, neked van egy véleményed, de a másét nem fogadod el és egyből "lecsórózod". Értelmes...

Dominó85, viszont pár hónappal ezelőttig a Prestigio memóriakezelése verte a Hongmi-ét! ;]

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#33) Dominó85 válasza kovy79 (#32) üzenetére


Dominó85
veterán

Elhiszem milyen módon verte. ;]

* Péter - 06302461862 *

(#34) kovy79 válasza Dominó85 (#33) üzenetére


kovy79
őstag

Komolyan írtam. :) Én pár nap után agyfaxt kaptam a folyamatosan bezáródó programoktól. Anyósnak ajándékoztam... Hónapok után, de tudtommal legalább javították a hibát.
De ez itt nagyon off.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#35) Dominó85 válasza kovy79 (#34) üzenetére


Dominó85
veterán

Az 1S-nek (Snapdragon) voltak memkezelési hibái, nem a Mediatek procisénak. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#36) kovy79 válasza Dominó85 (#35) üzenetére


kovy79
őstag

Mea culpa. :R
Ezért használok mtk-s telefont. :DDD

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#37) dfdfdf


dfdfdf
őstag

prestigio gari szerintem 5csillagos hála a fixitnek. Sajnos tapasztalatból beszélek.

(#38) Dominó85 válasza dfdfdf (#37) üzenetére


Dominó85
veterán

Amióta a Logitech a fixit-nek adta a gariztatást... azt hiszem nem kell folytatnom. :U

* Péter - 06302461862 *

(#39) kerekfej válasza Dominó85 (#38) üzenetére


kerekfej
addikt

A Logitech régen nem javított úgy emlékszem, hanem mindent cserélt

(#40) Dominó85 válasza kerekfej (#39) üzenetére


Dominó85
veterán

Bizony, amióta a fixit van ez már nem jellemző...

* Péter - 06302461862 *

(#41) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#42) Mr.Silkó válasza bélus91 (#4) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

+1 Nagyon gagyinak hat.

(#43) Cpt. Flint


Cpt. Flint
tag

elég elszomorító, hogy javarészt olyanok kommentelnek (és természetesen negatívan), akiknek nincs tapasztalatuk (legalábbis semmi konkrétat nem írtak) a prestigio készülékekkel.
a márka két tabletjének, egy e-book olvasójának és egy telefonjának használata után én azt mondanám, hogy nem rosszak ezek a termékek, hozzák a kötelezőt simán, alacsony áron.
a garanciával sem volt semmi gondom, egy javítási kísérlet után csere jött, ráadásul magasabb kategóriára, mert a garis készülék kifutott, az árak meg estek közben. háztól-házig szállítással mindezt.

a kínából postázott, hónapokig várt, félmagyar, garizhatatlan, stb. készülékek dicsőítése meg sztem nem ennek a topiknak a témája. :(

(#44) laca7909af


laca7909af
tag

Aki vett már ilyen 5454-est a Telekom-tól, attól kérdezném:
- fülhallgató volt a dobozban ?
- Noti LED milyen eseményeket jelez, milyen színnel és milyen a fényereje ?
- dual-sim-es (Telekom honlap szerint független) ?
- mindegyik SIM foglalat tudja a 3g-t ?
- kijelző fényereje milyen erősebb napsütésben - mostanában párszor volt benne részünk ?
- kamera minősége ?
- akksi mennyi idő alatt tölt fel a gyári töltővel és mennyit bír (kijelzőidő pl.)

válaszokat előre is köszi :R

(#45) laca7909af


laca7909af
tag

Telekomnál most olcsóbb az 5454 Duo :)

(#46) laca7909af


laca7909af
tag

Hozzászólók között van olyan, aki vett is ilyen készüléket vagy használta ?

(#47) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

Mi lehet tudni a készülékről? Valakinek tapasztalata?

(#48) laca7909af


laca7909af
tag

Nagyon pörög a topik :DDD

(#49) NoMagix


NoMagix
addikt

Ma érkezett meg a telóm, azt kell mondanom, hogy egész jó a cucc, kivéve a kijelzőnél jelenetező lassú görgetési problémát!
Azt reméltem, hogy a februári teszthez képest lesz ebben valami pozitív változás!
Számomra méretben tökéletes az ára pedig kárpótol mindenért!
Melós telefonnak tökéletes lesz!

[ Szerkesztve ]

(#50) laca7909af válasza NoMagix (#49) üzenetére


laca7909af
tag

Gratula a telóhoz, szerintem is jó ár-érték arányú, főleg amennyiért most a magenta adja !
Használsz benne micro SD-t ? Milyen márkájut ?
Fotózás után, ha megnyitod a kezdőképernyőről a galériát, akkor a kis bélyegképre kattintva behozza rendesen a fényképet vagy szürke lesz az előnézeti kép ?
Akksi nem merül nagyon ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.