Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Azért majd írd már le, hogy mit kellett csinálni a targis vizsgán és az meddig tartott.

(#2) strike-force


strike-force
őstag

Nem tudom a magyar targoncás vizsga mennyire komoly, de 2005-6-ban az USA-ban voltam és 1 nap alatt letettem a vizsgát. :) Délelőtt folyamán jött egy csóka és megnéztünk egy videót (max. 1 óra volt) aminek a fele munkavédelmi okatatás volt, a másik a targoncával való rallizás hátrányait mutatta be.
Ezután kimentünk a parkolóba és 10 raklapot kellett 5-ösével a parkoló egyik végéből a másikba elvinni, majd a maradék 5-öt a tetejére rakni ugyanígy.
Zseniális volt! :D

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#3) Packersbay


Packersbay
tag

Én tavaly év végén vizsgáztam elméletből.Nem kell tőle félni simán meglessz,én tanultam rá 1 napot és elég volt. Elég ha csak nagy vonalakban tudod,mondjul az is számít,hogy milyen a vizsgáztató,aki általában az oktatótok.

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#4) rwu


rwu
tag

Ha nem vagy hülye hozzá, akkor nem lesz probléma.
Mondjuk szóbelin az egyik srác a hidraulikánál elkezdte a pneumatikai cuccokat mondani, de türelmesen végighallgatták. Kapott egy kettest és meglett a jogsi :)
Én összesen 30 percet voltam oktatáson (a többire nem mentem be), tételem nem volt, csak a vizsga reggelén olvasgattam egy kicsit.
Simán meg lett.
Gyaxin a lényeg: nyomd a dudát, ha kell-ha nem :D

S22U*hondacivic*

(#5) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

[link] :DDD

Oda mentem, ahol vagyok!

(#6) Pr3ciSioN válasza Tomaaasz (#5) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Ezt a videot mar lattam hat sirtas is a rohogestol :DD

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#7) Pr3ciSioN válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Mindenkeppen megirom sot kozbe ha lesz idom mar irom is :)

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#8) Pr3ciSioN válasza strike-force (#2) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Most csak szobeli meg konnyitrtt vizsga lesz ami azt jelenti h oda kell szlalomozni 3 raklaphoz levenni a felsot es melle tenni aztan vissza ra es annyi :D majd utana lesz a nehezitrtt :D

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#9) Pr3ciSioN válasza Packersbay (#3) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Anyos jeloltel tegnap atneztem kiderult h o us ott ledz a vizsgaztatoim kozott rs azt mondta h o mar most atengedne :DDD

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#10) Pr3ciSioN válasza rwu (#4) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

A dudat tudom h nyomni jrll azt pont beszeltuk h leragasztjuk h folyamatosan szoljon :))

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#11) Pr3ciSioN


Pr3ciSioN
aktív tag

Most szolt az uzemvezeto h holnap cserelek a delutanossal vagyis reggel 8tol este 10ig leszek es vasarnap reggel 6ra johetek vissza :))

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#12) Pr3ciSioN


Pr3ciSioN
aktív tag

Sikerult jelesre :DD gyakorlaton annyit krllett csak h 3 raklap volt egymason a felso kettot levenni aztan visszatenni ra elmeleten meg a legkonnyebbet huztam :DD a gyakszi ideje kb 5 perc a szobelim is kb annyi volt :)

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#13) banhammer válasza Pr3ciSioN (#12) üzenetére


banhammer
veterán

Amikor én vizsgáztam az elméletet szinte helyettem mondta fel a vizsgáztató.
A gyakorlati rész meg nagyon könnyű volt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) rwu válasza Pr3ciSioN (#12) üzenetére


rwu
tag

Gratula! :)
Gyaxim:
targoncától 5!m-re egy raklap.
Feladat: emeljem meg, menjek hátra 5métert, rakjam le, majd helyezzem vissza az eredeti helyére.
:D
Egyik kollégámat mások vizsgáztatták és átpakoltatták vele a teljes alapanyagkészletünket (45 paletta, egyenként 1,7tonna műanyag granulátum). Majd amikor ez megvolt, vissza az egész. Az utolsó emelésnél eltört a paletta és borult a cucc, mindenhol apró műanyag granulátum volt :D
Kilója br. 880Ft, 8 zsák szakadt, zsákonként 25kg :D :D
A vizsga meglett, utána lehetett selejteztetni az anyagot, volt boldogság a főnökségnél :D

S22U*hondacivic*

(#15) Pr3ciSioN válasza banhammer (#13) üzenetére


Pr3ciSioN
aktív tag

Nekem csak kötekedni a vizsgáztató akart csak nem jött neki össze (szóbeli) mert én mindig folytatni akartam a felkészítő tanár ült mellette és ő már majdnem lefordult a székről úgy röhögött és csak annyit mondott a vizsgáztató faszinak hogy : Nézd meg b@azd meg nézd meg , nem hagyja magát . Akkor is kiakarja magát dumálni a kérdés alól :DDD Mire a vizsgáztató csak annyit mondott : Nahát maga aztán egy nagyon huncut fiatalember. És akkor megköszönték és kifáradtam jelessel :D

rwu Köszönöm :B
Nekem a gyakszi része abból állt hogy 3 bója azok között szlalomozni kellett 3 raklap közül a 2 felsőt levenni kicsit vissza tolatni előre menetbe vissza szlalomozni megkerülni a legelső bóját és szlalomba vissza vinni a helyére aztán tolatva szlalomozni :DDD Engem főnök ( hál' istennek a cég fizette a tanfolyamot :DDD :DDD ) a vizsga előtti gyakszin szivatott meg mert a nehezítettre gyakoroltunk és belibbent aztán közölte velem hogy egy raklap amin áru van ( két fejenként 400 kilós műanyag henger ) fogjam meg és tegyel 2.75 méter magasra :D én csak annyit mondtam neki : Bárcsak én is ennyire bíznék magamba mint maga bennem :DDD :DDD Megcsináltam amit mondott odajött kezet fogott elkezdi : Gratulálok én most mentem a faszomba csak ezért jöttem be Viszlát. És eddig volt ott :DD

[ Szerkesztve ]

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#16) rwu válasza Pr3ciSioN (#15) üzenetére


rwu
tag

:DD

S22U*hondacivic*

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.