Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Pórul jártunk

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ezért nézem meg mindig a lejárat dátumát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) greenity válasza Vakegérke (#1) üzenetére


greenity
aktív tag

Teljesen gyanútlanul kivettem a pultból is vittem. De még megsárgázva sem volt, hogy barom lejár olcsó. Ugyanannyi volt mint a többi...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) 8th


8th
addikt

Mi kétszer jártunk pórul büdös tálcás hússal egyszer még a néhai Kaiser's-ben aztán egyszer az Auchanban is tálcás sertés darált hússal aminek olyan szaga volt, hogy felfordult a gyomrom tőle pedig nem vagyok egy finnyás népség. Ekkor volt elég. Cipőt a cipőboltból alapon azóta kizárólag csak hentesnél vásárolunk húst, előre csomagolt tálcásat pedig soha többet sehonnan. Ha darált hús kell azt is inkább megvesszük egyben és ledaráljuk itthon a nagymamától megörökölt 60éves retró húsdarálón. :K

(#4) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Egyébként is nagyon megéri kiszamolot olvasni.....

[link]

(#5) rover45


rover45
senior tag

Gondolom egyszer már átcímkézték ... :s

(#6) ncc1701


ncc1701
veterán

Húst a hentesől. Sokan elfelejtették már ezt sajna. Szombaton járok piacra korán reggel, onnan még sosem hoztam ilyen szemetet.

(#7) greenity válasza ncc1701 (#6) üzenetére


greenity
aktív tag

Délután 5 után nem nagyon van nyitva hentes...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8) sutykuru


sutykuru
tag

Tesco húsgarancia a dupláját fizeti vissza ha visszaviszed. (tudom nem éri meg, ha messze van)

(#9) greenity válasza sutykuru (#8) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem Tesco volt, meg dühömben kidobtam, már a lenti kukában van.. de kösz a tippet legközelebb megjátsszuk, bár inkább ne legyen :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#10) zoo8800 válasza rover45 (#5) üzenetére


zoo8800
veterán

A húsüzem eredeti címkéjét azért kevés bolt ragasztgatja át :U

rip and tear, until it is done

(#11) sutykuru válasza rover45 (#5) üzenetére


sutykuru
tag

Inkább "túlhűtik", cimkézni nem merik. (sajtot azt igen, de azon látszik ha jól megnézed)

(#12) shteer válasza ncc1701 (#6) üzenetére


shteer
titán

Nalam pont a hentestol vásárolt csirkemell budosodott meg másnapra a hűtőben - az se biztosíték

..szerintem jónak tűnik

(#13) gerii válasza sutykuru (#8) üzenetére


gerii
addikt

Ez érdekes, pont hogy a Tescoban a legundorítóbb a hús, kinézetre is.

(#14) nemlehet


nemlehet
őstag

Azért a hentesektől sem kell ám elájulni. Ott is nagyon durva dolgokat megcsinálnak, csak mivel kisebb az ügyfélkör kevésbé lesz nyilvános, meg amúgy is őket nem divat szidni. Amúgy láncokon belül is óriási különbségek vannak az egyes egységek között, nagyon sok múlik az üzlet/osztály vezetőkön.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#15) bagkri01 válasza nemlehet (#14) üzenetére


bagkri01
őstag

Úgy van, ahogy mondod. Az üzlet minőségbiztosítási vezetőjén igen sok múlik, ha fogja a dolgozókat rendesen ott nem lesz gond. A tescot meg szidják sokan, pedig elég szigorú minőségbiztosítási rendszere van (a Lidl-nek szintén, de a COOP üzleteknek is), csak azt be is kell tartani. Éppen a manapság (sajnos) nem túl nagy forgalmú henteseknél van sok disznóság (és most nem a húsra gondolok, próbálják minimalizálni a veszteséget). Ahol van vevő rendesen ott pörög az áru, az olyan helyeken mindig frisset lehet kapni. Na és ne felejtsük el a forgalmazók felelősségét sem, a hűtési lánc be nem tartása igencsak sok problémát okozhat.
Na és végül, de nem utolsó sorban a fogyasztók ( nem feltételezem, hogy Ti lennétek a hibásak), húst, hűtést igénylő tejterméket, egyéb hűtendő árut nem úgy veszünk ( főleg nyáron) reggel 8-kor boltnyitáskor megveszem és még egész délelőtt rohangálok vele mindenfelé, vagy hűtőtáskába teszem vagy a körjárat végén veszem meg.

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#16) ncc1701 válasza greenity (#7) üzenetére


ncc1701
veterán

Piacra szombat reggel 6-6:30 körül járok. Ennyit nekem megér, h jó minőségű kaját kapjak.

(#17) ncc1701 válasza shteer (#12) üzenetére


ncc1701
veterán

Ugyannál a hentesnél vásárolok vagy 8-10 éve. :)

(#18) greenity válasza ncc1701 (#16) üzenetére


greenity
aktív tag

Szombatonként nem vagyok Pécsen, így oda húst venni nem tudok. Másrészt meg azért elvárható lenne, hogy mint bármilyen más élelmiszer esetén a boltokban levő hús is normális legyen. Nem azért találták ki ezeket a boltokat, hogy ne lehessen itt húst venni. Ha tehetem én is hentesnél vásárolok, de nem mindig megtehető ez a dolog.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#19) BulletBill27 válasza ncc1701 (#16) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Ugyanazt kapod ott is. Nekem a rokonaim eladják a Tesco-nak is, meg piacra is visznek a zöldségekből. Lényegtelen hol vásárolsz.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Pórul jártunk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.