Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Azért régebbi címeket konzolon is olcsón dobálják.

(#2) cskamacska válasza D1Rect (#1) üzenetére


cskamacska
addikt

Igen, bár azért a zakciós brit offshore rendelések is gyakran messze vannak a PC-s onlányboltos leárazásaktól. Az meg gyönyörűen példázza milyen szép minimálár növekedés lesz konzol fronton, ha körülnéz az ember Amazonon. Kedves uram, megveszi 30 dollárért a 2 éves CoD 6-ot újonnan, vagy 7 dollárért használtan? :U

Arról nem is beszélve hogy a DLC-k, amik sajnos a játékok bővítésének hétköznapi részei lesznek a kiegészítő lemezek kárára, szóval ezek konzol fronton egyáltalán nincsenek, vagy rendkívül ritkán vannak leárazva. PC-s onlány letöltő oldalaknál meg teljesen természetes, hogy a fő játék mellett a DLC-ket is olcsóbban adják.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#3) gzbotii


gzbotii
veterán

Hat az biztos, hogy egy-egy komolyabb jatek ara igen magas egy diaknak :((
Kisprol egy konzolra, jobb gepre amivel tud valamit jatszani es aztan meg lesz 2 jateka :(((

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#4) Polllen válasza D1Rect (#1) üzenetére


Polllen
nagyúr

Olcsóbban, de nem olyan olcsón, mint a PC-s gammákat... Innentől kezdve a fenti összehasonlításban konzol-pc: 0-1.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5) D1Rect válasza Polllen (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Az állandó ajánlatokat ne hasonlítsd össze a steam leárazásokkal. ;)
Én inkább a digitális disztribúciót emelném ki a PC mellett mint óriási előnyt, így nem kell lemezekkel vacakolni.

(#6) Polllen válasza D1Rect (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

Már hogyne tenném:) A felhasználók egy része ilyenkor vásárol főleg&várja. Nyilván konzol játékoknál is vannak akciók, de nem tudok ilyen nagyszabásuról.

Meg egyébként is... Ha költségkről beszélünk, az akciók is ugyanúgy fontosak, mint a játék- vagy hardware cserebere... Pc-n a digitális disutribuciónál ezek jelentősek.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) D1Rect válasza Polllen (#6) üzenetére


D1Rect
félisten

"A felhasználók egy része ilyenkor vásárol főleg&várja." ;)

(#8) Polllen válasza D1Rect (#7) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mivel a melyik drágább vitában rendszeres érv a konzoljáték cserebere, ez így lesz korrekt. Ott se mindenki használt gammákat vesz.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#9) D1Rect válasza Polllen (#8) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez erősen függ a felhasználótól.
Általánosan kijelenteni, hogy ez vagy az drágább, sztem butaság.
Pl. ha valakit a hypeolt FPS játékok vonzanak, akkor már nem lehet beszélni arról, hogy a PC olcsóbb.

Ha valakit az SC2 vonz, akkor... ;]

(#10) Polllen válasza D1Rect (#9) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ezért született az első&második poszt a témában.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#11) D1Rect válasza Polllen (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Csak arra szerettem volna felhívni a figyelmedet, hogy az egész "melyik olcsóbb" egy nem túl értelmes hozzáállás. Tudom, hogy az eredeti "óccsóbb a konzol" beszólásra reagáltál, de az ilyet egyszerűen nem kell felvenni.

Kb. 1kg körtét 1kg ananásszal hasonlítani.

(#12) Polllen válasza D1Rect (#11) üzenetére


Polllen
nagyúr

:D

Már kiírtam magamból ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13) D1Rect válasza Polllen (#12) üzenetére


D1Rect
félisten

:))

(#14) cskamacska válasza cskamacska (#2) üzenetére


cskamacska
addikt

Kis DLC kitérő: miután 1 dollárért be lett szerezve a Duke Nukem Forever hó elején, a mostani -75%-os Steam zakcióban lesz hozzá Doctor Who DLC 2€-ért, de a szerencsésebbek 1,5, ill 1€-ból is megúszhatják kuponnal(maga a játék is csak 5€).
Konzolon mikor is volt utoljára DLC leárazás a játékkal együtt? :F Pedig mennyi, mennyi DLC van ott is a játékokhoz.. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#15) dabadab válasza D1Rect (#5) üzenetére


dabadab
titán

"Én inkább a digitális disztribúciót emelném ki a PC mellett mint óriási előnyt, így nem kell lemezekkel vacakolni."

A konzolok is ebbe az irányba mennek: [link]. Mondjuk ezeket meg aztán pláne nem lehet használtan eladni.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#16) Polllen válasza dabadab (#15) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az egy mocskosul drága hely... Gears of War 1 30 EUR Oo.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17) adalbert1 válasza Polllen (#16) üzenetére


adalbert1
veterán

Magyar live-on is 6000 Ft (mondjuk ez még mindig olcsóbb, de így is bőven a túlárazott kategória).
Pár kivételtől eltekintve (Dead Space, Assassin's Creed, Bioshock 1-2, ezek mind 2990 Ft-ba kerülnek liveon, ennél olcsóbban nem igen találsz újonnan lemezes kiadást) jobban megéri beszerezni valamelyik angliai webshopból a játékokat mint digitális disztribúción keresztül. Pl.: a Mortal Kombat liveon 14990 Ft, zavvi-n 14.95 font volt (amíg nem lett sold out, de a Komplete edition is csak 24.95 lesz).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.