Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Secretknight


Secretknight
aktív tag

Pontos,jó leírás.Nekem megegyezik a véleményem a tapasztalataim alapján.
Köszi a leírást!

(#2) pikko válasza Secretknight (#1) üzenetére


pikko
csendes tag

Köszönöm, örülök,hogy tetszett. Természetesen a fotókat bővíteni fogom,csak el kell kérnem a telefont a feleségemtől mert ő használja. De hamarosan..

(#3) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

én félek ezektől a kisebb kínai gyártóktól, azért minőségileg vannak velük gondok.
Barátnőm telefonján pl -igaz másik márka- egy hónap után foltos volt a kijelző háttévilágítása, de sokszor ezeknél pocsék a mikrofon minősége is meg az isten tudja mi kínju szokott lenni még.

Persze a nagy márkák már korrektek, de ezk a feltörekvő márkák még spórolnak ahol tudnak.

(#4) Secretknight válasza Cannabis7 (#3) üzenetére


Secretknight
aktív tag

Ez így van.Ezekből is van jobb és kevésbé jó.
A mikrofonon a múlt héten hangosítottam,most tökéletes.A többi hangszóró az kifejezetten hangos gyárilag.Semmi mást nem kellett rajta állítgatni,a kijelző sem foltos.
Ez nem nagy márka,viszont az árazása sem az.

(#5) pikko


pikko
csendes tag

Hát valahol el kell kezdeni mindenkinek. De ez látszik az árazásból is. Azért ennyiért igen megéri. De teljesen érthető a félelem az ismeretlen kínai telefonokkal szemben.
Talán a nagy gyártási szórás minőségben,amit még csiszolni kellene a kis cégeknek.

Amúgy az UleFone már erősen növöget, mert a 2016-os mwc-én is ott volt, ahol eléggé nyomultak. Az ulefone Power szép eredményeket hozott, és most hozzák ki az Ulefone future telót, ami igen ütős lesz.
Szóval alakulnak ők is, de ha jobbak lesznek az az árazásban is követni fogja a dolgokat...
[link]Itt vannak dolgok a cégről, letöltés stb

[ Szerkesztve ]

(#6) szupermacs


szupermacs
veterán

Ezért a telefonért ez nem pénz. A kamera körüli keret nagyon nem tetszik, de az előlap csodaszép.
Jó teszt, tömör, minden benne van amire kíváncsi vagyok. Gratulálok! :R

(#7) pikko válasza szupermacs (#6) üzenetére


pikko
csendes tag

THX. :)

(#8) Bence01


Bence01
tag

Én is ilyen telefont használok karácsony óta, hozzáfűznék pár tapasztalatot.
Akummulátorból eddig max 4 óra képernyőt sikerült kihoznom ebből azért nekem elment 2. nap estéig.
A töltés viszont siralmassan lassú 3 óra hááát nekem sokszor több, estére nyugodtan töltheti az ember.
Erővel nincsen gond eddig mindent szépen vitt fagyás nem volt. Kamera alatt elég jól melegszik játék közben, de azért nem süti a kezem.
Sajnos egyik este ráléptem így lett a kijelzőn két kicsi sárga folt, de ezt is kibírta legalább, majd megpróbálom gariztatni.
Gyenge pontja szerintem a hálózat sokszor nem eléggé erős elvileg van 4g, de nálam nagyon ritkán tűnik fel. A barátnőm alcatel one tuch 3 -án állandó 4g van ugyan ott.
Egyébként jól van összerakva nem ropog meg ilyesmik.
Nagyjából ennyi nyugodt szívvel ajánlom olyanoknak akik nem használják túl sokat a telefonjukat, de ha néha kell nem akarnak gyenge fotókat készíteni.

Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

(#9) pikko válasza Bence01 (#8) üzenetére


pikko
csendes tag

A 4 óra tök jó,ahhoz képest,hogy nem 2 G hálózaton vagy.
Mi csak 2G -én használjuk,lehet ezért több kicsivel az akkuidő
Köszi a kiegészítést. :)

(#10) D0CKEY


D0CKEY
csendes tag

MicroSD kartyaval bovitheto, ismeri az SDXC szabvanyt, igy elvi maximum 2TB (es nem 32GB)!
Enyemben 128GB-os kartya pihen eppen...

(#11) D0CKEY


D0CKEY
csendes tag

Meg egy informacio, hatha erdekes valakinek...
2db kulonallo microSIM foglalata van, illetve 1db kulonallo microSDXC!
Tehat mehet bele magan SIM kartya, ceges SIM kartya es akar 200GB microSDXC egyszerre! Nem kell sakkozni veluk, mint a mostani telefonok sokasagaban (SIM2 vagy SD kartya).

(#12) pikko válasza D0CKEY (#11) üzenetére


pikko
csendes tag

Neked meddig bírja az akku?

(#13) travis84


travis84
csendes tag

Sziasztok! A Banggood európai áruházában elég jó áron elérhető az Ulefone Paris, most 20%-os akcióban kb 28-29ezer forintra jön ki a teljes ára. Aki most szeretne venni, annak ez egy jó lehetőség.
A kupon kód, amit a rendeléskor meg kell adni: d57bdf

[ Szerkesztve ]

(#14) travis84 válasza travis84 (#13) üzenetére


travis84
csendes tag

Ismét akcióban van az Ulefone Paris telefon, ezúttal kupon nélkül 99.99$ (~28ezer), akit érdekel mostanság. EU boltból, ÁFA, VÁM nélkül 3-7 nap szállítással.

(#15) csuzda válasza travis84 (#14) üzenetére


csuzda
aktív tag

Az akcióban a
311827
kupon kódot használva 25.800 forint házhosszállítással együtt. Én ebben a percben vettem meg :)

(#16) mana* válasza csuzda (#15) üzenetére


mana*
csendes tag

Köszi az infót, sokat segítettél vele :) Nekem is benne volt az automata e-mailban ma a kupon, csak átsiklottam felette. Majdnem gearbest-ről vettem meg 10 ropival drágábban :D
Ehhez gondolom már ne várjak tokot meg üveget, ugye?

(#17) csuzda válasza mana* (#16) üzenetére


csuzda
aktív tag

Igazán nincs mit.

Ezt a topikot ajánlom betenni a kedvencek közé és nem fogsz lemaradni ilyen akciókról.

Szerintem nem kapunk tokot, se üveget. Nem is baj szerintem, ennyi pénzért egy ilyen telefont :D

(#18) mana* válasza csuzda (#17) üzenetére


mana*
csendes tag

Köszönöm, elmentettem. Van itt is a fórumon egy eladó tok, lehet megpróbálok arra megegyezni...

(#19) Carline válasza pikko (#12) üzenetére


Carline
őstag

Jó, tömör kis gyorsteszt.
Tesztképet tehetnél még be. Kíváncsi vagyok milyen képet csinál.
Egy hiba:
A paraméterei alapján nyolc darab MediaTek MT6753 processzor van benne, ami egyenként 1.3 Ghz.

Nem nyolc darab MediaTek MT6753 processzor van benne, hanem egy nyolcmagos, magonként 1.3 GHz-es MT6753 Soc.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#20) pettyezo válasza Bence01 (#8) üzenetére


pettyezo
újonc

Egy hónapja vettem a Paris-t, tényleg gyors, nem akad, a kijelző nagyon szép, ahogy a többen is leírtátok, viszont Bence01 aki egyedül Ő írta, "a hálózat sokszor nem eléggé erős elvileg van 4g, de nálam nagyon ritkán tűnik fel. A barátnőm alcatel one tuch 3 -án állandó 4g van ugyan ott."
Nálam nem hogy erős, a 4G egyáltalán nem, a 3G-t alig alig tudom használni, a 2G a városba erős de ha külső részeken igen csak ingadozik, vidéken viszont alig vagy egyáltalán nem tudom használni, egyszerűen nem lát hálózatot. Dühítő hogy nem tudok telefonálni, és nem tudnak elérni, miközben ugyan azon szolgáltatónál vagyunk párommal, Ő vidáman telefonál. Bangood-nak írtam a problémáról, pár órán belül válaszoltak is, ill kérték hogy videózzam le a problémát, és dokumentáljam.
Valakinek valami javaslat a problémára?

[ Szerkesztve ]

(#21) csuzda válasza pettyezo (#20) üzenetére


csuzda
aktív tag

Nem tudok segíteni, de megosztom azt amit én tapasztaltam. Blue mobilos vagyok. Eddig volt mobilnetem és a legtöbb helyen mindig 4G-t mutatott a telefon. Amióta nincs, azóta csak 3G-t mutat a telefon. A környéken a kevésbé fedett részek (Sajószentpéter miskolci vége, Bánréve-Sajópüspöki, erdős részek) kivételével mindig normálisan használható 3G, de legtöbb esetben 4G hálózatom van.

Idén vásárolt a SIM kártya, tehát új típusú. Nem lehet, hogy régi fajta a SIM kártyád és még nem tudja a 4G-t? A telóban a másik SIM kártyám ilyen, azzal hiába ügyeskedtem én is, sosem volt 4G hálózatom, pedig 4 telefonban is próbáltam.

(#22) pettyezo válasza csuzda (#21) üzenetére


pettyezo
újonc

Köszi csuszda az észrevételt! :)
2 hónapos a SIM kártyám, azzal baj nem lehet, illetve több SIM kártyát is kipróbáltam már más szolgáltatóhoz tartozót, és a hibák ugyan azok. Próbáltam 1-esből a 2-es SIM foglalatba cserélgetni a kártyákat, de az sem segített. Tartok tőle hogy hardveresen lesz vele probléma. Hiába ezerből egy hibásan jön ki..úgy látszik sikerült megcsípnem ezt az egyet...

(#23) Bence01 válasza pettyezo (#22) üzenetére


Bence01
tag

Szerintem küld vissza, Bangood-on, ha jól tudom van valami eu szerviz/raktár és elég oda visszaküldened így olcsóbb. Ha elsőre nem ajánlják fel erőltesd, hogy te csak eu-n belül postázod. Én már beletörődtem, hogy 3g van csak ,de 500Mb mobilnettem van így nem zavar az 3g-n is elfogy hamar. Majd ha lesz egy cserekészülékem akkor én is visszaküldöm szerintem, még van rá fél évem, plusz azóta rá is léptem egyszer így most van egy pici sárga folt a kijelzőn, de csak fehér háttérnél látszik szerencsére.

Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

(#24) pettyezo válasza Bence01 (#23) üzenetére


pettyezo
újonc

Hello Bence01 :)
Köszi szépen az infót, igen visszaküldöm mindenképpen, orvosolni akarom a problémát. Eu-s raktára van Angliában,... de egyben szervizként is üzemelne, arról még nem hallottam. Utána nézek a keresőben hátha találok valami hasznos infót róla.
Megfordult a fejembe, hogy egy mobil szervizbe elviszem, de félő hogy barkácsolás lenne a vége, persze a ráfordított munkaórát kiszámláznák, plusz elveszíteném a garanciát...
Megírom ha sikerült előre lépnem az ügyben.

(#25) kazan23


kazan23
aktív tag

Sziasztok,

Tudtok itthon, vagy eu-s raktárból eladó új akkut?
Megpúposodott szegény :U

(#26) coke65 válasza kazan23 (#25) üzenetére


coke65
csendes tag

Szia,
nekem is púpos lett az akksim, vennem kell egy újat. Nekem az sd kártyát nem igazán kezeli, mindent a telefonra ment, pedig nem az van kijelölve a beállításoknál. lehet, hogy a kártya nem jó?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.