Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Picike8:] Zaj

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

UP!

(#2) eddie17


eddie17
addikt

Akkor minek reklámozod?

(#3) Picike8 válasza eddie17 (#2) üzenetére


Picike8
aktív tag

Nagy "divat" lett az oskolában, így hát megnéztem. Négy perc minusz az életemből. Mondjuk a Gangnam-nál is ez volt. :U
Nem reklámozom, egy fillért se kapok azért, hogy kiraktam. Csak kíváncsi vagyok mások véleményére. :K

(#4) eddie17 válasza Picike8 (#3) üzenetére


eddie17
addikt

Nekem sem jön be, ebből a számból nem lesz "legenda" az biztos. De azért bírom ezt a jópofa pufi koreai csávót. Főleg azt, hogy pillanatok alatt mekkora hírnévre tett szert. Na ez teljesítmény szerintem.

(#5) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Tipikusan az akinek 1 jó száma van és kifújt.

(#6) Picike8 válasza eddie17 (#4) üzenetére


Picike8
aktív tag

Abszolút egyetértek Veled, nagyon becsülöm ezt az embert, mert ügyesen csinálta a dolgokat, óriási celeb (ha szabad így fogalmaznom) lett belőle.
Poénnak jó, zeneként viszont szerintem nem.

#5 SymbianOS Melyik száma? ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hogy mekkora szenny ez a videoklip.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8) Иван válasza Kolondrum (#5) üzenetére


Иван
őstag

Actually kellemeset csalódtam, mert rosszabb, mint a gangnam ez tény, de sokkal jobb, mint amit vártam.

Amúgy meg szegény kb mindegy volt mit rak össze. Egy ilyen gangnam szintű sláger után esélye nincs megugrani és hozni a várakozásokat.

Hogy fairek legyünk, nem lett ez olyan rossz. Drukkolok neki :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#9) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem most intézi, hogy még a vakond se legyen rá kíváncsi. Szánalmas erőlködés, hogy felszínen maradjon, és kaszáljon még egy kis lóvét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) HuMarc


HuMarc
addikt

Hatalmas, szerintem :D Legalábbis egyszer az. Nyilván másodszorra rájönnék, hogy hülyeség (mint ahogy a Gangam Style is) de nekem egyszer pont elég meghallgatni :)

(#11) bbazs96 válasza HuMarc (#10) üzenetére


bbazs96
csendes tag

Szerintem meg bantófándó dzsentölmen :D

(#12) albert8 válasza Kolondrum (#5) üzenetére


albert8
addikt

Mi a fene az? :Y

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#13) Иван válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Иван
őstag

Miért lenne szánalmas? Inkább élvezzétek, ahogy bohóckodik és hogy excentrikus.

A valóvilágod, na az szánalmas

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#14) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A Gangnamon még röhögtem, meg elviseltem, de amikor este mutatta a haver, csak ordítottam a mikrofonba hogy mi a sz*r ez. Ezt az én alacsony ingerküszöböm sem bírja el :U

All→M8

(#15) HuMarc válasza Иван (#13) üzenetére


HuMarc
addikt

+1! :)

(#16) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Mi ez a pusztító alpáriság!? :DD

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#17) Picike8 válasza Earl_Muttley (#16) üzenetére


Picike8
aktív tag

Ez kérem szépen nem alpáriság, hanem posztmodernizmus.

(#18) Earl_Muttley válasza Picike8 (#17) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

úgy érted pRosztÓmodernizmus? :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Picike8:] Zaj
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.