Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

UP!

(#2) Vakegérke válasza Picike8 (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megkeseredett írás.

Bizonyára rossz helyen laktok. Itt, a sokak által bunkó környezetnek tartott Kőbányán talán ilyen nem fordult volna elő.

1977 szeptember. Istenem, de rég volt. Akkor lettem lakástulajdonos az Újhegyi lakótelepen.
Isten adjon mindenkinek olyan szomszédokat, mint az enyémek. Közvetlen szomszédommal majdnem 35 év alatt egy hang vita sem volt, és a többiekkel sincs problémám.
Ennyit a "bunkó" kőbányaiakról.

Nálunk ilyen nem fordulhat elő. Tapasztalataim szerint bárki cipekedik, azonnal kap segítséget, ha van a közelben életerős lakó.
Az pedig alap, hogy az ajtót megfogják, hogy ki tudjak menni akár teherrel, akár anélkül. Ez persze kölcsönös.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Thrawn válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem ő lakik rossz helyen, te laksz kivételesen jón ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4) Neil Watts válasza Thrawn (#3) üzenetére


Neil Watts
veterán

Hát ha lehetne "lájkolni" a hozzászólásokat a Logouton akkor megtenném, mert ez nagyon igaz :) Nem ez a megszokott ugyanis Vakegérke :)

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Úgy tűnik, el vagyok kényeztetve.

Anno a Fehérvári úton is kaphattam volna lakást, de mivel ide kötött minden, Kőbányát választottam. Nem bántam meg.
Ez a bunkók törzshelyének titulált kerület egyrészt ifjúságom színhelye, másrészt mint kiderült, segítőkész emberkék lakóhelye.

Mesélhetnék az itteniekről. Ha nem zavarok vele, megteszem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Picike8


Picike8
aktív tag

#2 Vakegérke
Te nagyon szerencsésnek érezheted magad, hogy ilyen jó szomszédaid vannak. :) Nálunk a házban elég sok...khmmm...maradjunk annyiban, hogy figyelmetlen ember van. Csak egy pár példa, hogy mire gondolok:
Hangosan beszélnek (nagyon)
Este 11-kor még hallom, hogy a szembeszomszéd, aki nem szereti becsukni az ajtót, viszont szeret rádiót hallgatni ordíttatja a Múnlájt Sádó-t.
Szintén 11-kor jön fel a 130 kilós srác, és nem csak trappol felfele, hanem minden egyes lépcsőfokon pattogtatja a kosárlabdát.
Felttünk a harmadikon minden hétvégén jönnek 5-6 éves gyerek, és: ordítanak, trappolnak, ugrálnak. A lépcsőházban is ezek érvényesek.

#3 Thrawn
+1

#4 core2
Szólj a gépháznak!

#5 Vakegérke
Én szívesen olvasgatnám a lakótelepi sztorikat! :)

(#7) föccer


föccer
nagyúr

"Helló, megfognád az ajtót? Köszi!"

Ennyi. Kéremkapcsolja.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.