Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steady74


Steady74
addikt

Köszönjük szépen, várjuk a szavazatokat :)

(#2) Zola007


Zola007
veterán

Akkor kezdem én mint újonc :)
Hely: Alaszka, Palotási tó és Nagyréde van hatótávon belül.
Időpont: szeptember 2. hete
Honnan: Debrecen
ha éppen nem kell a családban az autó, akkor valószínűleg azzal megyek és tudok 1 embert vinni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#3) Steady74


Steady74
addikt

Szeptember 12, nagyrédei horgásztó. Zsolával megyünk ketten, BP.

(#4) szuszinho


szuszinho
őstag

Csatlakoznék. Nekem is jobbnak tűnik a 12-i hétvége. Dorogról (Esztergomtól nem messze) jövök, valószínűleg egyedül.

(#5) Emu


Emu
őstag

Ha 100km-en belül lenne az esemény, akkor szívesen csatlakoznék. :R Én Győrből jönnék egyelőre egyedül, magamon kívül még 2 embert el tudok vinni. Időpont szempontjából nekem mindegy, munkahelyről 1-1 napra el tudok szabadulni :)

[ Szerkesztve ]

(#6) FireFox1996 válasza Emu (#5) üzenetére


FireFox1996
őstag

Nekem is jó a szept. 12 + nagyrédei. Csak vigyen vki bp-ről ;)
Ezek szerint csak 12 órás lesz?

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#7) Steady74 válasza FireFox1996 (#6) üzenetére


Steady74
addikt

Zoly ra szamithatsz szerintem ahogy eddig.

Lehet 24 is csak kello mennyisegu meleg ruha kell. Meg a folyekony pulover : D

(#8) FireFox1996 válasza Steady74 (#7) üzenetére


FireFox1996
őstag

Ha 24 órás, akkor péntek délután kell kezdeni, azaz szept.11-én (?!) . Nekem így is jó, úgy is jó (akár 12,akár 24 órás)

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#9) Zola007 válasza FireFox1996 (#8) üzenetére


Zola007
veterán

részemről lehet bármelyik, ahogy nézem állásonként kényelmesen 2-3 ember elfér és az 1-től 5-ig állások amik elég közel vannak egymáshoz, hogy lehessen "bandázni". Eddig lennénk 5-6 fő , tehát le kellene foglalni 2 állást legalább
Másrészt ide autóval is oda lehet állni, a többihez cuccolni kellene jó messzire.

Ellenben ha én egyedül mennék Debrecenből, akkor valószínűleg nem 1 napra mennék, hanem 2-3-ra. Ha valakinek van kedve egy ilyen hosszabb pecára csatlakozni, annak örülnék.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#10) szuszinho


szuszinho
őstag

+1 a foglalásra, hogy tuti legyen hely, lehetőleg egymás mellett.

(#11) FireFox1996 válasza szuszinho (#10) üzenetére


FireFox1996
őstag

Ezek szerint már eldőlt, hogy Nagyrédei tó lesz.
De 24 órás, vagy 12 órás?
Ha 24 órás, akkor 11-én, péntek délután kéne indulni egy közös tali pontra, éso nnan a tóra, és szombat du-ig nyomni, ha 12 órás, akkor szombat reggel...
Nekem bármelyik jó, csak fuvarozzan már vki oda.vissza! ;)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#12) Zola007 válasza FireFox1996 (#11) üzenetére


Zola007
veterán

nekem az Alaszka jobb lenne
szerintem szebb és jobb is
Viszont bármelyik lesz, én 2 napra megyek

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#13) Zola007


Zola007
veterán

beszéltem a nagyrédei tógazdával, foglalt az a rész a 12-i hétvégén
Szóvl valami más időpontot vagy helyet kellene kitalálni, de záros határidőn belül

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#14) FireFox1996 válasza Zola007 (#13) üzenetére


FireFox1996
őstag

más 2-3 egymás mellett szabad hely sincs?
Vagy ide [link] ;)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#15) Zola007 válasza FireFox1996 (#14) üzenetére


Zola007
veterán

Kérdeztem, de szombaton mennek mindenhova ahol közel van egymáshoz 2 állás.
Péntek 10-től szombat 10-ig tudna adni vagy szóló stéget, de azon meg nagyon max 3 ember tud horgászni

Az a vicc, hogy a foglaltsági tábla ami fent van a honlapon már 3 hetes. A 08.05-i állapotot mutatja
Mondtam, hogy küldje már el legyen szíves emailben a legfrissebbet, de nem hajlandó. Elhiszem hogy menő egy tó, de hogy ennyi rugalmasságot nem mutatnak...
Így meg marha nehéz bármit is leszervezni és így vaktában lövöldözni semmi értelme
_________

Nekem Ráckeve már nagyon messze van

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#16) FireFox1996 válasza Zola007 (#15) üzenetére


FireFox1996
őstag

Akkor most ki mire szavaz?
Így vagy úgy mindenképpen horgászni fogok ;)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#17) Zola007


Zola007
veterán

Felhívtam az Alaszkát is, ott szombatról vasárnapra eléggé tele van, de péntekről-szombatra még szabad az

- 1,2,3,4,5
- 8,9,10
- 16,17,18,19,21,22,23
helyek

egy álláson max 2 ember tud normálisan horgászni

térkép:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#18) szuszinho


szuszinho
őstag

Jó messze van.

(#19) Steady74 válasza Zola007 (#17) üzenetére


Steady74
addikt

angolul beszéltél? :DDD magas labda, bocsánat :)

(#20) Zola007 válasza Steady74 (#19) üzenetére


Zola007
veterán

lehet, hogy meg kellett volna kérdeznem, hogy euróban fizethetünk-e ;] és máris rugalmasabbak lettek volna

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#21) FireFox1996 válasza Steady74 (#19) üzenetére


FireFox1996
őstag

felhívjam én a tógazdát? ;) :D

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#22) szuszinho


szuszinho
őstag

Na most akkor? Hova, mikor?

(#23) Steady74 válasza szuszinho (#22) üzenetére


Steady74
addikt

Mikor részemről tolódott szeptember vége felé, a 12 nem jó. Vagy legénybúcsú, vagy családi program lesz akkor. A hol az meg eldől.

(#24) FireFox1996 válasza Steady74 (#23) üzenetére


FireFox1996
őstag

akkor én megyek RSD-re :)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#25) szuszinho


szuszinho
őstag

Urak, akkor most mi a nagy harci helyzet?

(#26) Steady74 válasza szuszinho (#25) üzenetére


Steady74
addikt

Részemről totál bizonytalan a szeptember sajnos, így nem merek vállalni egyetlen hétvégét sem előre, sajnálom.

(#27) FireFox1996 válasza Steady74 (#26) üzenetére


FireFox1996
őstag

Én RSD-n fogok horgászni, aki akar, csalatkozhat ;)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.