Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomazin


tomazin
veterán

Most Te vagy a béna, vagy egyre silányabb firm van a samu tv-k alatt?
Nekem e6-os samum van, és simán tudom váltogatni a hangsávot (bár ha sok van belőle(kb 5+), akkor ez se feliratra, se hangra nem lesz igaz)
elindítom a filmet, tools gomb, lemegyek az aljára és ott van az audio (d6-s tvn is ugyanitt van)

mod:
a bevezető után azt hittem, hogy fúú olyan tv-t veszel, hogy már a moddolt firmware ott lesz az asztalon, kicsit elpillogtam amikor kiderült,h nem tv áruházból, hanem a csodaszépszínűektől rendelted.

[ Szerkesztve ]

(#2) Petyyyyy válasza tomazin (#1) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Holnap kipróbálom amit írtál, de addig maradhat az állítás, hogy én vagyok béna. Eszembe sem jutott a Tools akkor és ott.
Mi a baj magentáékkal...?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3) Petyyyyy válasza tomazin (#1) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Na meglestem ismét a dolgot. Két file volt az USB-n:
-Iron Man 3.mkv
-Iron Man 3 hundub.AC3

Az mkv két hangsávot tartalmazott - angolt és olaszt. Ezek közül lehetett is választani az általad írt módszerrel, de magyar AC3 nem volt választható. Mindenesetre köszi az ötletet.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#4) sztanozs válasza tomazin (#1) üzenetére


sztanozs
veterán

Nekem valami alap Samu LED monitorom van de video lejátszásnál a Tool gomb > hangsáv (vagy valami hasonló) alatt ott voltak számozva a támogatott hangsávok...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5) Petyyyyy válasza sztanozs (#4) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Milyen forrásról és milyen anyagot néztél..?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#6) sztanozs válasza Petyyyyy (#5) üzenetére


sztanozs
veterán

Őőőő, ez még aktuális? :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#7) Petyyyyy válasza sztanozs (#6) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Persze, még nem cseréltünk tv-t. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.