Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Aranyos :)
Az ilyen kütyümániások (mint én is) értékelni fogják.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) peter9228 válasza Samus (#1) üzenetére


peter9228
aktív tag

Köszi! :)
A szoftverrel egyébként még eléggé buta. Jelenleg csak előre/hátra tud menni, és a fal előtt megáll. Valahogy így: [link]. Persze mindezt kb. 1 méteres hatótávolsággal, mert USB-n kapja az áramot:)

(#3) Honkydoo válasza peter9228 (#2) üzenetére


Honkydoo
őstag

Fasza! :D

Mesterséges intelligenciát bele! Hogy el találjon a világ végére is vezető nélkül. :))

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#4) JasL


JasL
senior tag

Nagyon tetszik! Miért Pi-vel csináltad? Egy arduino nem lett volna elég hozzá?

(#5) peter9228 válasza Honkydoo (#3) üzenetére


peter9228
aktív tag

Azért a világ végéig nem jut el az 1m-es kábellel:) Az a célom vele, hogy sofőr nélkül menjen a szobában, és ne menjen neki semminek. Később majd talán veszek rá egy kamerát is, és mehet a fehér csík követés a padlón:)

JasL
Nem tudom, az Arduinot annyira nem ismerem. Azért választottam inkább a Pi-t, mert így tudom használni media center-nek, torrent szervernek is.

(#6) JasL válasza peter9228 (#5) üzenetére


JasL
senior tag

Ja értem, tehát az autó nem végtermék, hanem inkább kísérlet. Azt hittem ez a board dedikált lesz az autóhoz ilyen tekintetben. De megértelek, így olcsóbb. Én most várom az arduino kit-emet, pár érzékelő már megérkezett, remélem hamarosan én is "felnőtt lego"-zhatok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.