Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Én mindig elnéző vagy az ilyen dolgokkal kapcsolatban. Nem véletlenül adnak garit mindenre, meg szokott lenni X napon belül azonnal kicserélős dolog is. Ma már übertömeggyártás megy akármiről is legyen szó, előfordul sokszor, hogy gyári hibás a termék. Bosszantó, de kicserélik, úgyhogy minden jó ha a vége jó.

DE EZ!

Hogy a francba lehet "véletlenül" egy használt... bocs, nem hogy használt, inkább szétcseszett, leharcolt cuccot elküldeni a vásárlónak??

(#2) peter9228 válasza kemotox (#1) üzenetére


peter9228
aktív tag

És ráadásul ezt megpróbálták úgy elfedni, hogy ráraktak egy fóliát...

Még a kapacitása is érdekes. A honlap szerint 5200 mAh, dobozon szintén 5200 mAh, a dobozon belüli leírásban pedig már csak 2600 mAh. Mondjuk ez szerintem csak elírás, mert magán az eszközön is 5200-as felirat van.

(#3) Lauda


Lauda
félisten

Valamelyik troger elado/raktaros kicserelte gondolom. Szaradjon le a keze. Raadasul ajandek volt. :W

(#4) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Írd meg a homar.blog.hu nak, ott nagyobb a közönség, és többen is láthatják amit műveletek. Volt olyan hogy annak hatására kezdett el foglalkozni a cég az egyik ember esetével miután oda kitették, mert ott nagyobb vízhangot kapott.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#5) peter9228 válasza gyurkikrisz (#4) üzenetére


peter9228
aktív tag

Meg is fogom, ha a héten sem válaszolnak.

(#6) II.Démonlord


II.Démonlord
tag

Én már több dolgot is tőlük rendeltem, és eddig nem volt semmi gond. Mindig max. 2 napon belül hibátlan állapotban át tudtam venni a rendeléseket.
Igaz nem futárral volt a szállítás, hanem egy üzletbe kértem. Így még szállítási díj sincs :D Bár néha mindenképpen ingyen lett volna. Az üzletben pedig az eladó minden esetben megkérdezte, hogy fizetés előtt ellenőrizni szeretném-e, de ha nem, akkor is él a 8 napos visszafizetés. Lehet neked is ezzel kellene vagy kellett volna élned.

[ Szerkesztve ]

(#7) vimes


vimes
senior tag

Valószínű, h valamelyik dolgozó művelhette, mert azt lehetetlennek tartom, h VÉLETLEN a gyárban egy használt darab kerüljön egy új termék dobozába. Költse gyógyszerre a hasznot, amit más megkárosításával szerzett.

Ez arra volt jó lecke, h mindenképpen ellenőrizzük le a vásárolt terméket, mert előfordulhat, hogy hibás a cucc, vagy ez... minden jobb annál, minthogy karácsonykor csalódjunk, bosszúságunk legyen. Mindenbizonnyal az ajándékozott is megérti, hiszen az ő érdekében történik a vásárlás utáni kipróbálás, hogy az ehhez hasonló eseteket elkerüljük.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#8) turikoczka válasza vimes (#7) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Karacsonykor vettunk egy power banket ami hasznalt volt. Persze ez csak szenteste vettuk eszre igy csak az unnepek utan tudtuk visszavinni, ahol beis kuldtek a szervizesekhez. Ket het mulva jott az uzi h megjott a boltba. Batyam jon haza h nem cserelik mert mi rontottuk el. Na mondom lehet probalkozni, visszamentunk es el kellett magyaraznom h a termek szine se stimmel... Kicsit elvonult megkerdezni a kollegajat, majd kijott h sry osszecsereltek a termeket es ma vagy holnap ertesitenek arrol h mi lesz... Szep...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.