Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Próbálta már valaki? Úgy játszanék valami jó posztapok MMO-val, de az eddigiek nem nyerték el a tetszésemet. Érdekelne a véleményetek erről.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Wasp_HUN válasza .LnB (#1) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Úgy 2 hónapja próbáltam. Egyelőre nem volt más benne mint Team Deathmatch ami nem volt túl élvezetes. Valamikor visszakéne telepítenem és ránézni hátha változott.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#3) .LnB válasza Wasp_HUN (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De elvileg ez nem egy sima Multiplayer Shooter lesz nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Wasp_HUN válasza .LnB (#3) üzenetére


Wasp_HUN
tag

"Elvileg" ez egy STALKER-szerű játék lesz MMO köntösben.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#5) .LnB válasza Wasp_HUN (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó az oké, de ez mit jelent? Gyüjtögetős, túlélős és ennyi. Vagy komoly PVE tartalom, valamiféle insta? raid? Mondjuk FPS-t, ilyet talán csak a Borderland-ban láttam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Wasp_HUN válasza .LnB (#5) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Szerintem jobban jársz, ha utánna olvasol:
[link]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#7) .LnB válasza Wasp_HUN (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

jogos :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) dergander válasza Wasp_HUN (#2) üzenetére


dergander
addikt

Ha te játszottál vele akkor honnan szedted le,egy jóideje figyelem már ezt a gammát de még sehol nem láttam download menüpontot

(#9) Wasp_HUN válasza dergander (#8) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Jelentkeztem a zárt bétára és kaptam kulcsot... ennyi.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#10) dergander válasza Wasp_HUN (#9) üzenetére


dergander
addikt

Akkor szerencséd van mert jelentkeztem énis csak kulcs nélkül maradtam :D

(#11) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

PS4-re jöhetne majd.

(#12) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, ezt meglessük :C :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Persze majd a szerver bemondja majd az unalmast, mert mindenki le akarja egyszerre tölteni, és az az egy nap hamar elmegy ;]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#14) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Egész évben tudtam volna időt szakítani a játékra, amíg a zárt pre Béta futott. Most persze egy percet nem tudok rászánni. Menjenek a sóhivatalba a játékukkal! :(((

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#15) dergander válasza JetiRulez (#14) üzenetére


dergander
addikt

Túl nagy rá szerintem az igény,elég sokan bombázzák őket hogy most mivan,van 100 ember aki folyamatosan a zárt bétán van. Bejutni lehetetlen.

Engem nem érdekel mondjuk a deathmatch része konkrétan,én inkább az összedolgozós CO-OP játékélményre adok jobban

(#16) .LnB válasza dergander (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem ilyen lottósorsolás szerűen lehet bekerülni? Nem 100-an nyomják, csak az utolsó 100 "nyertes" neve jelenik meg a honlapon. Vagy félreértem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) dergander válasza .LnB (#16) üzenetére


dergander
addikt

Elvileg csak egyszerre 100 ember tesztelhet és változik a névsor,én már várom egy ideje de nem kerültem be :D

Amúgy én most töltöm lefele,nemgyengén van túlterhelve a szerver 50kbps-al jön :W

[ Szerkesztve ]

(#18) .LnB válasza dergander (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem 1Mb/s körül jön. :) De tuti nem 100ember játszhat egyszerre, akkor besz@rok.. sose kerülünk sorra. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) dergander válasza .LnB (#18) üzenetére


dergander
addikt

Nekem már lejött ki is próbáltam az első crashig :)

Nemrossz , csak még kicsit élvezhetetlen. Kevés a fegyver számszerint 2 puska 1pisztoly,ilyen capture flag szerü játékba kezdtem,mész lősz eddig semmi extra.

Azthittem ilyen zombie hentelős cucc lesz a végleges,de lehet csak ilyen CS jellegű gamma lesz

(#20) .LnB válasza dergander (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi ez? Egy sima lövölde semmi több. Bemegyek a második meccsre aztán egy halál után elfogyott a lőszerem :D nem tudom lehet e felvenni de nem találtam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) dergander válasza .LnB (#20) üzenetére


dergander
addikt

Arról volt szó hogy inkább PvE harcokra lesz kiélezve. Most a tesztidőszak erős PVP,de igy nekem nemnagyon tetszik ez a mód, én inkább valami mutánsok ellen csapatnám Co-opba. Itt meg tele van camperrel akik beülnek valahova és szedik az embereket lefele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.