Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Haver cegenel az irodista holgy a "ha nehezkesen is, de belerakta" a nyomtatoba... aztan, meg nem ment, mi tortenhetett? :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) Drenadar


Drenadar
veterán

még ilyeneket! :) sokat! :) mééég! :)

(#3) DonElvis


DonElvis
tag

Van ilyen. Volt, hogy egy mókust elszomorítottam, hogy tápja nem az alaplapjához való, pár csatival több van a sorban mint az alaplapi csatlakozó szeretne látni. Elment szegény a boltba, ahol egy mozdulattal lepattintották a "fölösleges" 4 csatlakozót és mondták talán így próbája meg. Még szerencse, hogy az illetőnek volt humorérzéke, és nem hajtott el a vérbe. Szóval előfordulhat hasonló mindnkivel

Ami nem számít, az nem érdekel

(#4) h3lios


h3lios
addikt

Én a telekommunikációban dolgozom és ott is vannak érdekes esetek. :D
Legutóbb ügyfél bekönyököl a Galaxy S6 mellé és megszólal: " Na nekem ennél egyel komolyabb Samsungom van külföldről, az még ettől is többet tud". Itt már nem vitatkoztam, nem lett volna értelme... :D

B-tag: H3lios#2825

(#5) KurtCobain válasza h3lios (#4) üzenetére


KurtCobain
őstag

SMASUNG S7 kínából? :)

Mmm'kay?

(#6) total90 válasza KurtCobain (#5) üzenetére


total90
veterán

Az mar regi, biztos S8 :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7) h3lios válasza KurtCobain (#5) üzenetére


h3lios
addikt

Nem volt nála, de szerintem nem is baj. :D

B-tag: H3lios#2825

(#8) KurtCobain


KurtCobain
őstag

:DDD

Ez itt off lesz, de elmesélem:
Engem meg egy rézbőrű talált meg egy bolt előtt, Samsung telefonnal. Samuban nem vagyok otthon, Note 3 vagy Note 4 kinézetű lehetett.
Le akartam rázni, így először csak messziről láttam nála a telefont. Mondom neki hogy tuti kínai klón, hagyjon a brébe. Erre elkezdte magyarázni, hogy ez eredeti, mert a kínai klónoknak le lehet venni a hátlapját, ennek meg nem. Mondom oké, nézzük meg. Ismerem a kínai telefonokat, és már kíváncsivá tett. :) Elkezdte tolni a kamu szöveget, hogy nincs se doboz se töltő, mert a Media Markt-ból lopta. (lol)
Mutatta, hogy ennél nem lehet lepattintani a hátlapot. Megnéztem közelebbről, kamu vaku, kamu kamera, kamu kijelző, microusb és jack csatiban valami fehér bizbasz.
Meglepődtem. Alábecsültem a tagot, dummy telefon volt. :))
Röhögtem egy jót és ott hagytam a 'csába. :D

Mmm'kay?

(#9) CJ4567 válasza KurtCobain (#8) üzenetére


CJ4567
veterán

Eredetinek is le lehet venni a hátlapját :DDD

No Sana No Life

(#10) KurtCobain válasza CJ4567 (#9) üzenetére


KurtCobain
őstag

Valahogy gondoltam. A dummyn is megvolt a helye, ahol le lehet pattintani. :DDD

Mmm'kay?

(#11) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Bazsesz remélem nem mész át hittérítőbe aztán youtube sztárba aki tyűkokkal táncol!

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#12) zdanee


zdanee
őstag

Egyszer 3 órát autókáztam egy hasonló "nem nyomtat a nyomtató, pedig zsír új a toner!" hibával. A kis műanyag védőcsík nem lett kihúzva.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.