Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Itt is LG van, csak már 10 éves. Kijelzős, gombos mindenttudó. Csak rohadt hangos. :)

(#2) CséZé


CséZé
őstag

nagyon nyomatjátok most az LG-t :)

(#3) malwy


malwy
senior tag

Kár, hogy elöltöltős. Mostanában ment tönkre egy Bosch, egy ardo vagy Cardo, illetve most lett egy AEG. Ki tudja meddig bírja.

(#4) .bableWes


.bableWes
őstag

felültöltös az igazi. nekünk a zanusi már megvan 12éve minimum de megy, és eddig csak 1x kellett szétszedni, mert eldugult...

a 10es kérdésre a válasz: talán, majd 10 év mulva visszanézek ide :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#5) nem_tom


nem_tom
őstag

De jó neked. A mi mosógépünket még az utcáról is lehet hallani.

(#6) Apollyon válasza nem_tom (#5) üzenetére


Apollyon
Korrektor

:D

Parci: Előző írásodban írtad hogy nem lehet felültöltős.. De miért? Az állítólag sokkal tovább bírja..

-
Nekünk kb 26 éves a Hajdu mosógépünk, 3 évvel idősebb nálam:D Felültöltős ;]:DDD Elképesztő, hogy még mindig működik, heti 2x legalább menni szokott.. Ebből is látszik hogy régen azért nem arra mentek hogy minél előbb vegyél újat...

Grat a mosógéphez! :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#7) Parci válasza Apollyon (#6) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mert az albérletben egy pult alá van építve, máshova nem fér el. amúgy én is felültöltősre esküdnék, bár az okosok szerint ma már nincs különbség: az elöltöltős dupla csapágyazású, a felültöltősek 2x szimpla csapágyazásúak.

az viszont impozáns, ahogy ez az lg működik, síri kuss, semmi ugribugri, a 7 kg-os töltet meg frankó, végre befér egy tökösebb adag! :) (amúgy a motorra 10 év garit adnak, bár sejtem, h nem az pukkan meg, hanem az elektronika stb.)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) Kolondrum


Kolondrum
félisten

(#9) Parci válasza Kolondrum (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ööö... ez egész pontosan milyen elven működik?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) ollie válasza Kolondrum (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Polietilénből mágnes???

***

(#11) dabadab válasza ollie (#10) üzenetére


dabadab
titán

Persze, simán, főleg olyan mágnes, ami a rendkívül jól mágnesezhető kalciumot vonzza.

DRM is theft

(#12) Gergő_ válasza Parci (#9) üzenetére


Gergő_
őstag

hit és remény elve :D

(#13) #25954560


#25954560
törölt tag

nalunk is konyhaban pult alatt, LG, eloltoltos, 7kg. a centrifugalast azert lehet hallani a szomszed szobabol. legjobban a sok sipolas idegesit, amikor kesz van :)
eddig 3 evet birt eleg sok hasznalattal, so far so good.

(#14) Kolondrum válasza Parci (#9) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én nem tudom az elődje talán évekig megvolt. Ugyan így nézett ki. Megjegyezném az előző mosógépünk olyan öreg volt h én nem is emlékszem arra hogy hoztuk volna, csak azt tudom honnan van. 23éves vagyok.

Oli! A polietilénes dolgot nem értem, hidd el nem bánt semmit és talán még hatásos is.

(#15) Parci válasza Kolondrum (#14) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

finoman arra céloztam, h nem vagyok vevő a vudura és mágiára... vagy van valami alátámasztható magyarázata ennek a cuccnak, vagy az ultralúzerek szopatásának újabb variánsáról van szó... :O

(és egyébként de, bántja egyszer a pénztárcámat, 3000 ft a semmiért elég sok. másrészt ott pattog a dobban, az meg kinek kell?)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#16) Kolondrum válasza Parci (#15) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én csak jót akartam! :R Ha ez megnyugtat nem fog elmenni annyit, mert a mai gépek nem tartósak. A miénk elődje nagyon sokat kibírt, nagyon nagyon sokat!

(#17) Parci válasza Kolondrum (#16) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, ettől sajnos én is tartok. éljen a fagyasztói társ a dalom. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#18) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Mi nemrég egy Electrolux EWTS 10620-at szereztünk be nemrég. :DDD NAgyon jó kis mosógép. :R

(#19) WindyJoe válasza Parci (#15) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

((((:
"másrészt ott pattog a dobban"
Ez a működési elve... a dobban belül tutira nem lesz vízköved! :DDD :P

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#20) Napfénysüti válasza #25954560 (#13) üzenetére

A mi Samsungunk szinte zenél. Tök mókás. :D

Més que un club!

(#21) jooker82 válasza CséZé (#2) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekünk is LG van... már 1 éve és valóban szuperhalk......ők lettek most a NO 1... A világ első számú mosógépgyártója...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.